Ashley Tisdale - Paparazzi

Ashley Tisdale and Scott Speer - Enjoying an afternoot in Toluca Lake (30/1)

31. ledna 2010 v 17:46 | Nika & Bára
Ashley Tisdale a Scott Speer se mají asi opravdu rádi, protože jejich vztah už bude slavit půlroční narozeniny. U celebrit je totiž celkem vzácné mít dlouhý vztah, takže Ashley za blog BaraNika velmi gratulujeme.
Na fotkách můžeme vidět tento hollywoodský páreček 30. ledna v Toluca Lake. Celé odpoledne měli pro sebe - ne, to je špatné vyjádření - pro sebe a paparazzi. Ti jim jejich romantickou procházku celkem komplikovali, ale na to už jsou všechny celebrity zvyklé.
Během své cesty po Toluca Lake se stavili do obchodu Robek's Juice, kde si koupili fresh džusy.
Jakmile dopili, navštívili kino Blockbuster video, kde si užili plno zábavy.
Ashley nedávno prohlásila, že je na zdravé dietě. Vypadá to ovšem, že to tak není, na svůj Twitter totiž nedávno napsala: "Právě jsem byla v McDonald's........... můj trenér mě zabije!"

Ashley Tisdale and Scott Speer - Stepping out for a swanky meal in STK restaurant (8/10)

10. října 2009 v 12:56 | Nika & Bára
Majitelé losangelské restaurace STK museli mít 8. října radost. Ashley Tisdale se svým přítelem Scottem Speerem jí totiž svým navštívením udělala velikou reklamu. Ta se vždy hodí, i když je tato restaurace dlouho známá jako "jídelna celebrit". I když to tak na fotkách nevypadá, podle kolemjdoucích měla Ashley skvělou náladu a bez žádných připomínek se prodrala skrz dav paparazzi.
Ashley to moc slušelo. Celý svět si pomalu začíná zvykat na její novou barvu vlasů. Jak můžete vidět, moc pěkně také sladila svůj outfit. Náramky a velký prsten mu dodaly potřebný šmrnc.
Poslední dobou chodí Ashley často do restaurací. Dokonce ve stejný den (8. října) navštívila v poledne se svým klukem další oblíbenou restauraci Mo's Diner.
Fanoušci šílí, jakmile se dozvěděli, že Ash v The Citadel (Los Angeles) pořádá 21. listopadu v 17:30 koncert, který bude zadarmo. Myslím, že ti, co tam budou první budou mít největší štěstí, protože lidí tam bude určitě hodně, to znamená, že i nekonečné zástupy a fronty.

Ashley Tisdale - Shopping bicycle (5/10)

8. října 2009 v 17:26 | Nika & Bára
Toto video je z 5.10, tedy pondělí, kdy byla Ashley Tisdale viděna se svou matkou Lisou, když si šla vybrat kolo do Metropolis Mikes.

Ashley Tisdale - Leaving a gym in West Hollywood (21/9)

22. září 2009 v 12:17 | Nika & Bára
21. září se Ashley Tisdale rozhodla odstartovat zdravě a sportovně. Navštívila její oblíbenou posilovnu, kam často chodí. V předchozím článku jste si mohli přečíst, že se Ashley opravdu obarvila na blond, čili věřte, na fotkách je to ona.
Sportovní oblečení jí v kombinaci s brýlemi velice slušelo. Když procházela kolem paparazzi, vůbec se nerozčilovala, ale jen jim lehce zamávala a usmála se na ně. Na jejich hloupé dotazy neodpovídala.

Ashley Tisdale - Day in Malibo (20/9)

21. září 2009 v 15:32 | Nika & Bára
Blondýnky a nejlepší kamarádky Ashley Tisdale a Caroline Clark si udělaly dámskou jízdu v slunečné neděli. Caroline poté napsala na svůj twitter: "Den v Malibu s Ashley jsme si vážně užily!" Caroline a Ashley také zastavily v několika obchodech, předtím, než si daly osvěžující studený nápoj z Coffe Bean. "Jsem přímo závislá na Coffe Bean", řekla v jednom rozhovoru Ash. Holkám to moc slušelo, zpěvačka/herečka má krásný bílý top a k tomu sladěné velmi moderní brýle.

Ashley Tisdale - Blond again (19/9)

20. září 2009 v 11:28 | Nika & Bára
Přináším vám pár hodin známou informaci. Naše oblíbená Ashley Tisdale je opět blondýna! Musím říci, že více se mi líbila v hnědých vlasech, jelikož působila přirozeněji, ale je to můj názor. Takto ji paparazzi vyfotili, když odcházela z domu se svým přítelem Scottem Speerem v sobotu odpoledne v Los Angeles. Tento pár se poté stavil v restauraci Bokado. Ashley přidala na svůj Twitter zprávu o její nové barvě: "Miluji svojí přírodní hnědou barvu, ale tato barva je pro nastávajíci projekt, který s vámi později budu sdílet. Miluji vás všechny! Xoxo."

Ashley Tisdale - Gym (16.9)

17. září 2009 v 18:41 | Nika & Bára
Ashley Tisdale přistihli paparazziové, když odcházela z luxusní posilovny Equinox, kterou pravidelně navštěvuje. Včera Ashley napsala na Twitter svým fanouškům : "Ahoj Tweeteři!! Právě jsem v posilovně! Potom si půjdu nechat udělat vlasy". Moc se mi líbí zkombinování šedého sportovního topu a červených, velmi extravagantních brýlích.

Ashley Tisdale - Cavities Are Painful (4/9)

5. září 2009 v 15:53 | Nika & Bára
Máme zde aktuální článek, který se týká Ashley Tisdale. Ta si v pátek odpoledne zašla "zarelaxovat" do posilovny Equinox v západním Hollywoodu. Jak si můžete všimnout, na sobě má sportovní oblečení a oblíbenou kšiltovku Faith. Včera Ash čekala velká nepříjemnost. Musela si dojít ke svému osobnímu zubaři, který ji vrtal zub. Když zpěvačka vyšla od zubaře, řekla tisku: "Nebudu lhát, vážně mě to bolelo. Vrtání zubů přímo nesnáším."

Ashley Tisdale - Leaving a gym in West Hollywood (10/8)

11. srpna 2009 v 10:13 | Nika & Bára
Ashley Tisdale se po zábavěplné noci při Teen Choice Awards musí zase vrátit do normálu. A co pro Ashley znamená chovat se normálně? No třeba, když si 10. srpna vyšla do města West Hollywood, aby se svým tip ťop kostýmem navštívila před přesně naplánovaným dnem místní tělocvičnu. Na fotkách můžete Ash vidět, jak z ní vychází.
V nejnovějších zprávách byla Ashley Tisdale velice pochválena od svého hereckého kolegy z filmu Vetřelci na půdě Cartera Jenkinse. "Natáčení jsme brali jako hru, při které jsme se skvěle seznámili. Ashley je neuvěřitelně milá a slavná, ale hlavní je, že se umí držet při zemi a být zábavná. Má plno energie. Skvěle vyjadřuje svou náladu, která bývá většinou vždy skvělá. Bylo super natáčet s ní," řekl Carter Jenkins. "Je definitivně profeionál, na vše se dívá s nadhledem a vždy přesně ví, co dělá."

Ashley Tisdale - Stopping by Coffee Bean (24/7)

26. července 2009 v 9:19 | Nika & Bára
Ashley Tisdale si řekla ne a udělala si ráno jen pro sebe (a samozřejmě paparazzi). Koupila si své oblíbené frapé v kavárně Coffee Bean v Toluca Lake a přitom telefonovala pomocí svého mobilního telefonu.
Byla moc pěkně sportovně oblečená. Přání působit "rockersky" se jí už dávno splnilo.
Ash zveřejnila na internetu, že se snaží být ve svém momentálním vztahu se Scottem Speerem opatrná kvůli předchozím zkušenostem. "V minulém vztahu s Jaredem Murillem jsem byla podváděna. Pravděpodobně to trvalo dlouho. A aby toho nebylo málo, podváděl mě s někým, koho jsem měla ráda. Když jsem to zjistila, tak to opravdu bolelo. Vůbec jsem tomu nemohla uvěřit. Dále je mi nepříjemné, že se s tou kamarádkou nerozešel, takže to bolí dál a k tomu všemu se ještě musím snažit nevšímat si toho a jít dál," prozdradila Ashley. "Nesmíte se dívat zpátky, musíte jít dál, protože pak budete šťastnější, než kdybyste se trápili." Chudák Ashley, rozhodně to nemá lehké. Snad jí zpraví náladu, že si její nové CD Guilty Pleasure přiběhne 28. července do obchodu koupit určitě plno lidí.

Ashley Tisdale - Out for a business meeting (14.7.)

16. července 2009 v 12:52 | Nika & Bára
Jako každý, Ashley Tisdale se snaží kariérně stoupat. Ani bychom se tak nedivili, že vydává nové album, pořádá veřejné koncerty, ale tohle? Ashley se 14. července zúčastnila obchodního jednání ve West Hollywoodu. Že by se nám z rockerky stala manažérka? No, je to hodně diskutabilní; pozic na jednání mohla zastupovat rovnou několik.
Ashley vypadala dobře, pro tento den zvolila černou a několik náramků včetně s náhrdelníkem. Moc jí to slušelo. Vytváření "cesty" mezi paparazzi už má doslova nacvičené. Proklouzla mezi nimi neuvěřitelně lehce, takže cestou do budovy stihli pořídit jen několik málo fotek. Před budovou se ovšem zastavila, protože za ní přiběhlo několik holek, které ji poprosily o autogram. Ashley jim ho s radostí poskytla.
Podle nedávných zdrojů se má Ashley stát herečkou v klipu pro písničku "Love Drunk", kterou nazpívala skupina Boys Like Girls. "Jestli to nevíte, tak jsem velký fanoušek skupiny Boys Like Girls. Miluju jejich muziku a vždy jsem si přála dostat roli v jejich videoklipu a aspoň na chvíli se stát částí této skupiny," řekla Tisdale.
Video k článku najdete zde.

Ashley Tisdale - Leaving her gym in Los Angeles (10.7.)

12. července 2009 v 13:09 | Nika & Bára
Aby si Ashley Tisdale udržela pořád tak krásnou sportovní postavu, musí pro to něco udělat. Nebyla by to naše známá Ashley Tisdale, kdyby se tentokrát jako vždy nevydala do fitness centra. 10. července tedy navštívila jedno losangelské fitko, kde si zacvičila na několika strojích.
Picture This herečka se oblékla sportovně. Měla zajímavé boty.
Už jen několik málo dní zbývá do vydání dlouho očekávaného Ashleyina alba Guilty Pleasure. Celý svět se už nemůže dočkat. Ačkoliv je singl "It's Alright, It's OK" z alba asi nejlepší, na novém CD se objeví další skvělé songy, které si určitě mnoho fanoušků zamiluje.

Ashley Tisdale and Scott Speer - Arriving at LAX airport (23.6.)

25. června 2009 v 18:05 | Nika & Bára
V úterní noc, což bylo 23. června, přiletěla letadlem na LAX se svým přítelem Scottem Speerem Ashley Tisdale. Celou dobu se drželi za ruku a když si Ash všimla kolemstojících paparazzi, hned svému příteli zabořila hlavu do trička.
Duo se té noci vrátilo ze Salt Lake City (Utah), kde měla Ashley Tisdale svou první poslouchací párty alba Guilty Pleasure. K ní se na svém Twitter accountu vyjádřila Ashley stručně a rychle: "V Salt Lake City byla opravdu legrace. Děkuju všem, co přišli. Momentálně jdu domů..."

Ashley Tisdale and Scott Speer - Leaving a studio in New York City (16.6.)

17. června 2009 v 13:53 | Nika & Bára
Ráno 16. června byla Ashley Tisdale opět spatřena se svým přítelem Scottem Speerem, když vycházela ze studia, kde vystoupila v pořadu "It's On with Alexa Chung" v New York City. Oba spolu vypadali velmi šťastně a Ashley ještě šťastněji, protože měla u sebe svůj oblíbený nápoj, a sice kávu se zmrzlinou (varianta amerického frapé). I když se nedávno v bulváru rozneslo, že si spolu pár nerozumí a Ashley se chce vrátit zpět k Jaredu Murillovi, okamžitě všem došlo, že je to hloupost a že se jen paparazzi chtějí dostat do středu pozornosti. Když jim nevyšlo toto, tak chtěli přijít na něco jiného. Celou dobu proto tento zamilovaný pár nechtěli nechat na pokoji. I když se je snažili Ashley se Scottem ignorovat, moc se jim to nedařilo. Proto se soustředili jen na jednu věc, a to rychle odejít pryč.
Jako vždy, Ashley Tisdale vypadala v oblečení na sobě přímo skvěle. Kritici se k jejímu outfitu vyjádřili kladně. Jak by ne, když má Ash tak skvělého módního poradce!

Ashley Tisdale - Attending El Hormiguero (11.6.)

12. června 2009 v 20:31 | Nika & Bára
Ashley Tisdale se 11. června zúčastnila španělské talk show El Hormiguero. Vlastně nevím, jestli umí španělsky. Když se ji moderátor na něco zeptal, vždy odpověděla. Asi měla ve sluchátkách nějakého překladatele...
Největší "špičkou" pořadu bylo vystoupení "Barracka Obamy". Samozřejmě není pravý (to tu píšu pro neznalce světových prezidentů). xD

Ashley Tisdale - Presenting her new album in Madrid (11.6.)

11. června 2009 v 18:53 | Nika & Bára
11. června se Ashley Tisdale objevila na tiskové konferenci v Madridu, kde se snažila propagovat své nové nadcházející album "Guilty Pleasure". Tyto fotky jsou pořízeny právě z této akce, která se odehrávala ve venkovních prostorech hotelu Hotel de Las Letras.
Ashley byla oblečena velmi originálně. Vzala si na sebe bílý top, který dokonale ladil k jejím oranžovým kraťasům. Nezahálela ani u bot a doplňků.
Ash nedávno prostřednictvím svého Tizzie accountu složila velký kompliment Jessice Albě, a to ten, že má jako žena krásnou postavu. "Mám ráda křivky. Myslím si, že je to o hodně více krásnější," napsala Ashley. "Když jsem se podívala na Jessicu Albu, hned mě napadlo, že má moc pěknou postavu. Takhle by měly ženy vypadat."
Zatímco si ale o Ashley myslíme, jak musí mít zdravý životní styl, není to zase až tak úplně pravda. Taky ona má své "guilty pleasures", co se týče jídla. "Miluji hranolky. Když jsem na cestách, chodím na obědy do McDonald's. Doma zase ráda vařím, třeba si velmi často ráno dělám omelety. Přímo je miluju. Rozhodla jsem se za tím udělat tlustou čáru - omezit karbohydráty a začít si do svého jídelníčku přidávat bílkoviny, abych měla aspoň nějaké svaly," svěřila se slavná zpěvačka.

Ashley Tisdale - Promoting Puerco Espin in Milan (7.6.)

8. června 2009 v 17:49 | Nika & Bára
Ashley Tisdale ve své cestě po Evropě tentokrát zamířila do italského Milána. 7. června vystoupila u obchodu Puerco Espin na dřevěném pódiu potaženém růžovým kobercem a hned nato se stala tváří jedné z pro teenagery nejpopulárnější italské módní značky. Vedoucí této značky Fabio Castelli mluvil o Ashley velmi pěkně. "Pro tuto módní značku, která má na trhu úspěch, je Ashley Tisdale ta pravá. Je z ní celosvětová legenda a má velmi stylovou image," prohlásil.
Atmosféra zde byla opravdu skvělá. Všichni fanoušci se velmi bavili a Ashley byla ráda, že to takhle dopadlo. K dispozici je i video: zde.

Ashley Tisdale - At an autograph session in Berlin (5.6.)

7. června 2009 v 10:31 | Nika & Bára
Během své cesty po Evropě Ashley Tisdale 5. června uspořádala v jednom berlínském NewYorker obchodu autogramiádu, kterou si samozřejmě skoro žádný fanoušek nemohl nechat ujít. Všude zde byly vyvěšeny promo plakáty Ashleyina nového alba "Guilty Pleasure".
Už se zná přesné datum vydání tohoto alba. Bude to 28. července. Vydání se poměrně zpozdilo. Ashley všude nejdříve oznamovala, že vyjde 16. června, ale jak vidíme, tak ne.
Aby Ashley informovala své fanoušky v zámoří, napsala na svůj Twitter account vzkaz: "Právě jsem přišla z večeře s kluky z kapely a mými obchodními zástupci. V Německu je toho tolik, co poznávat. Miluju to tady!"

Ashley Tisdale - Shopping in Berlin (28.5.)

31. května 2009 v 10:26 | Nika & Bára
Omlouváme se za poměrně špatnou kvalitu fotek.
Ashley Tisdale se 28. května rozhodla koupit si v Berlíně nové sluneční brýle v obchodě Louis Vuitton. Pro neznalé: Berlín je hlavní město Německa. x) Jako účes zvolila pro ni neobvyklý jednoduchý culík. Všimněte si taky upletených copánků podél čela. Dále si na sebe vzala černý, velmi slušivý kostýmek.
Ashley se zde taky paparazzi svěřila o svém nakupovacím stylu: "Když zrovna nepracuji, miluji nakupování. Vždy, když mám jen trošku času, zajdu do tolika obchodů, kolik stihnu."
Video zde.

Ashley Tisdale - Leaving her home to go to LAX airport (27.5.)

28. května 2009 v 17:47 | Nika & Bára
Ashley Tisdale už je připravena na své propagační dobrodružství po celém světě. 27. května byla spatřena, když opouštěla svůj dům v Los Angeles, odkud zamířila na místní letiště. Když odcházela, řekla své matce Lise "Goodbye" a pak se rozutekla k autu, které tu na ni již čekalo. Řidič ji odvezl na letiště, aby odsud odletěla přes oceán do Evropy, kde bude mít své turné.
Ashley prozradila magazínu OK! (článek vizte zde), že obdivuje několik hollywoodských star, jako je například Kate Hudson, Goldie Hawn a Cameron Diaz. "Jsou to silné a samostatné ženy, které se nikdy nedrží zpátky. Velmi je obdivuji. Byla by radost pracovat s nimi," sdělila OK! Ashley.
 
 

Reklama