Prosinec 2009

2009: A Year of Bikini Bliss

18. prosince 2009 v 10:58 | Nika & Bára
Jako jediná webová stránka vám přinášíme fotky nejkrásnějších postav celebrit roku 2009. Umístilo se zde velmi mnoho celebrit: Miley Cyrus, Hilary Duff, Jessica Alba, Lindsay Lohan, Katy Perry a Ashley Greene. Jsou jejich postavy opravdu tak krásné? Posuďte sami:

BaraNika.blog.cz

Rihanna - Stepping out for a Knicks game in NYC (7/12)

8. prosince 2009 v 17:18 | Nika & Bára |  Rihanna - Paparazzi
Rihanna se nebaví jen chozením po klubech. 7. prosince udělala změnu a zašla si na basketbalový zápas NBA mezi New York Knicks a Portland Trail Blazers. Konal se v New Yorku v hale Madison Square Garden. Při pohledu na VIP místa to vypadalo, že se barbadoská zpěvačkae se svou BFF (best friend forever = nejlepší kamarád/ka navždy) Melissou Forde dobře baví.
RiRi to moc slušelo. Moc pěkně sladila outfit. Pochválili ji dokonce i kritici - hodnotili 75%, což je velice dobré.
Jestli vás zajímá, jak zápas dopadl, tak se to samozřejmě dozvíte. Knicks porazili Blazers 93:84.
Zatímco je Rihanna ubytovaná v Jižní Karolíně v hotelu Big Apple, stihla už udělat několik vystoupení. V sobotu se zúčastnila show Saturday Night Live, kde zazpívala. V pondělí naopak poskytla rádiu VH1 rozhovor a ve čtvrtek se má objevit v BET's 106 & Park.

Lady GaGa - Meeting Elizabeth II. during Royal Variaty Performance in Blackpool (7/12)

8. prosince 2009 v 17:01 | Nika & Bára |  Lady GaGa
Lady GaGa zažila už ledacos. Dokonce i setkání se samotnou královnou Velké Británie Alžbětou II. Když se Lady GaGa dozvěděla, že se s královnou může setkat, byla úplně nadšená. Vše se uskutečnilo během Royal Variety Performance (setkání všech členů královského rodu ve Velké Británii) 7. prosince v anglickém Blackpoolu. I když měla GaGa v Anglii nějaké vystoupení, vše v pohodě stihla. Samozřejmě, že ji tisk nenechal jen tak odejít a na všechno se jí ohledně královny zeptal. "Chtěla jsem před královnou předvést sebevražednou scénu, jež jsem udělala na MTV Awards, ale bylo mi řečeno, že to není vhodné. Nejenže mi to bylo zakázáno, ale také jsem se musela držet nazpět a snažit se vyjadřovat velice slušně. Ale nic z toho mi tolik nevadilo, protože jsem opravdu velký královnin fanoušek - bylo skvělé, když jsem se poklonila," řekla GaGa. "Když jsem nejdříve zjistila, co musím udělat, řekla jsem si: 'Oh, my f*cking God. Je to báječné, doufám, že se to bude královně líbit' ".


Started again!

8. prosince 2009 v 16:38 | Nika & Bára
V minulých dnech zde přibylo opravdu málo článků, lépe řečeno žádný. Neměly jsme na blog moc čas, tak to teď zkusím dohnat. To víte, blíží se Vánoce a na blog není až tak velká nálada. ;-)