Červen 2009

Beyoncé Knowles - Singing at 2009 BET Awards (28.6.)

29. června 2009 v 15:21 | Nika & Bára |  Beyoncé Knowles - Appearances
Beyoncé Knowles zazpívala 28. června na velké akci 2009 BET Awards, která se konala ve Shrine Auditorium. Bylo to úchvatné vystoupení, už předem bylo jasné, že na tuto noc nikdo nezapomene. K Beyoncé se najednou hlásí o hodně více fanoušků. Dá se říct, že to byl nemalý zlom v její kariéře. Možná zapůsobila svým hlasem, možná svým kostýmem vdávající se princezny.
Zazpívala zde svou verzi celému světu dobře známé písničky "Ave Maria". Velmi tím potěšila diváky, protože její hlas se rozezněl i v tom posledním koutku v sále.
Myslím, že na této akci zaslouženě vyhrála trofej kategorie "Nejlepší R&B zpěvačka". Jen tak dál, Beyoncé!

Rihanna - Leaving her hotel (27.6.)

29. června 2009 v 15:06 | Nika & Bára |  Rihanna - Paparazzi
Rihanna byla spatřena 27. června v New Yorku užívajíc si svůj volný čas. Na fotkách vychází ze svého hotelu, jenž se nachází uprostřed Manhattanu. Všichni lidé na ni ukazovali, protože potkat tak slavnou celebritu se někomu hned tak nepoštěstí.
Docela mě zaujaly její "dvoupodpatkové" boty. Pozorně si je prohlédněte. Abych řekla pravdu, viděla jsem je jen několikrát, ale dá se říct, že skoro vůbec. Aby měly boty podpatek i vepředu? Jinak Rihannino oblečení bylo moc pěkné. Mi osobně se moc líbí ta mikina. Možná je to tím, že mám nejraději světlemodrou. x)
RiRi tento den byla ještě paparazzi nachytána v obchodě H&M a Steve Madden, kde si prohlížela oblečení.
Minulou noc RiRi získala na 2009 BET Awards ocenění, a to "Beautiful Hair and Viewer's Choice".

Ashley Tisdale - Performing at The Grove (27.6.)

29. června 2009 v 11:44 | Nika & Bára |  Ashley Tisdale - Videos
Článek k videu je tady.


Ashley Tisdale - Performing at The Grove (27.6.)

29. června 2009 v 11:40 | Nika & Bára |  Ashley Tisdale - Appearances
Ashley Tisdale 27. června pořádala free koncert v The Grove v Hollywoodu. Měla skvělou náladu, protože se pořád smála. V jejím výkonu ji dokonce přišel podpořit i její zlatý pejsek Maui. V publiku mezi fanoušky bychom taky mohli najít Brendu Song, Samanthu Droke nebo třeba Ashleyina přítele Scotta Speera.
N koncertě zazněly dvě její písničky, a sice "Masquerade" a "It's Alright, It's OK".
První fotky jsou z Ashleyiny cesty do zákulisí a ty další z koncertu. Na těch prvních podle mě vypadá až moc bíle, ale outfit, jejž si vzala na pódium vypadal skvěle! Z Ashley se stala pravá rockerka. x)

Michael Jackson - Died (25.6.2009)

26. června 2009 v 17:55 | Nika & Bára
Celý svět se dozvěděl velmi špatnou zprávu, kvůli níž truchlí a dlouho ještě bude. Michael Jackson ve svém věku 50 let zemřel na selhání srdce. Byla to hudební legenda, kterou určitě všichni znali. I HSM hvězdy se k jeho smrti vyjádřily:
Ashley Tisdale:
"Je to tak smutné. Právě jsem se za něj pomodlila. Náš HSM tým měl to štěstí, že se mohl setkat s tak úžasným mužem. Nikdy na tu chvíli nezapomenu."
Monique Coleman:
"Tolik slz pro Michaela Jacksona."
Vyjádřili se i zbylí a většinou říkali to samé. Co jiného se dá na toto říct?

Ashley Tisdale - Appearing on Fox 13 (22.6.)

25. června 2009 v 18:24 | Nika & Bára |  Ashley Tisdale - Videos
Ashley Tisdale navštívila v několika posledních dnech Salt Lake City, které se nachází v Utahu. 22. června se objevila v pořadu Fox 13, kde poskytla informace o svém novém albu Guilty Pleasure. Toto vysílání se objevilo i na rádiové stanici 97.1 ZHT. V rozhovoru moderátorka narazila i na téma, jak vnímá Ashley paparazzi. Ta jí odpověděla: "Myslím si, že by měl člověk zůstat sám sebou a nenechat na sebe tyto negativní řeči působit. Jen je jednoduše ignoruju a jsem optimistická."
Zábavná část vysílání byly otázky několika dětí, které se ptaly Ashley třeba i odkud je. x) Jedna holčička se jí zeptala, čím by chtěla být, kdyby nebyla zpěvačka a Ash na to, že by byla spisovatelkou. Baví ji prý číst knihy a také by je chtěla vydávat. Další holka chtěla zjistit, které HSM bylo Ashleyino oblíbené. Odpověď byla, že asi HSM 1, protože to bylo pro všechny nové a našla zde mnoho kamarádů. Z videa se také můžete dozvědět, že Ashley začala zpívat v 8 letech. Však si jej pusťte, dá se tomu relativně dobře rozumět. x)


Ashley Tisdale and Scott Speer - Arriving at LAX airport (23.6.)

25. června 2009 v 18:05 | Nika & Bára |  Ashley Tisdale - Paparazzi
V úterní noc, což bylo 23. června, přiletěla letadlem na LAX se svým přítelem Scottem Speerem Ashley Tisdale. Celou dobu se drželi za ruku a když si Ash všimla kolemstojících paparazzi, hned svému příteli zabořila hlavu do trička.
Duo se té noci vrátilo ze Salt Lake City (Utah), kde měla Ashley Tisdale svou první poslouchací párty alba Guilty Pleasure. K ní se na svém Twitter accountu vyjádřila Ashley stručně a rychle: "V Salt Lake City byla opravdu legrace. Děkuju všem, co přišli. Momentálně jdu domů..."

Lady GaGa - Performing at the MuchMusic Video Awards (21.6.)

22. června 2009 v 17:19 | Nika & Bára |  Lady GaGa
MuchMusic Video Awards je skvělá akce. V ještě ohromnější ji ovšem 21. června proměnila svým dechberoucím vystoupením plným elektrických efektů Lady GaGa. Do Toronta se na ni přišlo podívat mnoho fanoušků. Na pódiu nesměli chybět pyrotechnikové, kteří odstartovávali petardy a zapalovali neuvěřitelné množství prskavek. Pro větší jistotu bezpečí stál hned vedle zdravotní personál vybavený lékárničkami. Nikomu se ale nic nestalo.
V představení zastupovala Lady GaGa jakousi zlodějku a ostatní tanečníci policajty. Měli na sobě skvělé kostýmy, které to jen dokazovaly. Dokonce nechyběla ani pouta.
Lady GaGa může slavit úspěch! Vyhrála ocenění nejlepšího videa, a to k písničce "Poker Face".
Americká zpěvačka prozradila, že je ráda, že se narodila v 80. letech a ne v 70. letech. "Mám o hodně více příležitostí a užívám si tuto moderní hudbu. Kdybych se narodila tak o 15 let dříve, byla bych spíše jako Beatles. Myslím si taky, že by se ze mě nestala tak úspěšná zpěvačka jako teď. Dnes zbylo již málo rockových zpěváků a já chci patřit mezi ně a zatím se mi to daří," řekla novinářům Lady GaGa.

Emilie de Ravin and Robert Pattinson - On the set of "Remember Me" (19.6.)

19. června 2009 v 19:40 | Nika & Bára |  Emilie de Ravin - Paparazzi
První pohled na fotky z 19. června vás určitě zarazí, ale musím upozornit fanynky Roberta Pattinsona, že to rozhodně není tak, jak to vypadá. x)
Fotky jsou pořízeny z natáčení scén filmu Remember Me. Rob se zde líbá se svou hereckou kolegyní Emilie de Ravin (známe ji ze seriálu Ztraceni, kde hrála Claire Littletonovou). Natáčení těchto scén se konalo na jedné pláži poblíž New York City. Uvidíme, o čem film bude, ale jenom tak pro srovnání Robertovi je 23 a Emilie 27...
Mimochodem Robert Pattinson byl 18. června "sražen" taxíkem. Na ulici byl takový chaos, že přes sebe troubila auta. Všechny fanynky se totiž k Robovi hrnuly. Naštěstí se ale nikomu nic nestalo, přesto to určitě nebylo Robertovi příjemné.

Robert Pattinson and Emilie de Ravin - On the set of "Remember Me" (19.6.)

19. června 2009 v 19:40 | Nika & Bára |  Robert Pattinson
První pohled na fotky z 19. června vás určitě zarazí, ale musím upozornit fanynky Roberta Pattinsona, že to rozhodně není tak, jak to vypadá. x)
Fotky jsou pořízeny z natáčení scén filmu Remember Me. Rob se zde líbá se svou hereckou kolegyní Emilie de Ravin (známe ji ze seriálu Ztraceni, kde hrála Claire Littletonovou). Natáčení těchto scén se konalo na jedné pláži poblíž New York City. Uvidíme, o čem film bude, ale jenom tak pro srovnání Robertovi je 23 a Emilie 27...
Mimochodem Robert Pattinson byl 18. června "sražen" taxíkem. Na ulici byl takový chaos, že přes sebe troubila auta. Všechny fanynky se totiž k Robovi hrnuly. Naštěstí se ale nikomu nic nestalo, přesto to určitě nebylo Robertovi příjemné.

New design: Katy Perry - Shy in Summer

19. června 2009 v 19:16 | Nika & Bára
A je tady nový design, na kterém je tentokrát Katy Perry. Design se jmenuje Katy Perry - Shy in Summer. Ten s Lady GaGa se podle mě moc rychle okoukal a byl takový "přemodralý". Tenhle by tu měl vydržet trochu déle, ale víte stejně jako já, že tu moc dlouho designy nebývají xD Změna je život. x)

Jinak jako vždy pište názory do komentářů buď zde, nebo k článkům.

Poslední dobou zde nepřibývá moc článků. Prosíme vás, ať se nezlobíte, protože je léto a jsou i jiné zábavy než sedění u blogu. Něco sem tam ale přibyde, takže myslím, že by byla škoda to tu občas nezkouknout. ;-)

S pozdravem BaraNika team

Ashley Tisdale - Performing on "Good Morning America" (16.6.) - Video

17. června 2009 v 15:51 | Nika & Bára |  Ashley Tisdale - Videos
Informace k videu můžete najít zde.


Ashley Tisdale - Performing on "Good Morning America" (16.6.)

17. června 2009 v 14:11 | Nika & Bára |  Ashley Tisdale - Appearances
Ashley Tisdale ráno 16. června vystoupila v pořadu Good Morning America se svým singlem "It's Alright, It's OK". Měla na sobě velmi zajímavé tričko, však se sami podívejte x) Jinak zpívala skvěle a fanoušci jásali. K dispozici máme i video, které můžete najít zde.

Ashley Tisdale and Scott Speer - Leaving a studio in New York City (16.6.)

17. června 2009 v 13:53 | Nika & Bára |  Ashley Tisdale - Paparazzi
Ráno 16. června byla Ashley Tisdale opět spatřena se svým přítelem Scottem Speerem, když vycházela ze studia, kde vystoupila v pořadu "It's On with Alexa Chung" v New York City. Oba spolu vypadali velmi šťastně a Ashley ještě šťastněji, protože měla u sebe svůj oblíbený nápoj, a sice kávu se zmrzlinou (varianta amerického frapé). I když se nedávno v bulváru rozneslo, že si spolu pár nerozumí a Ashley se chce vrátit zpět k Jaredu Murillovi, okamžitě všem došlo, že je to hloupost a že se jen paparazzi chtějí dostat do středu pozornosti. Když jim nevyšlo toto, tak chtěli přijít na něco jiného. Celou dobu proto tento zamilovaný pár nechtěli nechat na pokoji. I když se je snažili Ashley se Scottem ignorovat, moc se jim to nedařilo. Proto se soustředili jen na jednu věc, a to rychle odejít pryč.
Jako vždy, Ashley Tisdale vypadala v oblečení na sobě přímo skvěle. Kritici se k jejímu outfitu vyjádřili kladně. Jak by ne, když má Ash tak skvělého módního poradce!

Ashley Greene - In the Surf Camp (12.6.) and at Closin Ceremony (13.6.)

15. června 2009 v 16:10 | Nika & Bára |  Ashley Greene - Paparazzi
Když jde o nějaké dobrodružství, je vždy Ashley Greene rozhodně pro. 12. června se rozhodla vyzkoušet surfování. Celkem jí to v jejím "skafandru" šlo. Dokonce se nechala i vyfotit.
Den nato (13. června) se zase se svou kamarádkou Jessicou Meisels objevila na akci Closing Ceremony, která se konala v El Capitan Ranch. Zde je paparazzi zastihli opět. Kdyby ne, tak by to přece nebyli paparazzi, co myslíte? x)

Ashley Tisdale - It's Alright, It's OK on "Wetten Dass...?!" (13.6.) - Video

15. června 2009 v 15:56 | Nika & Bára |  Ashley Tisdale - Videos
Více informací k tomuto koncertu najdete tady.


Ashley Tisdale - It's Alright, It's OK on "Wetten Dass...?!" (13.6.)

15. června 2009 v 15:54 | Nika & Bára |  Ashley Tisdale - Appearances
Ashley Tisdale 13. června zazpívala před fanoušky v německém zábavném pořadu Wetten Dass...?! její momentálně nejoblíbenější hit "It's Alright, It's OK". Všichni fanoušci byli úplně nadšení. Záznam tohoto koncertu se dostal i do německých televizí.
Když dozpívala, moderátor se jí ptal na několik otázek. Např. jestli někdy byla ve Španělsku. Dokonce jí i daroval krásnou kytici, ze které měla Ashley ohromnou radost. Aspoň podle jejího nekonečného děkování to tak vypadalo. x)
Záznam z koncertu najdete zde.

Nicky Hilton and Paris Hilton - HD Vision Broadcast Center in Studio City (12.6.)

13. června 2009 v 21:53 | Nika & Bára |  Nicky Hilton
Paris Hilton byla se svou sestrou Nicky Hilton 12. června ve Studio City ve HD Vision Broadcast Center. Paris si opět jako doplňek vzala svou čivavu Tinkerbella.
Obě blondýnky na sobě měly modrou barvu. Moc jim to ale slušelo. Jsou si hodně podobné a to nejenom oblečením. x)
Před několika dny Paris Hilton oznámila svůj rozchod s Dougem Reinhardtem. Vypadali spolu hodně šťastně, ale jak známe Paris, dopředu jsme museli vědět, že jejich vztah nevydrží nějak moc dlouho. Dohromady spolu chodili kolem šesti měsíců.

Paris Hilton and Nicky Hilton - At HD Vision Broadcast Center in Studio City (12.6.)

13. června 2009 v 21:52 | Nika & Bára |  Paris Hilton
Paris Hilton byla se svou sestrou Nicky Hilton 12. června ve Studio City ve HD Vision Broadcast Center. Paris si opět jako doplňek vzala svou čivavu Tinkerbella.
Obě blondýnky na sobě měly modrou barvu. Moc jim to ale slušelo. Jsou si hodně podobné a to nejenom oblečením. x)
Před několika dny Paris Hilton oznámila svůj rozchod s Dougem Reinhardtem. Vypadali spolu hodně šťastně, ale jak známe Paris, dopředu jsme museli vědět, že jejich vztah nevydrží nějak moc dlouho. Dohromady spolu chodili kolem šesti měsíců.

HolidaysHiatus

12. června 2009 v 20:52 | Nika & Bára
Je mi líto, ale články asi nebudou delší dobu přibývat. Samotnou mě to nebaví a Barči se moc nechce :-( Kdyžtak tenhle blog sledujte, třeba něco sem tam přibyde. Přeju krásné prázdniny. Ahoj