Únor 2009

Rachel Bilson - Café in Los Feliz, Cardif (27.2.)

28. února 2009 v 16:28 | Nika & Bára |  Rachel Bilson
Už jsem zmiňovala návštěvu Rachel Bilson v café v Los Feliz, Cardif. Objevilo se krátké video z této menší akce, kterou pořádala Rachel se svou kamarádkou.
Fotky ZDE


Hilary Duff - New Look (27.2.)

28. února 2009 v 16:19 | Nika & Bára |  Hilary Duff
Hilary Duff má nový vzhled. V pátek (27.února) navštívila Byron and Tracey salon v Beverly Hills, Calif.
Vlasy jí sluší, ale zdají se mi až příliš odbarvené.
21 letá zpěvačka a herečka na sobě měla hodně zábavné boty s tkaničkama, které ji šněrovaly celou botu.

Rachel Bilson - Bubblegum Babe (27.2.)

28. února 2009 v 14:41 | Nika & Bára |  Rachel Bilson
Nově zasnoubená Rachel Bilson navštívila Café v pátek odpoledne (27.února) v Los Feliz, Calif.
Ohledně svatby řekla :"Nepotřebuji se hned vdávat".Jsem více připravenější na dítě než na svatbu. Ani ne zítra, ale určitě v příštích několika letech, což je v docela blízské budoucnosti. Musíte mít chlapa, víte?" Za jak dlouho budou mít asi Rachel a Hayden Christensen děti?Rihanna and Chris Brown - Are back together

28. února 2009 v 13:47 | Nika & Bára |  Rihanna - Vše o Rihanně


Rihanna a Chris Brown jsou zase spolu !!
I po hrozném zážitku Rihanny (více ZDE ) tvoří spolu opět pár.
"Jsou opět spolu" Tak zněl titulek v časopisu People. Chris prohlásil : "Jsem velmi zarmoucen, tím, co se stalo, je mi to moc líto."Také dodal : " Rihannu moc miluji a jsem vedle ní hrozně šťastný". Riri údajně pozvala Chrise i na její 21.narozeniny. Podle tajných zdrojů ji prý Chris zavolal a popřál ji vše nejlepší k narozeninám. "Oslovili se navzájem, tvrdí jeden z jejich nejbližších přátel."
UPDATE : Máme týdenní zprávy o tom, že Rihanna a Chris jsou v Diddysově domu v blízkosti Miami na Floridě.Ashley Tisdale, Samantha Droke and Caroline Clark at Aroma Cafe (26.2.)

28. února 2009 v 11:16 | Nika & Bára |  Ashley Tisdale - Paparazzi
Ashley Tisdale se svými přítelkyněmi Samanthou Droke a Caroline Clark navštívily ve čtvrtek (26. února) Aroma kavárnu. Ashley měla na sobě velmi výrazné brýle s červenými obroučkami a dlouhý šedý svetřík.

Brad Pitt - At JFK airport (27.2.)

28. února 2009 v 11:06 | Nika & Bára |  Brad Pitt - Paparazzi
Brad Pitt se ukázal na JFK letišti, když právě vystoupil z letu z New York City v pátek odpoledne (27.února).
45letý herec měl na sobě svůj oblíbený klobouček a velmi moderní letecké sluneční brýle. Bradovi nevadili paparazzi, kteří na něj čekali, zato jeho bezpečnosti, která ho po celou dobu před paparazzi ochraňuje, moc nadšena nebyla.


Jennifer Aniston and Owen Wilson - Marley & Me press tour (27.2.)

28. února 2009 v 10:49 | Nika & Bára |  Jennifer Aniston

Marley & Me hvězdy Jennifer Aniston a Owen Wilson úspěšně porkačují v Evropské tiskové prohlídce. V pátek (27 února) se účastnili akce Io & Marley photocallu v hotelu De RUSSIE v Římě, Itálie.
40 letá Jennifer se ukázala v klasickém černém topu a sukni Roland Mouret. Owen, kterému je rovněž 40 let, zvolil barvy oblečení do fialovo-modré barvy. Zdá se, že Jen a Owen si opravdu skvěle rozumí.


Zanessa - Engagement ?

27. února 2009 v 21:09 | Nika & Bára |  Zanessa
Herečka a zpěvačka Vanessa Hudgens a herec Zac Efron jsou zasnoubení. Tak s touto novinkou přišel časopis National Enquirer, který ujišuji, není žádný bulvár. Tento časopis přesně napsal : ,,Zac toto navrhl Vanesse během jejich cesty do Japonska koncem Ledna. Tito dva prý plánují svatbu na rok 2010!! Zac nedal ještě Vanesse prsten ,, uvedl jeden z tajných zdrojů. Bylo dokonce zjištěno, že Vanessa nebydlí společně se Zacem, protože Vanessina matka Gina si nepřeje, aby bydleli spolu, když ještě nejsou oddáni.Je to opět výmysl, nebo Zac opravdu požádal Vanessu o ruku ?
Tak to ví zatím jen oni dva a pro nás to zůstane na dlouhou dobu velkým a hlavně napínavým tajemstvím

Rachel Bilson - Century Plaza Pretty (26.2.)

27. února 2009 v 20:05 | Nika & Bára |  Rachel Bilson

Nově zasnoubená Rachel Bilson velmi roztomilá v bílém Brian Reyes tričku byla viděna, když přicházela na schůzi v Century Plaza Hotel ve čtvrtek (26.2.) v Century City, Calif.
26 letá OC herečka nedávno byla v Brian Reyes show během New York Fashion Weeku.Britney Spears - Her new song "If U Seek Amy" on her official website

27. února 2009 v 19:50 | Nika & Bára |  Britney Spears - All about Britney
Britney Spears

zvěřejnila svůj nejnovější singl "If U Seek Amy" na své oficiální stránky.


"If U Seek Amy" je třetí singl Britniyna alba Circus, které se prodává po celém světě. Track byl napsán producentem Maxem Martinem, který napsal i Britniyny první hity, jako například "Baby One More Time" a "Oops!… I Did It Again". V nejbližších měsicích by měla Britney vydat videoklip k již zmiňované písni "If U Seek Amy".

Orlando Bloom and Miranda Kerr - The balcony of their hotel in Sydney (26.2.)

27. února 2009 v 19:31 | Nika & Bára |  Miranda Kerr

Orlando Bloom a jeho přítelkyně, modelka Miranda Kerr nemůžou skrýt svou lásku. Sladce se muchlují na balkóně luxusního hotelu v Sidney, Australia a dávají si krásné polibky. Je to jako z nějakého romantického filmu - přesně tak dvojice působí.
Orladno, 32, a Miranda, 25, od sebe nemůžou odtrhnout oči ani ruce a vyhřívají se na ostrém slunci v Sydney.
Orly, který byl viděn a vyfocen, právě, když měl svlečené tričko, brzy opouští Sydney a letí zpět domů do Los Angeles.
Informace únor

27. února 2009 v 18:49 | Nika & Bára
Konečně jsou tady týdenní prázdniny a já jsem vážně hrozně ráda, protože budu moct přidávat články. Už dlouho jsme nepsaly nic, co se na blogu nového děje a co na vás čeká. Budu se snažit být co nejstručnější. Hodně z vás nám píšou, že už jsme dlouho nebyly na jejich blozích a tak. Těch co se to týká ( oni moc dobře ví ), chci vzkázat a vlastně ne jenom jim ale všem našim SB: Máme 58 spřátelených stránek. Každý den nám přibyde do komentářů dalších 6 lidí, kteří se chtějí spřátelit. Takže máme nové podmínky pro spřátelení. My na vaše blogy chodit nebudeme, pokud nás tam něco nebude přitahovat. Protože s většinou z vás jsme se spřátelily, protože jste se zeptali vy nás! A pokud se s tímto nespokojíte, zapiště se do komentáře a odspřátelíme se.Obcházení SB nám zabere zhruba hodinu našeho času a to ještě nemluvě o těch kteří nám na blog píšou : Obíhám SB. Není podmínkou SB navštěvovat náš blog, protože vás nechceme nutit ! Jsme rády, když náš blog navštěvujete, z důvodu, že vás tady něco přitahuje a ne z důvodu povinnosti.!A nemluvím teď samozřejmě ke všem SB, všímáme si těch, co tady chodí a něco je tu vážně přitahuje a ne z důvodu aby si nás udrželi jako SB, třeba kvůli reklamě !

Takže pro shrnutí : Pokud nás něco na vašem blogu nepřitahuje, nebudeme ho navštěvovat.! A kdo s tím nesouhlasí, ten ať se napíše do komentáře. A kdo se chce spřátelit, tak ať se tady taky zapíše.

TOTO NENÍ KONTROLA SB !

Jennifer Aniston and Owen Wilson - Promoting the film (26.2.)

27. února 2009 v 18:35 | Nika & Bára |  Jennifer Aniston

Jennifer Aniston a Owen Wilson prchli ze svého hotelu ve čtvrtek (26. února) v Říme, v Itálii, kde jsou na prosazování jejich zcela nového filmu Marley & Me
40 letá herečka byla právě v Paříži, Francie, na propagaci již zminěného filmu. Na prestižním předávání cen Oscarů Jen prohrásila, že je vedle jejího nynějšího přítele Johna Mayera velmi štastná.
Zatímco v Paříži, Owen Wilson byl spatřen na několika večeří s Kate Hudson, s kterou si údajně dokonce několikrát vyjel na kole." Byli jako každý mladý manželský pár," řekl pracovník restaurace " People" ." Drželi se za ruku a vypadali velmi pěkně a šťastně" . Tento pár byl viděn na počátku tohoto měsíce, u Owensova domu v Malibu.


Jessica Alba - At a park with Honnor Warren (23.2.)

26. února 2009 v 15:36 | Nika & Bára |  Jessica Alba
Jessica Alba se svou dcerou Honor Warren byly 23. února spatřeny v Los Angels. Jessica vozila svou dceru po městě, pak se zastavily v parku a šly na houpačky. Honor se to určitě moc líbilo.
V neděli byla Jess na 2009 Film Independet's Spirit Awards. Když z této akce vycházela, na pláži Santa Monica, Mickey Rourke se ji údajně snažil osahávat. Mickeymu je 56. Jess se na něho zhnuseně zatvářila a chtěla, ať jí dá pokoj. Chudák Jessica...


Zanessa - At Oscars 2009 (22.2.)

25. února 2009 v 22:02 | Nika & Bára |  Zanessa
HSM hvězdy Zac Efron a Vanessa Hudgens se jako mnozí jiní herci zúčastnili předávání Oscarů. Oscars 2009 se předávali v Los Angeles nedělní večer (22. února).
Vanessa si na sebe vzala elegantní oblečení - šaty od Marchesy. Zac byl zase oblečený ve smokingu Dolce & Gabbana a měl obuté slušivé elegantní body.
Oběma to na předávání Oscarů moc slušelo. Co na to říkáte vy? Pište do komentářů.


Brad Pitt - On his motorbike around Beverly Hills (21.2.)

24. února 2009 v 18:14 | Nika & Bára |  Brad Pitt - Paparazzi

Brad Pitt využil skvělého počasí a vyjel si na své motorce kolem Beverly Hills v pátek - 21. března.
45letý herec byl viděn, když opouštěl "Fingerpring Communications".
Star z Benjamina Buttona si nedávno se svou motorkou vyjížděla častěji, ale momentálně nemá Brad Pitt tolik času, protože se musí věnovat i jiným věcem. Minulý týden byl spatřen, když projížděl podél Sunset Blvd.
Brad a Angelina byli očekáváni v neděli v Hollywoodu při předávání Oscarů.


Jennifer Aniston, Daniel Craig and Zac Efron - Leaving a party (20.2.)

24. února 2009 v 17:43 | Nika & Bára |  Jennifer Aniston
Jennifer Aniston odešla z párty v restauraci Cecconi, když Zac Efron a Daniel Craig šli na akci Pre-Oscar party v Bel-Air v pátek večer (20.2.2009) Zacova přítelkyně, Vanessa Hudgens, se také účastnila. Zanessa, vždy když odchází z nějakých párty, se ještě dlouhou dobu prochází. Je to například Anne Hathaway, Jared Leto, Gwen Stefani, Sarah Jessica Parker, Peter Fonda, Matthew Broderick, Josh Hartnett, Ricky Martin, Helen Mirren a Chace Crawford.

Zac Efron, Daniel Craig and Jennifer Aniston - Leaving a party (20.2.)

24. února 2009 v 17:42 | Nika & Bára |  Zac Efron - Akce


Jennifer Aniston odešla z párty v restauraci Cecconi, když Zac Efron a Daniel Craig šli na akci Pre-Oscar party v Bel-Air v pátek večer (20.2.2009) Zacova přítelkyně, Vanessa Hudgens, se také účastnila. Zanessa, vždy když odchází z nějakých párty, se ještě dlouhou dobu prochází. Je to například Anne Hathaway, Jared Leto, Gwen Stefani, Sarah Jessica Parker, Peter Fonda, Matthew Broderick, Josh Hartnett, Ricky Martin, Helen Mirren a Chace Crawford.


Hilary Duff - Heading out of Whole Foods (20.2.)

24. února 2009 v 17:12 | Nika & Bára |  Hilary Duff
Hilary Duff na fotografiích právě vychází z obchodu Whole Foods, kde nakoupila obrovský nákup. Do obchodu si vyšla 20. února v pátek.
21letá herečka se objeví na přátelské návštěvě v Ghost Whisperer s Jennifer Love Hewitt. Hilary řekla, "JLH je jedny z mých přátel a zítra si spolu zajdeme na večeři. Jsme rády, když spolu můžeme být zároveň v jedné show. Rozjedem to tam spolu. Už se těším."


Hayden Panettiere - Heading out to party (19.2.)

24. února 2009 v 16:42 | Nika & Bára |  Hayden Panettiere
Hayden Panettiere si to míří na párty, která se uskutečnila ve čtvrtek (19. února) v restauraci Guy's. Kimberly Stewart, Kourtney Kardashian a Kim Kardashian byli na této párty spatřeni také. Jde vidět, že tady přišlo hodně hostů. Nepochybujem, že párty byla senzační. Hayden to později také o párty prohlásila.
Hayden je čerstvě rozešlá (viz zde) s hvězdou seriálu Hrdinové Milem Ventimigliem.
Na spodních fotografiích je Hayden zobrazena při odchodu z filmování jedné scény, ve které vystupuje i Adrian Pasdar, seriálu Hrdinové.
Co si myslíte o nové řadě seriálu Hrdinové?