Duben 2009

Fergie - Heading back into Burbank studio (29.4.)

30. dubna 2009 v 19:30 | Nika & Bára |  Fergie - Paparazzi
Jedna z nejpopulárnějších popových zpěvaček Fergie (Stacy Ferguson) se 29. dubna dostavila do studia v kalifornském městě Burbank. Vypadá to, že chystá překvapení. Že by chtěla vydat nové CD?
Fergie vypadá na fotkách skvěle. Její módní poradce rozhodně nelenil. Úzké černé šaty s fialovorůžovou kabelkou dokonale ladily.
Stacy se údajně rozhodla založit si módní firmu a brzo má přijít její nová kolekce bot, které sama navrhla. Jak víme, její vkus je velmi pěkný, a proto si myslím, že boty budou hned vyprodané.

Ashley Tisdale - Out with her friend and Maui (29.4.)

30. dubna 2009 v 19:17 | Nika & Bára |  Ashley Tisdale - Paparazzi
Ashley Tisdale byla 29. dubna spatřena se svou kamarádkou, jak spolu ve Studio City venčily Ashleyina psa Mauiho. Poté si spolu zašly na oběd a šly si koupit kávu. Když si Ashleyina kamarádka hrála s Mauim, Ashley se smála a byla šťastná, že si taky užívá normální lidský život. Avšak jak spatřila paparazzi, její úsměv se vytratil...
Ashley byla sportovně oblečená, nijak moc nalíčená, jak jde vidět. "Měla na sobě pouze make-up a řasenku," potvrdili paparazzi.

Vanessa Hudgens - Photoshoot 1.7 - For Caras magazine (2009)

30. dubna 2009 v 18:38 | Nika & Bára |  Vanessa Hudgens - Photoshoots
Jak probíhalo focení photoshootu vizte zde.


Vanessa Hudgens - Making photos for Caras magazine - Video

30. dubna 2009 v 18:13 | Nika & Bára |  Vanessa Hudgens - Videa
Na tomto videu můžete vidět Vanessu Hudgens při focení fotek pro brazilský časopis Caras. Začala zde vyprávět, co pro její život znamenají filmy HSM. "Při natáčení jsem zažila plno věcí, na které nikdy nezapomenu. Navždy zůstanou se mnou. Jsou to přece jen tři roky mého života. Jsem vděčná za zkušenosti, které mi přinesly," rozpovídala se Vanessa.
Hotové fotky najdete zde.


Selena Gomez - Grabbing a bite to eat (29.4.)

30. dubna 2009 v 18:04 | Nika & Bára |  Selena Gomez
Selena Gomez se snaží nepolevit a proto ji natáčení filmu Ramona and Beezus dá opravdu hodně práce. Každý člověk si ovšem musí dát jednou za čas přestávku, a tak se Selena rozhodla, že si 29. dubna vezme na den od natáčení volno. Ve Vancouveru si se svou známou z natáčení zašla na oběd. Cestou do restaurace si hodně povídaly a pořád se smály. Selena vypadala opravdu skvěle. Zvolila velmi pěkné oblečení. Její bílá halenka pěkně kontrastovala s černou sukní, kterou si později oblékla.
Nejnovější zdroje tvrdí, že Selena a Taylor Lautner spolu tráví čím dál více času. Přes víkend Taylor vytáhl Selenu do restaurace Cactus Club a poté se vydali do kina na Beyoncein film Obsessed. Podle očitého svědka se k sobě během filmu neustále tulili. Chovají se, jako by byli opravdový pár... A to oni už určitě jsou. x)

Hayden Panettiere - Leaving her friend's house in Burbank (28.4.)

30. dubna 2009 v 17:51 | Nika & Bára |  Hayden Panettiere
Hayden Panettiere je velmi kamarádská. To dokazuje i fakt, že velmi mnoho času tráví se svými přáteli. 28. dubna byla paparazzim vyfocena právě když vycházela z domu svého kamaráda v Burbank (město, které leží v Kalifornii). Nezbylo jí nic jiného, než jít ke svému autu skrz hloučkem paparazzi. V ruce nesla energy drink Neuro. Život celebrity jí dá zřejmě hodně zabrat.

Zac Efron - At Heathrow international airport in London (29.4.)

30. dubna 2009 v 17:40 | Nika & Bára |  Zac Efron - Paparazzi
Trysková cesta kolem světa Zaca Efrona za účelem propagace filmu 17 Again ještě pokračuje. 29. dubna byl spatřen na britském letišti v Heathrow, odkud se snažil chytit spoj do Los Angeles. Zac měl na sobě, jak můžete vidět na fotkách, obyčejné tričko s nápisem ARMY a potom jeany a sluneční brýle.
Den předtím se Zac objevil v Madridu na premiéře již dříve zmiňovaného filmu. Už jenom tyto zálety do zahraničí stojí USA dost peněz, ale za určitě vysoké cash flow to stojí. Můžeme říct téměř 100% dopředu, že na něj do kin půjde obrovské množství lidí.
Herecká kolegyně Zaca Efrona Elizabeth Banks ho velmi pochválila. "Zac Efron opět nezklamal. Ve filmu je okouzlující. Fanynky se jen můžou přetrhnout," zhodnotila.

Katy Perry - Waking Up In Vegas

29. dubna 2009 v 19:24 | Nika & Bára |  Katy PerryVanessa Hudgens and Ashley Tisdale - At LG Rumorous Night (28.4.)

29. dubna 2009 v 19:01 | Nika & Bára |  Vashley
28. dubna se objevily na akci LG Rumorous Night Vanessa Hudgens a Ashley Tisdale. Tyhle dvě kamarádky už spolu dlouho nikde nebyly. Vypadá to, že jejich přátelství už není tak silné jako při natáčení HSM. Připadá mi, že to Vanesse sluší méně než Ashley. Té narozdíl od Vanessy sekne střih jejích tmavě modrých šatů. Kritici také pochválili více Ashley a Vanessu za tento outfit pokárali. Van to určitě musela špatně snášet...

Vanessa Hudgens - Taking care of herself (27.4.)

28. dubna 2009 v 16:12 | Nika & Bára |  Vanessa Hudgens - Paparazzi
Není tajemství, že si Vanessa Hudgens pro sebe dopřává hodně péče. Včera v pondělí 27. dubna byla spatřena, jak se nechává rozmazlovat v nehtovém salónu ve Studio City, kde jí udělali kompletní manikúru, pedikúru a masáž. Jako vždy vypadala Vanessa skvěle. Nejvíce mě zaujaly její boty a tričko, ve kterém vypadala opravdu "cool".
Magazín People Vanessu Hudgens vyhlásil jako jednu z nejkrásnějších 20letých celebrit. Velice ráda o sebe pečuje a proto zůstává pořád tak pěkná. "Vůbec mi nevadí pořád si na sebe dávat make-up a líčit se. Už se u toho sice někdy nudím, ale výsledek stojí za to. Nechtějte mě vidět bez líčidel," směje se Vanessa.

Selena Gomez - Walking in Vancouver (25.4.)

27. dubna 2009 v 21:13 | Nika & Bára |  Selena Gomez
Selena Gomez byla o víkendu 25. dubna spatřena ve Vancouveru. Koupila si frapé, které po boku svého masitého bodyguarda netrpělivě usrkovala. Po cestě spolu nevzrušeně hovořili i přes to, že se na ně kolemjdoucí neustále dívali a něco vykřikovali.
Kolují zvěsti o tom, že se Selena Gomez a Taylor Lautner dali dohromady. Selenin argument se týče té věci, že zde natáčí film Ramona a Beezus a Taylor Nový Měsíc. Nemůže prý za to, že oba natáčejí ve stejném městě. Jejich večeře prý byla jen přátelské setkání.


Lindsay Lohan - In Hawaiian Islands (26.4.)

27. dubna 2009 v 20:19 | Nika & Bára |  Lindsay Lohan
Lindsay Lohan určitě havajské slunce neuškodí. Jak jistě víme, opaluje se velmi ráda a proto si svou dovolenou na Havajských ostrovech vyloženě užívá. Je zde se svými kamarádkami a svou sestrou. 26. dubna byla v bikinách vyfocena v přímořském středisku Maui. Její sestra Ali Lohan si dovolenou taky užívala. Dlouho se slunila a u toho četla. Kolem se shromáždili zvědaví kolemjdoucí, a tak se Ali rozhodla, že se s nimi pozdraví. Dokonce si asi půl hodiny povídali (!).
Když se Lindsay Lohan zrovna neprochází po pláži, neztrácí čas a vyjde si nakupovat.
Celou svou dovolenou se snaží uniknout svému trápení kvůli rozchodu se svou expřítelkyní Samanthou Ronson.

Miley Cyrus - Leaving her hotel (27.4.)

27. dubna 2009 v 20:03 | Nika & Bára |  Miley Cyrus
Miley Cyrus si nadále užívá pobyt v Paříži. Tentokrát se rozhodla prozkoumat zdejší nákupní střediska. Jedno z nich je Champs Elysées. Vypravila se zde v pondělí 27. dubna. "Paříž je opravdu nádherné město," okomentovala Miley středisko Francie. "Když se večer kouknu z hotelu, vidím samá světla. Je to neuvěřitelně krásné."
Miley Cyrus se nad nepříjemnou situací svého otce Billyho Raye Cyruse, když na natáčení políbil jednu dámu, jen usmívá. "Ta situace je sice pro něj těžká a vůči mé matce i trapná. Ale je to ve filmu a je to jeho práce. Vím, že si myslí, že moje mamka je nejkrásnější žena na světě, takže si myslím, že se nemá čeho obávat."

Ashley Tisdale - Leaving a dance studio in TL (25.4.)

26. dubna 2009 v 18:04 | Nika & Bára |  Ashley Tisdale - Paparazzi
Kdybyste se náhodou 25. dubna v sobotu ocitli v Toluca Lake, měli byste docela velkou šanci uvidět Ashley Tisdale, když vycházela z tanečního studia. Její look měl šmrnc, ale to vlastně vidíte na fotkách sami. :) Ten den bylo poměrně větrno, tak si vítr pohrával s Ashleyinými vlasy. Ty jí ale do očí nelezly, protože měla světle modré sluneční brýle a to hlavně kvůli tomu, aby si jí nevšimli paparazzi.

Vanessa Hudgens - Interview about her films (24.4.)

26. dubna 2009 v 17:49 | Nika & Bára |  Vanessa Hudgens - Videa
Vanessa Hudgens přijala pozvání na rozhovor s Tamikou z pořadu EXTRA. Interview se odehrálo v pátek 24. dubna. Vanessa si na sebe vzala modré kalhoty a halenku v podobných barvách. Vlasy si tentokrát vyžehlila. No nevím, ale určitě má ve svém šatníku oblečení, které jí sluší více.
V rozhovoru byl tázána hlavně na nadcházející film Bandslam, v němž hraje hlavní roli. Prozradila, co se jí na právě tomto charakteru líbí a co ne. Potom se jí interviewerka ptala na změny v jejím životě po natočení HSM a mnoho dalších věcí, však si video pusťte sami. :)


Demi Lovato and Holly Hull - My Camp Rock

26. dubna 2009 v 14:10 | Nika & Bára |  Demi Lovato - Appearances
Už jste někdy slyšeli pojem My Camp Rock? Pokud ne, trochu vám tento pojem přiblížím. My Camp Rock je soutěž talentů, kterou pro tento rok vyhrála 14letá Holly Hull. Videoklip by měl vyjít příští týden. Díky této soutěži se Holly mohla setkat s hvězdou Camp Rocku - Demi Lovato."Splnil se mi můj životní sen" potvrzuje Holly. Kdo ví, možná o Holly Hull v příštích letech ještě hodně uslyšíme.


Zac Efron - With his mum in Alte Fischersh

26. dubna 2009 v 14:00 | Nika & Bára |  Zac Efron - Paparazzi
Dnes už jsem přidala video se Zacem a matkou Starlou na Losangelském letišti. Udělali si malý výlet do Berlína, kde má Zac premiéru svého nejnovějšího filmu 17 Again. Premiéra by měla proběhnout dnes. V Berlíně navštívili zahradní restauraci jménem Alte Fischersh,kde si podle některých zdrojů dali pivo.

Zac Efron - LAX (24.4.)

26. dubna 2009 v 13:50 | Nika & Bára |  Zac Efron - Videa
K dispozici máme další paparazzi video, tentokrát se Zacem Efronem, který se objevil se svou matkou Starlou na Losangelském letišti. Stalo se tak v pátek odpoledne před odletem do Berlína. Hned, když Zac vystoupil z auta, čakali na něj nejen spousty nadšených fanoušků, ale bohužel taky otravní paparazziové, kteří využili příležitosti a vrhli se na Zaca s fotografiemi. Zac jim samozřejmě fotografie podepsal, ale nebyl z toho moc nadšený. Taky se pořád otáčel a hlídal svou matku. Údajně s ní Zac na veřejnost chodit nechtěl, jelikož by se ji něco mohlo stát, díky Zacově slávě.


Taylor Lautner and Selena Gomez - Having lunch in Vancouver (23.4.)

25. dubna 2009 v 22:01 | Nika & Bára |  Taylor Lautner
Tento týden ve čtvrtek (23. dubna) byli spatřeni Selena Gomez a Taylor Lautner, když šli spolu na oběd do jedné vancouverské restaurace. Vypadá to, že se zrodil nový hollywoodský pár. Vypadají spole celkem roztomile. Do restaurace ze za nějakou dobu údajně dostavila i Selenina matka Mandy Gomez. Byla tam v pozici gardedámy.
Selena Gomez momentálně natáčí film Ramona a Beezus, zatímco Taylor o hodně očekávanější Nový Měsíc.