Září 2007

Naomi Campbell - Fotky

28. září 2007 v 17:55 | Nika |  Naomi Campbell


Naomi Campbell - Životopis

28. září 2007 v 17:53 | Nika |  Naomi Campbell
Profese: Modelka
Datum narození: 22.05.1970
Místo narození: Streatham, Londýn, Anglie
Znamení: Blíženci
Naomi se narodila v roce 1970 v jižním Londýně. Její matka Valerie byla modelkou a tanečnicí. Matka si přála, aby se Naomi věnovala scénickému umění a všemožně ji v tom podporovala. Posílala ji do taneční školy a poté i do renomované herecké školy Italii Contiové. Ještě než Naomi tuto školu dokončila, vydala se na dráhu modelky.

Naomi je královnou přehlídek a největší hvězdou devadesátých let. V patnácti letech ji objevila vyhledavačka talentů atentury Elite. V roce 1988 byla Naomi první černošskou modelkou, která se objevila na obálce francouzského Vogue, poté britského Elle.

Naomi zastupuje britská agentura Elite Premiér, newyorská agentura Women, pařížská agentura Elite.

Steven Meisel s ní nafotil pár snímků a rázem se Naomi stala hvězdou. Patřila mezi hvězdnou pětici topmodelek.

Naomi se věnuje také psaní. Napsala román " Labuť", příběh pěti mladých modelek. Také zpěv jí není cizí, natočila desku " Baby-Women". Uvedla na trh vlastní panenku Naomi a společně s modelkami Claudií a Elle otevřela Fashion Café. Pokoušela se proslavit i jako herečka, natočila film " Siamská rapsodie" a " Dívka číslo šest".

Mnoho černých modelek dnes může Naomi děkovat, že jim vyšlapala cestu. Naomi nepochybně patří mezi největší topmodelky


Pátý element - O filmu

27. září 2007 v 14:51 | Nika |  Pátý element
Pátý element - Fifth Element, The
Originální název: The Fifth Element
Motto: Drsný taxikář a krásná mimozemšťanka zachraňují Zemi ze spárů absolutního zla. Bruce Willis, Milla Jovovichová a Gary Oldman ve výpravné sci-fi Luca Bessona...
Typ filmu: Akční Sci-fi
Rok výroby: 1997
Režie: Luc Besson
Hrají: Bruce Willis , Gary Oldman , Ian Holm , Milla Jovovich , Luke Perry , Mathieu Kassovitz , Charlie Creed-Miles , John Neville , John Bluthal , Mathieu Kassovitz , Christopher Fairbank , Richard Leaf , Al Matthews , Ivan Heng , Tim McMullan , Roberto Bryce , Clifton Lloyd Bryan , Justin Lee Burrows , Kevin Molloy , Bill Reimbold , Colin Brooks , Anthony Chinn , Derek Ezenagu , David Barrass , Jean-Luc Caron , Riz Meedin , Jerry Ezekiel , Martin McDougall , Peter Dunwell , Paul Priestley
Popis: Každých 5000 let se otevře brána mezi dvěma světy. V prvním leží náš vesmír, ve druhém se rozprostírá anti-energie. Tato věčná temnota trpělivě čeká na příležitost, aby zničila všechen život. Každých 5000 let potřebuje vesmír hrdinu. A teď, ve 23. Století, se jím stal newyorský taxikář (Bruce Willis), v jehož rukou nyní leží osud lidstva. A nejen lidstva.


Milla Jovovich - Životopis

27. září 2007 v 14:41 | Nika |  Milla Jovovich
Profese: Modelka, Herečka, Zpěvačka
Datum narození: 17.12.1975
Místo narození: Kijev, Ukrajina
Znamení: Střelec
Milla Jovovich se narodila jako jediné dítě herečce Galině Loginové a srbskému lékaři Bogdanovičovi Jovovichovi. Protože její otec stále ještě studoval, cestovala během svých prvních pěti let hodně mezi Londýnem a Ruskem. V pěti letech se s rodiči odstěhovala do Ameriky. Ve světě modelingu a herectví se začala pohybovat, už jako devítiletá. Na škole jí dávali znát její východní původ a přesvědčovali ji, že nikdy nebude jako oni. Ale ji to neodradilo, jako mladá modelka se předvedla na molu a zahrála několik malých dětských rolí. Poprvé si zahrála v dramatu Spojení dvou měsíců "Two Moon Junction" (1988), ale výrazněji na sebe upozornila ve filmu Návrat do Modré Laguny "Return to the Blue Lagoon" (1991).

Z Kalifornie odjela do Londýna, kde se rozhodla dobýt svět jako zpěvačka. Přes skepsi se Milla v hudebním světě podařilo prosadit. Když v osmnácti letech vydala první desku "The Divine Comedy" (Božská komedie), musela i hudební kritika uznat, že v té Mille opravdu kus zpěvačky je.

V scifi Pátý Element "The Fifth Element" (1997) si pod vedením režiséra Lucasa Bessona zahrála dokonalou bytost. Tento film, kde si zahrála s Bruse Willisem pro ni byl zlomový nejen v její kariéře, ale i soukromém životě, neboť se z ní stala hvězda filmového plátna a spojila život s Bessonovým. Díky jejímu vztahu s Bessonem si mohla zahrát hlavní roli v historickém filmu Johanka z Arku "The Messenger: The Story of Joan of Arc" (1999). V dramatickém příběhu o přátelství,zradě,žalu a síle lásky "The million dollar hotel" (2000) si zahrála s Melem Gibsonem. O rok později se objevila v komedii "Zoolander". Další hlavní roli získává v akčním scifi "Resident Evil" (2002) v roli členky elitního komanda, které dostává úkol izolovat smrtící virus. Milla dokázala uspět jako modelka, zpěvačka a herečka čímž si vydobyla obdiv miliónů fanoušků.

Anna Paquin - Biography

27. září 2007 v 14:20 | Bára&Nika |  Anna Paquin - Biography
Profese:
Herečka
Datum narození: 24.07.1982
Místo narození: Winnipeg, Manitoba, Kanada
Znamení: Lev

Ashlee Simpson - Biography

27. září 2007 v 14:05 | Bára&Nika |  Ashlee Simpson - Biography
Profese:
Zpěvačka, Herečka, Textařka
Datum narození: 03.10.1984
Místo narození: Dallas, Texas, USA
Znamení: Váhy
Celé Jméno: Ashlee Nicole Simpson
Barva vlasů: Blond,ale obarvená na černo
Stav: zadaná přítel Ryan Cabrera
Vzdělání: Prairie Creek Elementary

Nej.Barva: černá
Nej.Jídlo: pizza
Nej.film: Overboard
Nej.album: Jasin Jophin Al Green

Jak udělat svoje záhlaví?

27. září 2007 v 9:04 | Nika |  Návody
1.Najdeme si nějaké obrázky, které chceme mít v záhlaví, např. tyto a uložíme si je:
2. Otevřeme si nějaký program na upravování fotek a obrázků, např Photofilter ( stáhnout můžete TADY ) a dáme soubor-otevřít-a vybereme zvolené obrázky
3. Dále si otevřeme nový papír, teda : Soubor-nový
4. Nyní byste měli mít nový papír a 2 obrázky:
5. Klikneme na jeden obrázek a celej si ho označíme takže dokola bude takovýto rámeček, nyní zmáčkneme najednou CTRL+C
6. klikneme na prázdný papír a najednou zmáčkneme CTRL + V a na ten papír se nám zkopíruje ten obrázek... dáme ho na nějaké místo... To samé uděláme s druhým obrázkem, takže nám vznikne něco takovýdleho:
7. Nyní klikneme na Obrázek-velikost obrázku- a vybereme jak chceme mít záhlaví velké
8. A ted je na řadě popisování... Klikneme na T nahoře v liště a vybereme písmo, kterým chceme psát, pokud se ti nelíbí to, co je v nabídce, můžeš si stáhnou nějaký font, mého ( tady ) a pokud nevíš jak se instalují, klikni sem nyní si záhlaví popiš a nezapomen na sladění barev písma s obrázky !
9. Pro pokročilé: Obrázky lze samozdřejmě otáčet a všelijak upravovat: colorizovat, dávat rámečky apod.
10. Obrázek uložíme takto: Soubor-uložit jako- A TED TO MUSÍTE ULOŽIT VE FORMÁTU JPG!!! uložíte a je toJak colorizovat?

27. září 2007 v 8:22 | Nika |  Návody
Nejdřív si ale musíte stáhnout program, který se jmenuje Photo Filtre a ten si stáhnete tady tak a teď vám teda řeknu jak colorizovat:
Tak Vám přeju hodně štěstí a zdaru při colorování..!


Josh Holloway - Životopis

22. září 2007 v 19:53 | Nika |  Josh Holloway
Profese: herec
Datum narození: 20.07.1969
Místo narození: San Jose, California, USA
Znamení: Rak
Drsný hezoun vypadá, jako kdyby právě sesedl z koně někde na zapadlé texaské farmě. Za modelovým zevnějškem je však něco více. Joshua Lee Holloway se sice narodil 20. července 1969 v Kalifornii, jeho rodina se však brzy přestěhovala do zapadákova někde v Georgii.

Cesta zpět mezi světla ramp trvala Joshovi přes třicet let a vedla přes tři bratry, sbírání mrtvých kuřat na farmě a zasekla se na dlouhá léta na modelingovém molu. Dnes ho zdobí titul jednoho z padesáti nejkrásnějších lidí světa (People 2005), přesto on sám s typicky Sawyerovskou pózou tvrdí, že seriál "Ztraceni" ("Lost") mu přinesl akorát dlouhé vlasy a jižanský přízvuk, tedy dvou věcí, které nemá rád a snažil se jich dlouhá léta zbavit.

Sám však musí uznat, že před tajemným ostrovem v televizi či filmu vymetal jen ty nejtmavější kouty. I dnes má dostatek času na svou manželku Yessicu a na své koníčky, kam patří třeba snowboard nebo motokros.

Yunjin Kim - Fotky

22. září 2007 v 18:49 | Nika |  Yunjin Kim
sun
sun
sun
sun
sun
sun¨
sun
39841_p540407.jpg

Yunjin Kim - Životopis

22. září 2007 v 18:22 | Nika |  Yunjin Kim
sun
Profese: herečka
Datum narození: 07.11.1973
Místo narození: Soul, Jižní Korea
Znamení: Štír
Přestože má se svým hereckým partnerem (Daniel Dae Kim) ze seriálu Lost (Ztraceni) stejné příjmení, žádná spřízněnost mezi nimi není. I když jistá paralela by se tu našla - i Yunjin pochází z Jižní Korei a také se velice brzo (* 7.11.1973) přestěhovala s rodinou do USA, konkrétně do New Yorku.

Stručná charakteristika toho, co má za sebou a co ovládá, je impozantní - dlouhá léta cvičila balet (Afrokaribská a Pekingská opera), ovládá několik bojových umění (tae kwon do, boj s mečem i beze zbraně), vydala knihu japonských fotografií a jen tak mimochodem je mluvčí japonské kosmetické firmy Kanebo.

Úctyhodný je i výčet jejích studijních úspěchů, naopak její filmografie příliš bohatá není. Důležité je ovšem zmínit, že všechny z těchto filmů natočila mimo USA, buď v rodné Korei nebo v Japonsku. V okamžiku, kdy získala roli v Lost (Ztraceni) už byla v zemích vycházejícího slunce velice populární hvězdou.

Emilie de Ravin - Biography

22. září 2007 v 9:46 | Nika |  Emilie de Ravin - Biography
Profese: Herečka
Datum narození: 27.12.1981
Místo narození: Mount Eliza, Austrálie
Znamení: Kozoroh

Elizabeth Mitchell - Biography

22. září 2007 v 9:19 | Nika |  Elizabeth Mitchell - Biography
Profese: Herečka
Datum narození: 27.03.1970
Místo narození: Los Angeles, California, USA
Znamení: BeranDeník princezny 2: Královské povinnosti - O filmu

21. září 2007 v 21:25 | Nika |  Deník princezny 2: Královské povinnosti
Originální název: Princess Diaries 2
Motto: Pokračování úspěšné romantické komedie, ve které si princezna Mia hledá ženicha.
Typ filmu: romantická komedie
Rok výroby: 2004
Režie: Garry Marshall
Hrají: Anne Hathaway, Julie Andrews, Hector Elizondo, John Rhys-Davies, Heather Matarazzo, Chris Pine, Callum Blue, Kathleen Marshall
Popis: Od chvíle, kdy jsme se rozloučili s princeznou Miou (ANNE HATHAWAY) na konci filmu Deník princezny, uplynulo pět let. Mia se mezitím stala okouzlující mladou ženou a je připravena vyrazit do Genovie, aby přijala svou roli ve zdejší královské rodině. Po příjezdu do paláce však zjistí, že její dny v roli princezny jsou sečteny - brzy přijde o svůj diadém a bude si muset nasadit královskou korunu. Jako by nestačilo, že se musí na své vládnutí pořádně připravit, je nyní Mia velmi žádaná. Starý genovijský zákon totiž vyžaduje, aby se budoucí královna ještě před svou korunovací vdala, a Mia proto nyní čelí nekonečné přehlídce nápadníků - a hledání toho pravého se pochopitelně neobejde bez spousty komických situací.

Deník princezny - O filmu

21. září 2007 v 21:18 | Nika |  Deník princezny
Originální název: The Princess Diaries
Motto: Princeznou proti své vůli!
Typ filmu: Komedie
Rok výroby: 2001
Hrají: Taylor Locke , Hector Elizondo , Heather Matarazzo , Mandy Moore , Nicholle Tom , Quinn Hanchette , Rene Auberjonois , Andy Arness , Justin Root , Joe Finnegan , Ned Brower , Don Feldstein , Jay Flatley , Patrick Flueger , Sean O'Bryan , Erik Bragg , Todd Lowe , Darwood Chung , Jeff Michalski , Steve Restivo , Gary Combs , Marvin Braverman , Allan Kent , Robert Glaudini , Bill Ferrell , Charles Guardino , Sam Denoff , Tracy Reiner , Dale Hikawa
Popis: Oscarová držitelka Julie Andrewsová, mladá debutantka Anne Hathawayová a Hector Elizondo (Pretty Woman) jsou hlavními hvězdami komedie Deník princezny, moderní variace na příběh o Popelce. Mia Thermopolisová (A. Hathawayová) je chytrá, ale šíleně stydlivá středoškolačka. Jejím jediným cílem je přežít každý den tak, aby si jí pokud možno nikdo nevšiml. Sen stát se neviditelnou vezme náležitě za své v okamžiku, kdy jí přísná babička sdělí šokující zprávu: Jsi skutečná princezna a budeš vládnout Genovii! Přestože se Mia brání, nakonec se začne učit královským povinnostem. Tím začíná komická transformace z nenápadné šedé myšky se stává dáma, kterou neustále provází popularita, závist spolužáků a všudypřítomné blesky fotoaparátů.