Ashley Greene - Paparazzi

Ashley Greene - Meeting with fans in Chicago (20/11)

21. listopadu 2009 v 16:13 | Nika & Bára
I celebrity mají své povinnosti. Na fotkách můžete vidět Ashley Greene 20. listopadu v Chicagu, kde se uskutečnilo setkání s fanoušky. Vše se odehrávalo v prostorech Hollywood Blvd Cinemas. Obdivovatelů Ashley přišlo opravdu hodně. V nejbližší době se s fanoušky setkají i ostatní hvězdy filmu Nový Měsíc.
Režisérům a hlavně celebritám patří obrovský obdiv, protože film Nový Měsíc zlomil rekord. Zatím totiž vydělal 26,3 miliónů dolarů. Překvapivě předčil i film Harry Potter a Princ dvojí krve, který vydělal 22,2 miliónů dolarů.

Ashley Greene - At U2's concert (25/10)

26. října 2009 v 17:16 | Nika & Bára
Fotky jsou z 25. září z místností Pasadena, kde koncertovali U2. Do publika se dokonce přimíchala Ashley Greene s Kellanem Lutzem. Po svém příchozu ovšem okamžitě zamířili do VIP místnosti, kde nějakou tu chvíli pózovali pro paparazzi.
Po dokončení filmování pokračování upírské ságy Zatmění, i když by se to mohlo zdát, nemá Ashley vůbec volno.

Ashley Greene - Walking to Vivian's Cafe for breakfast (5/9)

6. září 2009 v 16:30 | Nika & Bára
Ani Ashley Greene, jako mnoho lidí, neodolala 5. září krásnému počasí venku ve Studio City, a tak si se svou kamarádkou zašla na snídani do kavárny Vivian's Cafe. Dá se říct, že si chtěla udělat přestávku od neustálého natáčení třetího dílu Stmívání ságy, a to Zatmění. Podle posledních zdrojů by se mělo na nějakou dobu upustit od natáčení Zatmění ve Vancouveru. Herci se proto přesunuli do nové lokality, kde bude natáčení pokračovat.
Poslední dobou si Ashley získala hodně fanoušků, takže je velmi pravděpodobné, že bude 13. září nominována na MTV Music Video Awards.

Ashley Greene - In the Surf Camp (12.6.) and at Closin Ceremony (13.6.)

15. června 2009 v 16:10 | Nika & Bára
Když jde o nějaké dobrodružství, je vždy Ashley Greene rozhodně pro. 12. června se rozhodla vyzkoušet surfování. Celkem jí to v jejím "skafandru" šlo. Dokonce se nechala i vyfotit.
Den nato (13. června) se zase se svou kamarádkou Jessicou Meisels objevila na akci Closing Ceremony, která se konala v El Capitan Ranch. Zde je paparazzi zastihli opět. Kdyby ne, tak by to přece nebyli paparazzi, co myslíte? x)

Ashley Greene - Signing autographs in Berlin (6.6.)

7. června 2009 v 10:46 | Nika & Bára
Stejně jako Ashley Tisdale i další známá Ashley - Ashley Greene - se momentálně nachází v Berlíně. 6. června se zde v E-Werk uskutečnila tzv. "Twilight" fanouškovská párty, kde se Ashley podepisovala svým fanouškům. Měla asi dobrou náladu. Pořád se usmívala na paparazzi a podepisování ji vůbec neunavilo. Taky si na sebe vzala krásné červené šaty s koženým sáčkem. Jen se jí k jejímu outfitu podle mě nehodí bíločernomodré boty.

Ashley Greene - At Bardot club in Los Angeles (15.5.)

17. května 2009 v 10:35 | Nika & Bára
Ashley Greene se večer 15. května objevila na akci v Los Angeles pořádanou v klubu Bardot. Měla na sobě krásné červené šaty. Nemůžu si pomoct, ale moc mi k ní neseděly. Na večírku se potkala s několika svými kamarády.
Někteří kritici si stěžovali na to, že Ashley hraje Alici Cullenovou. Prý je na ni moc vysoká. Ashley to okomentovala jednoduše: "Ano, je to sice pravda, ale musíte to brát tak, že Alice je vymyšlená postava, nikdo ji nemůžepřesně ztvárnit. Dokonce si stěžovali i na mé - Aliciny vlasy, ale musím vás upozornit, že to byla paruka, ne mé pravé."

Ashley Greene - At LA airport (14.5.)

15. května 2009 v 16:02 | Nika & Bára
Ashley Greene má pořád plnou hlavu natáčení filmu Nový Měsíc. Již brzo se odebere do Itálie, kde bude pokračovat v natáčení. 14. května byla spatřena na letišti v Los Angeles. Čekání na zavazadla strávila psaním SMSek. V černém tričku se žlutým nápisem a v džínách vypadala spíše sportovně než moderně, ale slušelo jí to.
13. května pomohla Robertu Pattinsonovi s oslavou 23. narozenin, kde byla např. i Kristen Stewart. Všude bylo plno jídla a herečtí kolegové se skvěle najedli.

Ashley Greene - Walking in Vancouver (12.5.)

13. května 2009 v 14:09 | Nika & Bára
Ashley Greene určitě známe úplně všichni z filmu Stmívání (hraje zde Alici Cullenovou). 12. května se tato star objevila ve Vancouveru. Koukněte se na její tričko... x) - raději nekomentovat. Asi obrázkem vyjádřila, co si myslí o paparazzi, kteří ji ve dne v noci sledujou. Všimněte si toho nápisu: Kiss My As* x). Ashley si dala párek v rohlíku. Snědla ho dost rychle, takže to znamená, že jí hot dogy asi hodně chutnají.
Ash prozradila nějaké informace k natáčení filmu Nový Měsíc: "Na konci května pojedeme do Itálie, kde se bude točit jedna významná část filmu. Nikdy jsem tam nebyla, takže věřím, že si zde užiju hodně zábavy. Velice se těším, natáčení mě moc baví." Ashley bude ve filmu taky řídit Porsche. "Porsche jsem ještě neřídila, takže to pro mě bude obrovský výkon," směje se Twilight hvězda.
 
 

Reklama