Listopad 2009

Katy Perry - Attending the ski winter opening activities (28/11)

29. listopadu 2009 v 11:36 | Nika & Bára |  Katy Perry
28. listopadu musela Katy Perry své fanoušky rakouském městě Ischgl mile překvapit. Připravila si koncert na téma Vánoce. To můžete poznat sami podle jejího kostýmu. Nejdříve se zúčastnila tiskové konference a potom se přesunula na pódium, kde předvedla skutečně energické vystoupení.
Vystupovalo tu již několik celebrit, protože se zde zahajuje lyžařská sezóna.
Než Katy odjela do Rakouska, její otec řekl tisku, co si myslí o jejím přiteli Russellu Brandovi. "Už jsem se s Russellem sešel. Nemyslím si, že je to kluk, kterého si Katy vezme, ale je milý," řekl.

Shakira - Attending the 2009 Bambi Awards (26/11)

27. listopadu 2009 v 10:45 | Nika & Bára |  Shakira
Shakira si přidá již ke své celkem velké kolekci další trofej. Tentokrát to bude pozlacený Bambi, jehož vyhrála 26. listopadu na 2009 Bambi Awards v německém Postdamu. Zvítězila v kategorii Nejlepší mezinárodní popová zpěvačka.
Jak můžete vidět na posledních fotkách, Shakira potvrdila své vítězství i velmi energickým vystoupením.
Vyhlašování se zúčastnila také herečka Kate Winslet.

Intouch - Filmová Lovestory i v realitě

21. listopadu 2009 v 18:47 | Nika & Bára |  In Touch
INTOUCH

Robert Pattinson&Kristen Stewart

MAGAZINES

21. listopadu 2009 v 18:14 | Nika & Bára |  Magazines
- co se píše v časopise InTouch?

Ashley Greene - Meeting with fans in Chicago (20/11)

21. listopadu 2009 v 16:13 | Nika & Bára |  Ashley Greene - Paparazzi
I celebrity mají své povinnosti. Na fotkách můžete vidět Ashley Greene 20. listopadu v Chicagu, kde se uskutečnilo setkání s fanoušky. Vše se odehrávalo v prostorech Hollywood Blvd Cinemas. Obdivovatelů Ashley přišlo opravdu hodně. V nejbližší době se s fanoušky setkají i ostatní hvězdy filmu Nový Měsíc.
Režisérům a hlavně celebritám patří obrovský obdiv, protože film Nový Měsíc zlomil rekord. Zatím totiž vydělal 26,3 miliónů dolarů. Překvapivě předčil i film Harry Potter a Princ dvojí krve, který vydělal 22,2 miliónů dolarů.

Zac Efron - Arriving at Heathrow airport in London (18/11)

18. listopadu 2009 v 18:22 | Nika & Bára |  Zac Efron - Paparazzi
18. listopadu byl na londýnském letišti Heathrow spatřen Zac Efron. Už dlouho cestuje po Evropě kvůli reklamním účelům, a to aby zviditelnil film Me and Orson Welles, ve kterém hraje jednu z hlavních postav. Jeho český název zatím není znám. Film bude nadabován do ostatních jazyků nejdříve za měsíc.
Nejnovější zprávy poukazují na Zacův rozhovor s magazínem "Extra" o svých fanoušcích. "Napadlo mě, že bych se sbalil a odletěl někam na pár týdnů. Ta myšlenka zanechat za sebou můj každodenní život každou chvílí sílila. A jak jsem v davu uviděl ty jásající fanoušky a fanynky, tak je možné, že bych můj "výlet" ještě uspíšil," svěřil se Zac. "Je to neuvěřitelně milé a cool, že kvůli mě fanoušci dělají takové věci. Velmi děkuju. Abych byl ale upřímný, někdy je toho na mě moc. Jsem jen člověk," dodal.

Ashley Greene - “New Moon” Premiere Night (16/11)

17. listopadu 2009 v 13:31 | Nika & Bára |  Ashley Greene - All about Ashley
Doufám, že se teď na mně nikdo nebude zlobit, ale s Cherry (http://), jsme se shodly, že Ashley Greene to na New Moonské premiéře slušelo ze všech nejvíce. Je opravdvu nádherná, červené šaty jí nádherně rozsvítily. Na Cherriném blogu jsem také zjistila přesný čas této premiéry: 3 hodiny ráno našeho času.


Kristen Stewart - “New Moon” Premiere Night (16/11)

17. listopadu 2009 v 13:16 | Nika & Bára |  Kristen Stewart
Také Kristen Stewart nemohla chybět na NM premiéře. Kritici ji velmi vyčítají účes a hlavně to, že chodí hrozně shrbená. Naopak velmi chválí model šatů. Více o premiéře zde.

Taylor Lautner - “New Moon” Premiere Night (16/11)

17. listopadu 2009 v 12:56 | Nika & Bára |  Taylor Lautner
Včera přišla dlouho očekávaná premiéra filmu New Moon (dále už NM). Fanoušci z celého světa přijeli do Californie, aby viděli své idoly na červeném koberci. Jako prvního zde přidávám Taylora Lautnera, ve filmu Jacoba Blacka. V prvním dílu - Twillight, si Jacob nezahrál moc velkou roli. Kdo četl knihu ví, že v NM má Jacob jednu z hlavních rolí a tak se tady na Jacoba můžeme těšit ve velkém. A co říkají o Taylerovi lidé, kteří s ním pracují?: "Je to úžasný herec. Je velmi slušný, na všechny se usmívá.. Chceme po něm, aby dal do filmu úplně všechno, možná, aby se choval jako malé dítě."
*BaraNika.blog.cz Vám doporučuje přečíst si New Moon knihu a srovnat ji s filmem, který režiséři natočili.

Vanessa Hudgens and Stella Hudgens - LAX (14/11)

16. listopadu 2009 v 16:30 | Nika & Bára |  Vanessa Hudgens - Paparazzi
Vanessa Hudgens se objevila se svou mladší sestrou - Stellou Hudgens na LAX letišti.

Amy Winehouse - In the hospital again (15/11)

16. listopadu 2009 v 14:58 | Nika & Bára |  Amy Winehouse - Paparazzi
Máme tady exklusivní, několik minut známou a velmi smutnou zprávu. Zpěvačka Amy Winehouse, známa po celém světě jako "ta co bere drogy" je velmi slabá a vrací se opět do nemocnice. Kvůli svému stavu jela do Londýnské kliniky, kde podstoupila léčbu. Tisk i paparazzi z celého světa se o Amy zajímají a její fanoušci momentálně prožívají těžké chvíle. Drž se, Amy!

Rihanna - At Hotel (15/11)

16. listopadu 2009 v 14:44 | Nika & Bára |  Rihanna
Rihanna byla zachycena včera večer, když šla do svého hotelu. O Riri je známo, že miluje město Londýn. Byla tady na propagaci svého nového alba Rated R. Když se paparazzi vyptávali, zpěvačka jim prozradila: "Londýn je jedno z mých oblíbených měst, v tomto městě jsem velmi kreativní a nabitá silnou energií. V Londýně se mi velmi dobře pracuje. Většina písní vznikla právě v tomto krásném městě."

Madonna - Touring Rio de Janeiro (13/11)

14. listopadu 2009 v 19:54 | Nika & Bára |  Madonna
Jako mnoho hvězd i Madonna se věnuje charitě. 13. listopad strávila ve slumech v riodejaneirském regionu Sergio Cabral. Dala tak najevo, že je velmi obětavá a ví co dělat se svými penězi. Nejen, že je na charitu posílá, ale taky jede za chudými a snaží se je svou přítomností rozveselit. Za to jí patří obrovský dík. Samozřejmě, že se jedna z nejslavnějších popových zpěvaček nemohla do brazilských ulic vydat jen tak. Celou její "procházku" byla obklopena policií a ochrankou hodné prezidenta. Všude, kam Madonna v této zemi vkročí, způsobí zmatek. Většina lidí totiž netuší, že zde Madonna je a řekněme si upřímně, kdybychom jen tak šli po ulici a potkali Madonnu, co bychom udělali?
Všude, kam zpěvačka vkročí, je plno paparazzi. Ke své návštěvě v Brazílii se před nimi rozhodla vyjádřit: "Jsem ohromena touto ochotou a přátelskostí Brazilčanů. Když jsem navštěvovala slumy v Santa Martě, byli na mě moc milí."
Je všeobecně známo, že slumy jsou centrem násilí a drogového dealerství, ale také je zde mnoho rodin s dětmi, které s tímto nechtějí mít nic společného. I ty Madonna navštívila a aby toho nebylo málo, zahrála si s nimi i mnoho her o peníze. Ty, které vyhrála poslala opět na charitu.
V noci 12. listopadu byla Madonna spatřena se svým brazilským přítelem Jesusem Luzem. Šeptá se, že se setkala s jeho matkou a příliš si nepadly do oka. Uvidíme, co je na tom pravdy.

Beyoncé Knowles - Enjoying an evening out at Kanaloa Nightclub in London (13/11)

14. listopadu 2009 v 14:23 | Nika & Bára |  Beyoncé Knowles - Paparazzi
Beyoncé Knowles si svůj volný čas užívá už nějakou tu dobu v Londýně. Na fotkách ji můžete vidět v Kalanoa Nightclub večer 13. listopadu. 28letá zpěvačka vcházela do budovy v obklopení svých několika bodyguardů. Po akci se uchýlila do svého hotelu Madarin, aby si po posledních náročných dnech odpočinula.
Víme, že Beyoncé miluje oblečení. Novináři vypátrali jednu legrační kuriozitu. Na začátku tohoto týdne, kdy se slavná americká zpěvačka nacházela v Manchesteru, si zablokovala 2 hotelové pokoje, a to jeden pro sebe a druhý pro svých 12 zavazadel. "Měla s sebou 7 kufrů, 3 kabelky a 2 krabice. V zavazadlech bylo očividně 14 šatů, několik bot, líčidla a 25 paruk," svěřil se tisku zaměstnanec hotelu.


OTHER

14. listopadu 2009 v 14:10 | Nika & Bára |  OTHERR


Rihanna - Propagating in London (13/11)

14. listopadu 2009 v 13:18 | Nika & Bára |  Rihanna - Paparazzi
Ano, vidíte správně. Toto je Rihanna se svým novým účesem... Nejsem žádný kritik, ale tohle jednoduše okomentovat musím. Myslím si, že k barvě Rihanniny pleti blond vůbec nesedí. A aby měla půlku hlavy černou a vyholenou a zbytek blond... No, je to jen můj názor. Zajímá mě, co si o tom myslíte vy. Pište prosím do komentářů.
Momentálně se RiRi nachází v Londýně kvůli propagaci svého videa k písni "Russian Roulette", která pochází z Rihanniného nového alba Rated R, jež má vyjít 23. listopadu. V hlavním městě Velké Británie navštívila např. FHM studia.
Song "Russian Roulette" způsobil v USA veliký rozruch. Dostal od fanoušků hodně hlasů a je dost pravděpodobné, že se v amerických hitparádách umístí v Top 10.


Rihanna - Russian Roulette

14. listopadu 2009 v 12:28 | Nika & BáraEva Longoria - MALDEF (12/11)

14. listopadu 2009 v 12:11 | Nika & Bára |  Eva Longoria Parker - Appearances
Ve čtvrtek večer byla Eva Longoria na MALDEF 35th Annual Los Angele Awads Gala akci. Tato akce se konala ve velmi luxusním hotelu jménem Westin Bonaventure. Eva vypadala opravdu nádherně - její modré šaty okouzlily úplně všechny. Kritici hodnotí - nádhera!

Rachel Bilson - Retail Romp (13/11)

14. listopadu 2009 v 11:59 | Nika & Bára |  Rachel Bilson
Rachel Bilson byla zachycena v západním Hollywoodu na menší terapii. Celou cestu si psala se svými kamarády pomocí mobilního telefonu a vůbec nereagovala na otázky paparazzů. Selena miluje sport - to je její recept na krásnou postavu. A nejen krásnou postavu, ale i krásný vzhled ji zajišťuje velmi známy stylista Nicole Chavez, se kterým si zašla nedávno na oběd do luxusní pizzerie.