Červenec 2009

Katy Perry - At her concert after party (28/7)

29. července 2009 v 19:53 | Nika & Bára |  Katy Perry
28. července se v New York City v prostorech Hammerstein Ballroom uskutečnil další koncert americké zpěvačky Katy Perry. Navštívila ho dokonce i Rihanna, které poté Katy nazvala nejlepší popovou zpěvačkou. To ji muselo velmi potěšit.
BaraNika team vám exkluzivně přináší fotky z příjezdu Katy na after party tohoto koncertu, která se konala v klubu Griffin. Kritici na oblečení tentokrát zpěvačku pochválili a to hlavně proto, že zvolila outfit, který jí moc pěkně ladil k černým vlasům. Všimněte si Katyiných střevíčků. Katy si je vybrala dobře, ale určitě si mohla vzít i některé jiné z jejich "skoro nekonečně mnoho" párů bot. Ano, je to tak. Celebrity mají neskutečně hodně párů bot. Třeba každá zpěvačka z Sugababes jich vlastní přes 200.

Rihanna - Out to dinner with her friends in Downtown Manhattan (27/7)

28. července 2009 v 19:47 | Nika & Bára |  Rihanna - Paparazzi
Poslední dobou tráví Rihanna svůj volný čas hlavně v Big Apple. Ovšem někdy si musí udělat čas i na své přátele, a tak se 27. července rozhodla zajít si s nimi na večeři do jedné restaurace v centru Manhattanu.
Vypadala velmi originálně. Náš pohled se ale asi nejdříve zastaví na jejím klobouku, nebo jestli se to vůbec dá nazývat kloboukem. Trochu mě zaráží její účes. Myslím si, že mít půl hlavy na ježka a půl s vlasy je pro většinu lidí nestylové. Pozor! Pro většinu! RiRi do většiny nemůžeme zařadit. Je to celebrita a ty většinou mívají, no, ne moc chytré nápady.
Minule jsem zde dala informaci, že se říká, že tato slavná zpěvačka se opět dala dohromady se svým expřítelem Chrisem Brownem. Rihanna tyto drby ale popřela. Lidé o jejich návratu k sobě začali diskutovat kvůli tomu, že Rihanna a Chris Brown bydleli v hotelu Trump International Hotel ve stejný den. RiRi se bránila a pověřila svého mluvčího, aby to vysvětlil tisku. "Byla to náhoda," řekl. "V tomto hotelu bydlela už dříve stejně jako plno dalších lidí."

Lady GaGa - Leaving her concert in Hamburg (26/7)

27. července 2009 v 20:09 | Nika & Bára |  Lady GaGa
26. července se uskutečnil v hale Stadtpark, jež se nachází v jednom z velkých německých měst, a to v Hambutku, koncert Lady GaGa, jenž byl pouze částí jejího turné skrz naskrz Evropou. Byla zase "nenormálně" oblečená a po skončení koncertu posílala paparazzi pusy.
Víme, že Lady neexperimentuje jen s oblečením, ale taky se svými vlasy. Právě zde, jak můžete vidět na fotkách, je měla na krátko a vlnité. No, Lady, dej si pozor, ať si je nakonec nezničíš.
Objevilo se několik kritik k jejímu videoklipu k písničce "Paparazzi". Prý je tento videoklip příliš drastický. Lady tam totiž zabíjí svého kluka. Můžete ho shlédnout např. na YouTube.

Brad Pitt and Angelina Jolie - Picking up some treats from McDonald's (26/7)

27. července 2009 v 19:04 | Nika & Bára |  Brad Pitt - Paparazzi
Jeden z nejslavnějších párů a podle statistik nejkrásnějších párů světa Angelina Jolie a Brad Pitt byli 26. července spatřeni při kupování dobrot u McDonald's a následně jejich jedení v autě. Právě tato informace může několik lidí zarazit, protože Angelina s Bradem jsou známí gurmáni a vždy jí jen v těch nejvyhlášenějších restauracích. Že by si chtěli zahrát na "normální lidi"? Své děti, které vyslal pár do "Mekáče" šel hlídat jejich bodyguard. Řekla bych, že s bodyguardem na sebe nasměrují ještě více pohledů, než kdyby tam nebyl. Děti "Mr. a Mrs. Smithových" zas tak známé nejsou.
Ang a Brad jsou dokonalá rodinka. Vždy se snaží být aspoň jeden z nich doma, aby mohl hlídat děti. Chůvu ale využívají také, ale poslední dobou co nejméně. "Chodím brzy domů, dělám snídani, oblékám děti, čistím jejich zuby a vypravuji je do školy," pochválil se Brad novinám German BILD.

Angelina Jolie and Brad Pitt - Picking up some treats from McDonald's (26/7)

27. července 2009 v 19:03 | Nika & Bára |  Angelina Jolie - Paparazzi
Jeden z nejslavnějších párů a podle statistik nejkrásnějších párů světa Angelina Jolie a Brad Pitt byli 26. července spatřeni při kupování dobrot u McDonald's a následně jejich jedení v autě. Právě tato informace může několik lidí zarazit, protože Angelina s Bradem jsou známí gurmáni a vždy jí jen v těch nejvyhlášenějších restauracích. Že by si chtěli zahrát na "normální lidi"? Své děti, které vyslal pár do "Mekáče" šel hlídat jejich bodyguard. Řekla bych, že s bodyguardem na sebe nasměrují ještě více pohledů, než kdyby tam nebyl. Děti "Mr. a Mrs. Smithových" zas tak známé nejsou.
Ang a Brad jsou dokonalá rodinka. Vždy se snaží být aspoň jeden z nich doma, aby mohl hlídat děti. Chůvu ale využívají také, ale poslední dobou co nejméně. "Chodím brzy domů, dělám snídani, oblékám děti, čistím jejich zuby a vypravuji je do školy," pochválil se Brad novinám German BILD.

Ashley Tisdale - Stopping by Coffee Bean (24/7)

26. července 2009 v 9:19 | Nika & Bára |  Ashley Tisdale - Paparazzi
Ashley Tisdale si řekla ne a udělala si ráno jen pro sebe (a samozřejmě paparazzi). Koupila si své oblíbené frapé v kavárně Coffee Bean v Toluca Lake a přitom telefonovala pomocí svého mobilního telefonu.
Byla moc pěkně sportovně oblečená. Přání působit "rockersky" se jí už dávno splnilo.
Ash zveřejnila na internetu, že se snaží být ve svém momentálním vztahu se Scottem Speerem opatrná kvůli předchozím zkušenostem. "V minulém vztahu s Jaredem Murillem jsem byla podváděna. Pravděpodobně to trvalo dlouho. A aby toho nebylo málo, podváděl mě s někým, koho jsem měla ráda. Když jsem to zjistila, tak to opravdu bolelo. Vůbec jsem tomu nemohla uvěřit. Dále je mi nepříjemné, že se s tou kamarádkou nerozešel, takže to bolí dál a k tomu všemu se ještě musím snažit nevšímat si toho a jít dál," prozdradila Ashley. "Nesmíte se dívat zpátky, musíte jít dál, protože pak budete šťastnější, než kdybyste se trápili." Chudák Ashley, rozhodně to nemá lehké. Snad jí zpraví náladu, že si její nové CD Guilty Pleasure přiběhne 28. července do obchodu koupit určitě plno lidí.

Prázdninový MiniHiatus

25. července 2009 v 16:05 | Nika & Bára
Pravděpodobně nastane takový menší hiatus. Jelikož Barča je nasoustředění v Rakousku a já na dovolené s rodiči v jižních Čechách, asi nebude přibývat moc článků. To víte, prázdnin si, dokud můžeme, musíme užívat naplno. :-)

Takže za BaraNika team přeji krásný zbytek prázdnin.

Alyssa Milano - Attending the Football Challenge (21.7.)

23. července 2009 v 9:58 | Nika & Bára |  Alyssa Jayne Milano - Paparazzi
Alyssa Milano byla vždycky sportovní fanoušek. To dokázala 21. července, kdy se na stadioně Rose Bowl zúčastnila jednoho zápasu Mistroství světa ve fotbale. Hrál zrovna FC Chelsea a Inter Milán. Alyssa vypadala celou dobu zaujatě. Asi to velice prožívala, protože jak si můžete všimnout, měla na sobě i dres.
"Charmedka" navrhla novou kolekci ženského sportovního oblečení, něco jako dresy. Zatím má kolekce velkou odezvu. "Navrhla jsem tuto kolekci pro ženy, jež milují sport jako já a chtějí být stylové a přitom se v tomto oblečení cítit pohodlně, zatímco budou fandit svému oblíbenému týmu," řekla v rozhovoru Alyssa. Kdo ví? Možná se z Alyssy nakonec stane slavná designérka.

Rihanna - Going to Da Silvano restaurant (16.7.)

17. července 2009 v 10:29 | Nika & Bára |  Rihanna - Paparazzi
Rihanna jako každý někdy dostane hlad, a tak se 16. července rozhodla zajít si na oběd do italské restaurace Da Silvano, která se nachází v New York City ve čtvrti West Village.
Tentokrát se opravdu moc pěkně oblékla. Tílka podobného střihu začínají v Americe nosit skoro všechny celebrity.
Dobře si prohlédněte vlasy RiRi; vpravo je má krátké a vlevo zase moc dlouhé. Vypadá to, že Rihannina originalita nemá konce. x)

Emma Watson - Shopping in London (15.7.)

16. července 2009 v 13:33 | Nika & Bára |  Emma Watson - Paparazzi
Paparazzi tentokrát zastihli Emmu Watson se svým přítelem Jayem Barrymorem na londýnském trhu. Bylo to 15. července odpoledne. Nakupovali pravděpodobně boty (podle tvaru tašky) a nějaké konzervy.
Emma nedávno prohlásila, že hodlá studovat na univerzitě, kam chodí černoši. Dává tak najevo svůj odpor k rasismu. Rozhodně je to od ní pěkné.
"Hermionu" kupodivu neláká kariéra módní návrhářky, ač se velmi zajímá o módu. "Navrhování mě opravdu nebaví. Nedělala bych to jen proto, abych se stala slavnější. Stejně totiž nejsem designerka. Kdyby mi tuto práci někdo navrhl, rozhodně bych řekla ne. Naopak bych chtěla vyzkoušet vytvořit si svůj vlastní parfém."

Ashley Tisdale - Out for a business meeting (14.7.) - Video

16. července 2009 v 13:03 | Nika & Bára |  Ashley Tisdale - Videos
Informace k videu najdete zde.


Kevin Jonas and Danielle Deleasa - Engaged

16. července 2009 v 12:59 | Nika & Bára |  Jonas Brothers
Dobrá a pro některé fanynky Jonas Brothers špatná zpráva je, že se tento týden člen této skupiny Kevin Jonas zasnoubil se svou dlouholetou přítelkyní Danielle Deleasa.
"Potkali jsme se na dovolené na Bahamách roku 2007. Kevin za mnou přišel a začali jsme si povídat. Poté už jsme se nerozešli," svěřila se Danielle magazínu Life & Style.

Ashley Tisdale - Out for a business meeting (14.7.)

16. července 2009 v 12:52 | Nika & Bára |  Ashley Tisdale - Paparazzi
Jako každý, Ashley Tisdale se snaží kariérně stoupat. Ani bychom se tak nedivili, že vydává nové album, pořádá veřejné koncerty, ale tohle? Ashley se 14. července zúčastnila obchodního jednání ve West Hollywoodu. Že by se nám z rockerky stala manažérka? No, je to hodně diskutabilní; pozic na jednání mohla zastupovat rovnou několik.
Ashley vypadala dobře, pro tento den zvolila černou a několik náramků včetně s náhrdelníkem. Moc jí to slušelo. Vytváření "cesty" mezi paparazzi už má doslova nacvičené. Proklouzla mezi nimi neuvěřitelně lehce, takže cestou do budovy stihli pořídit jen několik málo fotek. Před budovou se ovšem zastavila, protože za ní přiběhlo několik holek, které ji poprosily o autogram. Ashley jim ho s radostí poskytla.
Podle nedávných zdrojů se má Ashley stát herečkou v klipu pro písničku "Love Drunk", kterou nazpívala skupina Boys Like Girls. "Jestli to nevíte, tak jsem velký fanoušek skupiny Boys Like Girls. Miluju jejich muziku a vždy jsem si přála dostat roli v jejich videoklipu a aspoň na chvíli se stát částí této skupiny," řekla Tisdale.
Video k článku najdete zde.

Jessica Alba and Honor Marie Warren - Walking in Brentwood with a friend (13.7.)

14. července 2009 v 18:32 | Nika & Bára |  Jessica Simpson
Paparazzi 13. července nachytali Jessicu Albu, jak se prochází se svou 13měsíční dcerou Honor Marií Warren a kamarádkou po Brentwoodu, městu, které se nachází v Kalifornii.
Jessica měla velmi zajímavou čelenku, kterou dokonale sladila se zbytkem outfitu. Honor byla zase oblečená moc roztomile, jak se na miminko patří. x)
Honor se na "výletě" pořád smála. Jessica o ní nedávno řekla, že je velmi aktivní a chápavé dítě. No, uvidíme, co zní vyroste. Že by herečka po mamince?

Kelly Clarkson - Waving to her fans (13.7.)

14. července 2009 v 18:07 | Nika & Bára |  Kelly Clarkson
Dřív, než se Kelly Clarkson 13. července odebrala do divadla Ed Sullivan Theater v New York City, aby se zúčastnila natáčení pořadu Late Show With David Letterman, zamávala svým fanouškům a paparazzi. Show se zúčastnili také Jonah Hill, Tom Arnold, Tommy Johnagin a Gar Ryness.
Kritici moc nepochválili Kellyino triko. Prý je "překytičkováno". No, je to jen volný překlad, ale nějak tak to vyznělo. xD Její svetřík byl naopak moc hezký.
Kelly boduje v několika hitparádách. Je jen otázkou času, kdy se vytvoří další klip pro její další singl.Ashley Tisdale - Information about her songs from "Guilty Pleasure" - Video

13. července 2009 v 15:54 | Nika & Bára |  Ashley Tisdale - Videos
Ashley Tisdale natočila nové video, ve kterém fanouškům poskytuje informace o koupi svých písniček jak na iTunes, tak o koupi celého alba. Když budete sledovat, co Ashley říká, dozvíte se, že do 28. července si bude možné nakoupit verze písniček pouze na iTunes. Budeme tedy muset počkat. Části Ashleyiných písniček si už ovšem na internetu můžeme pustit, třeba na Youtube.com, ale to asi víte. x)


Ashley Tisdale - Photo of her new sunglasses (10.7.)

13. července 2009 v 15:45 | Nika & Bára |  Ashley Tisdale - All about Ashley
Ashley Tisdale na svou webovou stránku zveřejnila fotku z jejího domu (10. července), na které má své nové sluneční brýle ve tvaru srdce s růžovými obroučkami. Jsou opravdu originální a na tvar Ashleyiny hlavy se opravdu hodí. Okomentujte.

Megan Fox - Searching for a new home in Los Angeles (12.7.)

13. července 2009 v 15:39 | Nika & Bára |  Megan Fox
Letně oblečena se Megan Fox snaží s pomocí své realitní makléřky vybrat si nový dům v Los Angeles. Když se z "potenciálního" domu 12. července snažila dostat do auta, okamžitě si ji našli paparazzi. Megan se jim ale snažila nevěnovat pozornost, a proto měla po celou dobu v uších sluchátka svého iPhonu.
I když se tato herečka rozhodně nikdy nedostane do finanční krize (na účtu má přímo několik milionů dolarů), vybírala si domy v rozmezí "pouze" 2-3 miliony dolarů.
Už 18. září se do kin dostane dlouho očekávaný film Jennifer's Body, ve kterém hraje Megan hlavní roli. Na premiéru se sejde několik známých osobností.