Leden 2010

Ashley Tisdale and Scott Speer - Enjoying an afternoot in Toluca Lake (30/1)

31. ledna 2010 v 17:46 | Nika & Bára |  Ashley Tisdale - Paparazzi
Ashley Tisdale a Scott Speer se mají asi opravdu rádi, protože jejich vztah už bude slavit půlroční narozeniny. U celebrit je totiž celkem vzácné mít dlouhý vztah, takže Ashley za blog BaraNika velmi gratulujeme.
Na fotkách můžeme vidět tento hollywoodský páreček 30. ledna v Toluca Lake. Celé odpoledne měli pro sebe - ne, to je špatné vyjádření - pro sebe a paparazzi. Ti jim jejich romantickou procházku celkem komplikovali, ale na to už jsou všechny celebrity zvyklé.
Během své cesty po Toluca Lake se stavili do obchodu Robek's Juice, kde si koupili fresh džusy.
Jakmile dopili, navštívili kino Blockbuster video, kde si užili plno zábavy.
Ashley nedávno prohlásila, že je na zdravé dietě. Vypadá to ovšem, že to tak není, na svůj Twitter totiž nedávno napsala: "Právě jsem byla v McDonald's........... můj trenér mě zabije!"

Blogová krize

17. ledna 2010 v 16:54 | Nika & Bára
Jak jste si už určitě všimli, poslední dobou tady nepřibývá moc článků, respektive žádný článek. Není to jen proto, že se ve škole uzavírají známky a my na blog nemáme moc čas, ale taky hraje velkou roli to, že nás už blog nebaví tolik jako dříve. Tím nechceme říct, že tento blog končí, ale to, že budeme přidávat články opět, až nás začne bavit. Můžeme to nazvat "blogovou krizí". Už se to stalo několikrát a přesto jsme se přes to dostaly. Takže po tu dobu co tu nebudeme Vám chceme popřát hodně úspěchů na Vašich blozích a ať se návštěvnost vyhoupne co nejvýš,

prozatím se loučí Bára s Nikou