Amy Winehouse - Paparazzi

Amy Winehouse - In the hospital again (15/11)

16. listopadu 2009 v 14:58 | Nika & Bára
Máme tady exklusivní, několik minut známou a velmi smutnou zprávu. Zpěvačka Amy Winehouse, známa po celém světě jako "ta co bere drogy" je velmi slabá a vrací se opět do nemocnice. Kvůli svému stavu jela do Londýnské kliniky, kde podstoupila léčbu. Tisk i paparazzi z celého světa se o Amy zajímají a její fanoušci momentálně prožívají těžké chvíle. Drž se, Amy!

Amy Winehouse - Going around Barnet with a friend (27.3.)

28. března 2009 v 12:35 | Nika & Bára
Amy Winehouse byla překvapivě 27.března spatřena na procházce se svou kamarádkou po sousedství Barnet, kde bydlí. Trochu čerstvého vzduchu jí určitě pomůže. Amy si procházku užívala trošku zvláštně. Přelézala ploty svých sousedů a přitom se smála, pak si povídala se svou přítelkyní. Na svůj facebook dala zaražující zprávu: "Když ho miluješ, nech ho jít." Smysl této zprávy může každý chápat jinak, ale Amy v tom má asi jasno... Se svým přítelem údajně nic nemá, tak přoč by se neřídila svým mottem...

Amy Winehouse - Back from Barbados (1.3.)

2. března 2009 v 15:01 | Nika & Bára

Amy Winehouse dělá směšné obličeje pro fotografy, zrovna když dorazila domů na Gatwick Airport v Lodnýně po letu z Barbados v neděli (1.března)
25 letá anglická zpěvačka se údajně vrátila do Londýna, aby vyřešila spory manželem Blakem Fielderem-Civilem. Jeho matka však prohlásila, že Blake to chce dotáhnout až do konce a že se chce nechat s Amy rozvést.

 
 

Reklama