Květen 2009

Christina Aguilera - Attending the Stephen Webster jewerly launch in Las Vegas (29.5.)

31. května 2009 v 19:29 | Nika & Bára |  Christina Aguilera
Christina Aguilera 29. května se svou neustále "špiónskou" tváří v Sin City hostovala na ceremoniálním "otevření" nové kolekce šperků Stephena Webstera. Dokonce si ji Stephen Webster vybral jako propagantku této nové kolekce. Christina má totiž údajně po dobu několika týdnů nosit šperky právě této značky.
Xtina by si měla určitě dávat pozor na několik věcí. Myslím si, že by jí daleko více slušelo méně malování. Třeba bych tu do očí bijící červenou na jejích rtech vyměnila za rtěnku v růžovějším odstínu.
"Vždy jsem se snažila podílet na propagaci nových kolekcí Stephena Webstera," prozradila Christina. "Je to pro mne obrovská inspirace. Velice mě zaujal zajímavý vzhled šperků a na něm hlavně ta originalita. Každá kolekce v sobě nese něco z té poslední. Vím, že Stephen nikdy nezklame. Klobouk dolů."

Miley Cyrus and Mandy Jiroux - Enjoying a lunchtime (30.5.)

31. května 2009 v 19:12 | Nika & Bára |  Miley Cyrus
Miley Cyrus si s Mandy Jiroux (svou BFF - Best Friend Forever) vyšla 30. května v Toluca Lake na oběd. Dostaly chuť na nějaké čínské jídlo a tak si zašly do čínské restaurace Wok.
Obě dvě měly na sobě moc pěkné oblečení. Musím ale říct, že to podle mě více slušelo Miley. Kdybych byla Mandy, zvolila bych trošku jiný střih kalhot. Vypadaly totiž jako klasické domácké tepláky. x)
V nedávném rozhovoru se Miley rozpovídala od Lady GaGa: "Nejdříve jsem ji nesnášela, ale teď ji velmi obdivuju! Žije život přesně jako Hannah Montana. Je to skvělá skladatelka a zpěvačka a snaží se svůj kariérní život oddělit od toho reálného. Velmi jí přeji ještě větší kariérní vzestup. Ona si jej totiž za tu obrovskou dřinu zaslouží."

Ashley Tisdale - Interview after 2009 Viva Comet Awards concert (29.5.) - Video

31. května 2009 v 11:30 | Nika & Bára |  Ashley Tisdale - Videos
Po koncertě 2009 Viva Comet Awards (více info zde), který se uskutečnil 29. května v německém Oberhausenu, kde vystupovala taky Ashley Tisdale, se potom tato zpěvačka odebrala k rozhovoru s jednou německou moderátorkou. Interview bylo i před fanoušky, kteří neustále něco křičeli. Videu se dá celkem dobře rozumět.


Dejte nám prosím hlas

31. května 2009 v 11:06 | Nika & Bára
Jsme ve 4. kole Design Battle na photo-graphic-shoot.blog.cz. Moc vás prosíme, dejte nám hlásek tady. Jsme tam jako DC Ashley Tisdale 1.8 - Glamour lady. Děkujeme moc. Jde o hodně! x)

Ashley Tisdale - After 2009 Viva Comet Awards concert (29.5.)

31. května 2009 v 11:01 | Nika & Bára |  Ashley Tisdale - Appearances
Po koncertu 2009 Viva Comet Awards, který se odehrával 29. května (vizte zde) se Ashley Tisdale odebrala k novinářům, kteří ji vyfotili a pak na předávání cen. Skoro se nemohla dostat přes fanoušky, kteří jí tarasili cestu. x)

Ashley Tisdale - Rocking out on stage at the 2009 Viva Comet Awards (29.5.) - Video

31. května 2009 v 10:52 | Nika & Bára |  Ashley Tisdale - Videos
Na videu je záznam z koncertu, kde účinkovala Ashley Tisdale. Více informací najdete zde.


Ashley Tisdale - Rocking out on stage at the 2009 Viva Comet Awards (29.5.)

31. května 2009 v 10:47 | Nika & Bára |  Ashley Tisdale - Appearances
Fotky jsou pořízeny z koncertu 2009 Viva Comet Awards, kde 29. května vystupovala i Ashley Tisdale. Vypadala jako opravdová rockerka. Taky se tak pohybovala. Byla moc pěkně oblečená. Dokonale sladila své kalhoty s bílým třičkem a mnoha doplňky. Fanoušci křičeli jako šílení. Koncert se odehrával v aréně Kšnig-Pilsener-Arena v německém Oberhausenu. Video k tomuto článku najdete zde.
"Vystupování před fanoušky je úžasné. Ještě když víte, že jim děláte ohromnou radost a oni vám přejí vše nejlepší. Zpívání na koncertech jsou pro mě jedny z nejlepších zážitků v mém životě!" svěřila se po koncertě rozzářená Ashley.

Ashley Tisdale - Shopping in Berlin (28.5.) - Video by TAFF

31. května 2009 v 10:31 | Nika & Bára |  Ashley Tisdale - Videos
Video je v němčině. Kdo ji má déle, mohl by něco rozumět. Bylo natočeno německým pořadem TAFF.
Nejdříve je tu takové menší shrnutí Ashley Tisdale a potom video k 28. květnu, kdy navštívila jeden Berlínský obchod. Rozhodně si jej pusťte. Více informací zde.


Ashley Tisdale - Shopping in Berlin (28.5.)

31. května 2009 v 10:26 | Nika & Bára |  Ashley Tisdale - Paparazzi
Omlouváme se za poměrně špatnou kvalitu fotek.
Ashley Tisdale se 28. května rozhodla koupit si v Berlíně nové sluneční brýle v obchodě Louis Vuitton. Pro neznalé: Berlín je hlavní město Německa. x) Jako účes zvolila pro ni neobvyklý jednoduchý culík. Všimněte si taky upletených copánků podél čela. Dále si na sebe vzala černý, velmi slušivý kostýmek.
Ashley se zde taky paparazzi svěřila o svém nakupovacím stylu: "Když zrovna nepracuji, miluji nakupování. Vždy, když mám jen trošku času, zajdu do tolika obchodů, kolik stihnu."
Video zde.

Vanessa Hudgens - Heading into MGM building (28.5.)

31. května 2009 v 8:50 | Nika & Bára |  Vanessa Hudgens - Paparazzi
Při zakončování náročného dne se Vanessa Hudgens 28. května odebrala do budovy MGM, jež se nachází v Century City. Přijela zde autem, které dala pohlídat svému poskokovi. Když mířila do budovy MGM, neustále s někým SMSkovala na svém nedávno koupeném červeném mobilním telefonu. Sice se dříve tento den na Oakley Intro to Summer Event (vizte zde) usmívala a neustále pózovala paparazzi, ale teď říkala "žádné fotky, žádná interview". Takže ji paparazzi fotili jen z dálky.

Vanessa Hudgens - Attending Oakley Intro to Summer Event (28.5.)

31. května 2009 v 8:37 | Nika & Bára |  Vanessa Hudgens - Paparazzi
28. května byla Vanessa Hudgens spatřena na Okley Intro to Summer Event. Tato akce se nacházela v přízemí hotelu Mondrian Hotel Skybar. Vypadalo to, že Vanessa měla dobrou náladu. Pořád se totiž na paparazzi usmívala, což není zvykem. Van ke svým vlasům zvolila krásnou barvu šatů. K černé se totiž bílá hodí asi nejvíce. Svůj outfit doplnila několika náramky. Nakonec Van vybrala sobě i Zacu Efronovi pár slunečních brýlí právě od této značky.


Vanessa Hudgens - On a trip near Los Angeles (27.5.)

28. května 2009 v 18:02 | Nika & Bára |  Vanessa Hudgens - Paparazzi
Vanessa Hudgens je vždy plná energie. 27. května si ji rozhodla vybít při turistickém výletu nedaleko Los Angeles. "Neúsměv" na fotkách vyvážil její outfit. Měla moc pěkné tričko s kraťasy. Jako doplněk použila dlouhé korále s tmavě hnědou kabelkou. Ovšem nejvíce překvapily její boty (prohlédněte si na dalších fotkách); takové totiž moc často nevidíme. Působily, jako by měly rozvázané tkaničky, ale ve skutečnosti to tak má být. x) Video k článku najdete tady.
Zac Efron dal nedávno Vanesse profesní radu, aby se před kamerou více svlékla. Potvrdil to jeho mluvčí: "Zac se domnívá, že je to dobrý nápad, jak se zbavit Vanessiny teenagerovské pověsti. Míří na úplný vrchol herectví a chce zde Van vytáhnout s sebou. Pokud bude Vanessa Hudgens častěji odhalovat více ze svého těla, nebude se už potom tolik bát." Je to celkem šok, že má na toto Zac takový názor, ale teoreticky má pravdu...

Ashley Tisdale - Leaving her home to go to LAX airport (27.5.)

28. května 2009 v 17:47 | Nika & Bára |  Ashley Tisdale - Paparazzi
Ashley Tisdale už je připravena na své propagační dobrodružství po celém světě. 27. května byla spatřena, když opouštěla svůj dům v Los Angeles, odkud zamířila na místní letiště. Když odcházela, řekla své matce Lise "Goodbye" a pak se rozutekla k autu, které tu na ni již čekalo. Řidič ji odvezl na letiště, aby odsud odletěla přes oceán do Evropy, kde bude mít své turné.
Ashley prozradila magazínu OK! (článek vizte zde), že obdivuje několik hollywoodských star, jako je například Kate Hudson, Goldie Hawn a Cameron Diaz. "Jsou to silné a samostatné ženy, které se nikdy nedrží zpátky. Velmi je obdivuji. Byla by radost pracovat s nimi," sdělila OK! Ashley.

Ashley Tisdale - Covering OK! magazine (July 2009)

28. května 2009 v 17:33 | Nika & Bára |  Ashley Tisdale - Magazines
Ashley Tisdale poslední dobou "coveruje" hodně časopisů. Před necelým týdnem vyšla kopie časopisu Sugar a teď se Ash objevila na titulní straně magazínu OK!
Poskytla tomuto magazínu také rozhovor, kde mluví o svém bývalém příteli Jaredu Murillovi, novém albu a mnoho dalších věcech. Pro více fotek se můžete kouknout na oficiální stránku časopisu OK! Najdete ji zde.

Fotky z časopisu jsou pod oddělovačem.

Lily Allen - LDN

27. května 2009 v 18:22 | Nika & Bára |  Lily Allen
Byla bych ráda, kdybyste se podívali na tento videoklip. Je to píseň od Lily Allen a její videoklip mě tak zaujal, že si ho pouštím každých 15 minut. Kdyby to někomu nedošlo, je to svět, který vidí zdrogovaný člověk.

Miley Cyrus, Justin Gaston and Noah Cyrus - Stepping out for yoghurt (26.5.)

27. května 2009 v 18:01 | Nika & Bára |  Miley Cyrus
Aby si Miley Cyrus se svým přítelem Justinem Gastonem svůj vztah ještě více oslavili, navštívili 26. května obchod YogurtTree ve Studio City, kde si za určitý poplatek mohli dávat tolik zmrzliny, kolik chtěli. Očividně to všem, včetně Mileyiny sestry Noah Cyrus, která je doprovázela, moc chutnalo.
Miley v jednom rozhovoru nedávno vyjádřila svůj vztah k paparazzi: "Začínají mě dost štvát, všechny ty hnusné paparazzi nesnáším! Už to přestává být zábavné!" Já to Miley věřím, nemá to jednoduché, ale zase nebýt její slávy, nebyla by tak bohatá a přišla by o plno zkušeností...
Video je zde.

Katy Perry - Making an H&M appearance in Japan (26.5.)

27. května 2009 v 17:45 | Nika & Bára |  Katy Perry
Katy Perry je možná ta poslední, pro kterou je cestování po světě cizí. 26. května se zúčastnila jedné akce, na které se otvírala nová pobočka módní firmy H&M, v tokijské části Harajuku (Japonsko). Akci podporovala z toho důvodu, aby snížila počet lidí nakažených AIDS. Právě na těchto nových modelech bude nápis, který bude říkat, ať si na tuto zákeřnou nemoc dáme pozor.
I když se Katy někdy obléká až moc extravagantně, tyhle stříbrné šatičky jí moc slušely. Byla taky krásně nalíčená a měla moc pěkné srdíčkové náušnice - nezapomeňte se kouknout. x)
Americká zpěvačka se svěřila novinám, že momentálně nemá přítele a proto se věnuje "na plné pecky" hudbě. "Ach, Bože. Nemůžu si najít toho pravého, ale jednu věc vím jistě, a to, že všichni muži jsou stejní; tím myslím, že jsou to drbny, ale naopak jsou zase citliví. Mám slabost pro hudebníky, kteří umí vyjádřit v písničce, již napíšou, své city," prozradila Katy Perry.