Červen 2008

Pes Jennifer Lopez dostal paničku k soudu

30. června 2008 v 21:53 | Nika |  Jennifer Lopez
Kvůli psovi musela Jennifer Lopez před soud. Ten totiž před dvěma lety údajně pokousal letušku.Letuška Lisa Wilson žaluje známou zpěvačku z ublížení na zdraví. Tvrdí, že jí německý ovčák pokousal při jednom soukromém letu z Long Islandu do Burbanku v Kalifornii.
Podle slov stewardky na ní pes zaútočil, pokousal ji a shodil na zem. Při pádu si poranila záda, se kterými šla o rok později na chirurgickou operaci a stále musí chodit na rehabilitace. S prací letušky se kvůli tomu musela rozloučit. A to jí způsobuje podstatnou finanční ztrátu. Ovčák se podle Wilsonové nejdříve jevil jako dobře vychovaný pes. Když ale po hodině a půl letu procházela uličkou, nečekaně na ní zaútočil. Zpěvačka a herečka Jennifer Lopez se k celému případu zatím nevyjádřila.


Program TBDT

30. června 2008 v 21:11 | Nika |  Avril Lavigne - Appearances
Tak tady dávám seznam písniček, které bude Avril zpívat v Praze. Už se tam vážně moc těším!!! xD
1. Girlfriend
2. I Can Do Better
3. Complicated
4. My Happy Ending
5. I'm With You
6. I Always Get What I Want
7. When You're Gone
8. Innocence
9. Don't Tell Me
10. Hot
11. Losing My Grip
12. Bad Reputation (video)
13. Everything Back But You
14. Runaway
15. Mickey
16. The Best Damn Thing
17. I Don't Have to Try
18. He Wasn't
19. Girlfriend (remix)
20. Sk8er Boi

Něco o ději HSM3

30. června 2008 v 19:03 | Nika&Bára |  HSM3 - Zajímavosti a novinky
Sharpey se bude opět snažit rozdělit Troye s Gabriellou,ale nebude to pro ni tak snadné jako v HSM2.
Bude mít novou překážku(údajně to bude Zeke).Udělá vše,aby se stala královnou.Gabriella nenechá Sharpey vyhrát(bude silnější než dřív!).Ryan bude více ukazovat jeho tým wildcat oproti Sharpey pudla/milence/laboratorní krysu.Chad a Taylor se pokusí skončit s prací.Taylor zkusí naznačit Chadovi,jestli by jí aspoň nepozval ven,ale ten jí nevnímá.Troy a Gabriella budou chtít získat hlavní roli v jarním muzikále.Sharpey jí ale bude chtít získat také,a bude se o ní ucházet.Wildcat se budou bát o jejich budoucnost na koleji,kde bude každý sám a bez ostatních.Budou pochybovat o tom,že by byli pohromadě.Jason bude mít novou holku(Kelsi,Martha nebo někdo jiný).Ryan ukazuje Gabrielle jeho nepřátele,jako v HSM2.Novými wildcaty jsou:Tiara,Donnie a Jimmy,budou hrát v muzikále,ale spíše je budete vidět jak otravují naše staré známé wildcat.
Bude zde hodně talentovanách muzikálových čísel,větší taneční čísla a scény.Film se tedy bude odehrávat na East High,uvidíme pokoj Troye,Gabrielly a Sharpey.Dvd bude pravděpodobně vydáno v létě roku 2009.Film se objeví 24.října v divadelních kinech.
Bude zde také odlišnost mezi HSM1 a HSM2....Troy,Gabriella a Sharpey,všichni dostanou samostatnost,a to se ukáže i v písničkách.Troy a Gabriella budou zpívat duet.Všechno bude ale utajováno do premiéry HSM3,takže seznam písniček není potvrzený a nový seznam není nemožný.Filmové premiéra High School Musical 3:Starší léta bude ve světě Disney 24.října.

Je Av těhotná?

30. června 2008 v 9:31 | Nika |  Avril Lavigne - All about Avril
Podívejte se na to video, jaké tam má břicho! xD
Teď už jsem vážně zmatená, na koncertech břicho nemá a tady jo. Na videu je i část Avrilina života, kdy jde třeba jen nakoupit. xD

New design with Rihanna - Glamorous Woman

29. června 2008 v 19:09 | Nika
A je tady nový design s Rihannou (x) nazvaný Glamorous Woman. Doufám, že se vám tento design líbí. Já nevím proč, ale moc se mi líbí kombinace červené a bílé barvy i když červenou vyloženě nesnáším xD. Pište tedy prosím do komentářů, jestli se vám líbí nebo ne nebo jestli byste něco změnili. Zahrajte si prostě na kritiky!!! xD

Scan z Brava about Nelly and Fergie

29. června 2008 v 18:08 | Nika |  Fergie - Magazines
Tento článek bude o rapperovi Nellym a Fergie....a jejich společném singlu Party people...

Beyoncé - 3 new songs

29. června 2008 v 18:07 | Nika |  Beyoncé Knowles - All about Beyoncé
Ještě není jisté jestli se všechny objeví na chystaném albu. Jedná se o písničky New Shoes, Kick Him Out a Should Have (Now I Know) a právě ta poslední zmíňovaná má být údajně pilotním singlem, ale není to ještě oficiální zpráva, protože se to psalo i o už dávno uniklém songu Beautiful Nightmare. Musíme počkat až to bude oficiálně potvrzeno. Nové album má být tanečnější, ale podle uniklých skladeb to zatím moc nevypadá, ale všechny zní úžasně. Beyoncé prý stihne za den natočit 3-4 písně, ale i tak možná bude album odloženo až na rok 2009.

Nový singl s názvem Radar Britney Spears jde v červnu do rádií

29. června 2008 v 18:05 | Nika |  Britney Spears - All about Britney
AllAccess.com potvrdilo, že 4.singlem Britney Spears z alba Blackout bude song Radar, který se bude oficiálně v amerických rádiích hrát od 24. června 2008, vyjít by měl až 7.července. Song produkovali Bloodshy & Avant. Video si má údajně režírovat sama Britney, která momentálně pracuje na 6.studiové desce, která vyjde koncem roku. Prý to bude její velký comeback, takže se album Blackout už asi nedočká žádné propagace.

Angelina Jolie šokovala: Moje mrtvá matka se převtělí…do mých dětí!

29. června 2008 v 18:04 | Bára&Nika |  Angelina Jolie - Vše o Angelině
Villa Maryland - místo, kde tráví zbývající tři měsíce před porodem hollywoodská hvězda Angelina Jolie (31), je opravdu luxusní. Stavba honosného sídla přišla jejího majitele, zakladatele firmy Microsoft Paula Allena, v přepočtu na 510 milionů Kč.
Palác má 12 ložnic, venkovní i vnitřní bazén. U domu je ne jedna, ale hned dvě přistávací plochy vrtulníků. Proč si Angelina vybrala za zemi, v níž chce přivést na svět dvojčátka - holčičky, právě Francii, když by se jí v Americe dostalo určitě podobného komfortu? Důvod je poněkud zvláštní. Hvězda, které minulý rok zemřela maminka, původem právě ze země galského kohouta, totiž věří na posmrtný život. Dvojčata prý budou reinkarnací duše její milované mámy.

Ashlee Simpson a Pete Wentz čekají dítě

29. června 2008 v 18:02 | Bára&Nika |  Ashlee Simpson - All about Ashlee
"Než bychom to oficiálně potvrdili, chtěli jsme počkat do konce třetího trimestru. Teď po dlouhé době spekulací, můžeme oficálně oznámit, že čekáme naše první dítě."
Po mnoha spekulacích to potvrdili na stránce friendsorenemies.com. Po tom, co se 17.května v LA vzali, strávil pár líbánky na Turks a Caicos (ostrov v Bahamách).
Nevěsta, která si změnila jméno na Ashlee Wentz a profesionálně bude používat Ashlee Simpson řekla po svatbě magazínu People: "Jednou bych chtěla mít velkou rodinu." A její novomanžel dodal: "Fotbalovou jedenáctku nebo hudbení kapelu!"

Christina Aguilera po porodu - Konečně mám čtyřky!

29. června 2008 v 18:01 | Nika |  Christina Aguilera
LOS ANGELES - Zpěvačka Christina Aguilera (27) je čtyři měsíce po porodu synka Maxe Lirona zase štíhlá. Bývala ale pěkně baculatá. "Měla jsem šílené chutě. Cpala jsem se vším.
Nechala jsem se i vyfotit s tím obřím břichem mezi mísami s bonbony, které mám tak ráda," přiznala se hvězda. Dalším důsledkem mateřství jsou i obrovské čtyřky, které Christině zdobí hrudník. "Jsou skvělé. Manžel je z nich naprosto unešený. Nemůže od nich odlepit ruce," dodala zpěvačka.

Paris bude hledat nejlepšího přítele v reality show

29. června 2008 v 17:59 | Nika |  Paris Hilton
Na 85.000 lidí se chce stát nejlepším přítelem kontroverzní americké celebrity Paris Hilton. Právě takový je počet uchazečů o účast v televizní soutěži, která ponese název I wanna be Paris' new best friend (Chci být novým nejlepším přítelem Paris). Reality show by měla začít vysílat ještě letos televize MTV.
Podle amerického magazínu People začne natáčení v květnu. Zúčastní se jej dvacítka finalistů, které vyberou čtenáři stránek ParisBFF.com. Hilton je rovněž výkonnou producentkou nové show. Hilton agentuře AP řekla, že na účinkování v reality show vzpomíná jako na skvělé období. "Miluju reality TV. Ráda se na to dívám," uvedla celebrita. Myšlenka najít si prostřednictvím tohoto televizního formátu nové přátele jí prý přišla zábavná. Nezaleží jí na tom, zde najde nového přítele nebo přítelkyni. Hlavní podle ní je, aby našla někoho, komu může věřit, s nímž bude legrace a kdo se dokáže vyrovnat se vším, co obnáší role "nejlepšího přítele" celebrity jako je ona. "Například fakt, že bude v médiích. Měl by to být někdo, komu to bude jedno, ale přitom mu na mně bude záležet," uvedla Paris. Noví přátelé se jí prý hledají těžko. Většinu svých přátel, jako je například Nicole Richie, prý zná "odjakživa". "Když potkám někoho nového, jsem vždy trochu nedůvěřivá kvůli důvodům, které jej mohou vést k tomu, aby se stal mým přítelem," řekla Paris Hilton.

Jessica Alba a Cash Warren : Je to holčička!

29. června 2008 v 17:57 | Nika |  Jessica Alba
Jessica Alba a její manžel Cash Warren se stali hrdými rodiči malé dcerky,uveřejnil časopis US Weekly.Jejich krásná dcerka se narodila o víkendu v Cedars-Sinai Lékařském centru v Los Angeles.Mluvčí herečky musí však ještě potvrdit novinku o narození dcery.
Jessica (27) a Cash (28) oznámili,že čekají své první dítě v prosinci a krátce po té oznámili svatbu,která se uskutečnila 19.května u soudu v Beverly Hills.

Zjištěno: Jejich malý andílek se jmenuje
Honor Marie Warren.

Britney Spears myslí na smrt!

29. června 2008 v 17:53 | Nika |  Britney Spears - All about Britney
Ano je to tak. Talentovaná hvězda, zpěvačka Britney Spears myslí už na svou smrt. Uvedla prý, že chce zemřít v 101 letech a že chce být pohřbena vedle herečky Marylin Monroe!
Prý už si i zamluvila hrob na hřbitově v Los Angeles!
Zajímavá informace, co myslíte?...

Leona Lewis - Nahraje song do Bondovky?

29. června 2008 v 17:52 | Nika |  Leona Lewis
Zpěvačka AMY WINEHOUSE dostala jedinečnou šanci složit a nazpívat ústřední song nové bondovky Quantum Of Solace. Ale její nezodpovědné chování vydavatelství tak naštvalo, že se rozhodli, že AMY vymění za britský objev LEONU LEWIS. LEONA se tak žařadí do společnosti MADONNY A TINY TURNER, které už svůj hlas propůjčili ústřední melodii k filmům o agentovi 007. Podle producentů je dokonce LEONA lepší než AMY. Ta má sice podmanivý hlas, ale její hudba je depresivní a neosloví tolik diváků jako právě LEONA. Dvacátá druhá bondovka Quantum Of Solace bude v kinech od září tohoto roku.

Rihanna - Nový singl Disturbia

29. června 2008 v 17:46 | Nika |  Rihanna - Vše o Rihanně
Tento týden vyšla reedice velice úspěšného třetího alba RIHANNY. Ta dostala, jak jinak než nečekaný název Good Girl Gone Bad: Reloaded. Prvním singlem z této reedice je hodně úspěšná pínisčka Take A Bow, druhým singlem je zatím o něco méně úspěšný píseň If I Never See Your Face Again s MAROON 5. Na této reedici najdete kromě "starých" songů, taky i tři nové včetně těchto singlů ještě i skladbu Disturbia, která má být dalším singlem. Tuhle skladbu napsali RIHANNA, Andre Merritt, Robert Allen a CHRIS BROWN, který momentálně chodí s RIHANNOU. RIHANNA řekla o této skladbě, že tohle je její styl. Tento singl se párkrát objevil v hitparádách a to hlavně díky legálnímu stahování. Je ale možné, že skladba vyjde jen v Americe a v Evropě vyjde písnička Rehab.

Regis and Kelly

29. června 2008 v 17:40 | Nika |  Vanessa Hudgens - Paparazzi
Vanessa Hudgens 1.7. vystoupí v talk show live with Regis and Kelly.Zde představí své nové nové album Identified. Objeví se tedy nové fotky, už se moc těším :)

Vanessa - Sears' Arrive Lounge

29. června 2008 v 17:36 | Nika |  Vanessa Hudgens - Zajímavosti
Když kliknete na celý článek, tak tady najdete moc pěkný photoshoot, který nafotila Vanessa. Myslím si, že jí to tady moc sluší :)
Pište do komentíků, co si o tom myslíte :)

Pro nás od KačQy :)

29. června 2008 v 14:32 | Nika & Bára |  eSbéčka
To je moc krásné, díky moc, KačQo!
Její blog je zde: