Ashley Tisdale - Paparazzi

Ashley Tisdale - Heading over to Margarita Mix studios (26.5.)

27. května 2009 v 15:38 | Nika & Bára
Ráno 26. května byla v californském městě Studio City spatřena Ashley Tisdale, když vycházela z kavárny Coffee Bean a později ještě Tea Leaf. Když si Ashley, která v ruce držela frapé a kabelku, všimla paparazzi, nasadila "mrtvou" tvář a jen je rychle obešla. Dlouho ale držet "neúsměv" nevydržela a tak se jenom nakonec pro sebe začala smát (vizte předposlední a poslední fotku). Měla namířeno do studií Margarita Mix.
Video je tady.

Ashley Tisdale - Having lunch with Scott Speer in Malibu (24.5.)

27. května 2009 v 15:02 | Nika & Bára
Ashley Tisdale a Scott Speer byli 24. května spatřeni v Malibu, kde právě obědvali. Když odcházeli, celou dobu se drželi za ruce. Vypadá to, že to mezi nimi opravdu jiskří. Počasí jim přálo, celou dobu svítilo sluníčko. Ashley si zase vzala svou béžovou kabelku. Tentokrát ale na sobě měla bílou mikinu.
Na svůj Twitter account nedávno napsala: "Líná neděle! Je to tak krásné mít tento den pro sebe; sedět na gauči a koukat se na filmy!" Ani se to nezdá, ale pro Ashley je celý den volna výjimečný.

Ashley Tisdale and Scott Speer - Going to La Loggia restaurant (23.5.)

24. května 2009 v 20:22 | Nika & Bára
Ashley Tisdale se Scottem Speerem navštívili 23. května ve Studio City restauraci La Loggia. Scott nebyl paparazzi zabrán, ti se raději soustřecili na jinou osobu. Ten den spolu oba vyšli z Ashleyina domu - fotky zde.

Ashley Tisdale - Miami (11.5.)

12. května 2009 v 16:22 | Nika & Bára
Je neuvěřitelná představa, co celebrity dělají, když my zrovna sedíme a trápíme se ve škole. Tak například Ashley Tisdale, která si udělala menší výlet do Miami. Bohužel, pracovní doba celebrit obvykle nikdy nekončí a ať už je Ashley kdekoliv, paparazzi si ji vždy najdou. Tyto fotografie pocházejí z prostoru luxusního hotelu, kde se Ashley nechala ubytovat. U hotelu samozřejmě nechyběl velký bazén, ale ten herečka moc nevyužila. Spíše si užívala miamského sluníčka a relaxovala se svými kamarády.

Ashley Tisdale - Having breakfast with her family (10.5.)

11. května 2009 v 16:49 | Nika & Bára
Ashley Tisdale byla 10. května spatřena v Toluca Lake se svou rodinou, kde měli společné posezení. Spolu s její sestrou Jennifer Tisdale, mamkou Lisou Tisdale a otcem Mikem Tisdale si později vyrazili do restaurace Mo's. Ashley má svou rodinu moc ráda, ovšem na Den matek si na sebe vzala celkem nemoderní oblečení. Copak ti Ashley tví poradci neřekli, co se nosí?

Ashley Tisdale & Caroline Clark - Sunlounge Tanning (9.5.)

10. května 2009 v 11:14 | Nika & Bára
Ashley Tisdale a kamarádka Caroline Clark byly přistiženy v Sunlounge Tanning v Los Angeles. Holky si užily krásný den a cestou do centra si koupily drink. Ash si s sebou vzala svou oblíbenou kabelku od známého návrháře - Louise Vuittona. Pokud byste chtěli znát přesný název nápoje, který si daly, jmenuje se Jamba Juice. Nevím co obsahuje, ale podle názvu to bude asi nějaký osvěžující, zdravý nápoj. Kromě fotografií máme k dispozici i video, které je poměrně dlouhé.


Ashley Tisdale - Shopping in Beverly Hills (7.5.)

9. května 2009 v 9:01 | Nika & Bára
Ashley Tisdale byla 7. května spatřena v Beverly Hills, kde si užívala svůj volný čas nakupováním. Před fotoaparáty paparazzi se cítila trochu stydlivá a snažila se jim vyhnout. Ashley velice seděl její outfit, který jakoby jí padl přímo na tělo.
Ashley je stále rozhozená ze své nominace na MTV Movie Awards. "Děkuji všem mým fanouškům! Ještě se z toho pořád nemůžu vzpamatovat. Budu ráda, když mi pošlete hlas. Miluju vás!" poděkovala Ash.

Ashley Tisdale - Leaving restaurant in Toluca Lake (6.5.)

7. května 2009 v 13:57 | Nika & Bára
Ashley Tisdale si se svým manažerem Billem 6. května zašla na oběd do tolucalakeské restaurace Paty's (Kalifornie), která je mimojiné její oblíbená. Velice jí to slušelo. Měla na sobě lehký žlutý top a jeany. Když uviděli paparazzi, obrátili se a snažili se vytratit. Paparazzi je ale nenechali a utíkali za nimi. Ashley je vůbec nevnímala, a tak když pořídili několik fotek, nechali je na chvíli být. Ashley a ostatní celebrity se paparazzi nikdy nezbaví...

Ashley Tisdale - Going to a night club (4.5.)

6. května 2009 v 15:14 | Nika & Bára
Vypadá to, že Ashley Tisdale objevila nový druh zábavy, a to chození po nočních klubech. Doufejme, že se na tom nestane závislá jako třeba Paris Hilton nebo Avril Lavigne. Ani tentokrát (4. května) kolem paparazzi neprošla Ashley bez povšimnutí, i když se o to snažila. Chtěla se schovat za svou kamarádku, ale paparazzi tu bylo více, a tak mohli pořídit více fotek z různých úhlů. Ashley si podle kritiků oblečení vybrala špatně. K její barvě vlasů a barvě pleti se khaki moc nehodí. Ani ten svetr, co má pod kabátkem jí moc nesluší. No, co se dá dělat. Podle mě si zvolila tyto barvy jenom aby byla nenápadná. HSM zpěvačka zde dorazila s obrovským doprovodem, kde nechyběl ani její nový přítel Scott Speer.

Ashley Tisdale - Watching a match (4.5.)

6. května 2009 v 14:46 | Nika & Bára
4. května navštívila Ashley Tisdale sportovní stadión v Los Angeles, kde se odehrával zápas losangelských Dodgers proti Padres ze San Diega. Seděla v jedné z předních řad se svým přítelem Scottem Spearem, který jí mimo jiné režíroval její čtyři videa k písničkám. V tváři měla až do konce zápasu napjatý výraz, ale nakonec se jí ulevilo, když vyhráli 7:3 Dodgers, kterým fandila. Potom už jen byla samý úsměv.
"Dodgers hráli skvěle! Byla to legrace. Miluju Dodgers!" vyjádřila se k zápasu Ashley Tisdale.
Za zmínku stojí i Ashleyina nominace na MTV music awards. "Jsem velmi šťastná! Ani jsem to nečekala. Děkuji všem svým fanouškům za podporu! Rozodně je nezklamu," děkovala Ashley.

Ashley Tisdale - Leaving Lecompte salon (1.5.)

2. května 2009 v 15:43 | Nika & Bára
Ashley Tisdale se ukázala, když opouštěla Andy Lecompte salón v Los Angeles. Jako doprovod zde byla matka Lisa, se kterou si Ash po celou dobu povídala. Na herečce jde poznat, že byla v salónu. Má nádherně upravené vlasy a celá září. Poté měla Ash namířeno na zkoušky se svou kapelou, protože se blíží její letní turné, kde bude vystupovat se svým novým albem Gulty Pleasure. Na scých oficiálních stránkách nechala pro fanoušky vzkaz:
Ahoj lidi! Chci se vám omluvit, protože v poslední době jsem příliš zaneprázdněná. Tento týden mám zkoušky se svou kapelou. Jsem tak nadšená, že můžeme začít. Nemůžu se dočkat, až budeme hrát mojí oblíbenou skladbu Maskarade. Je opravdu legrační. V poslední době jsem válčila s kytaristou Jacobem. Děkujeme všem za podporu! XOXO Ashley.

Ashley Tisdale - Coffe Bean and Tea (30.4.)

1. května 2009 v 13:21 | Nika & Bára
Ashley Tisdale byla spatřena včera odpoledne v Holywoodu. Většina z nás ví, že Ash je přímo závislá na svých velmi oblíbených kávách. Nejraději má kávu z Coffe Bean and Tea, odkud jsou tyto fotky pořízeny. Herečka se dokonce na papparazi usmála a to je velký úspěch. Po nákupu kávy si to Ash zamířila rovnou do nahrávacího studia, kde v poslední době tráví mnoho času.

Ashley Tisdale - Out with her friend and Maui (29.4.)

30. dubna 2009 v 19:17 | Nika & Bára
Ashley Tisdale byla 29. dubna spatřena se svou kamarádkou, jak spolu ve Studio City venčily Ashleyina psa Mauiho. Poté si spolu zašly na oběd a šly si koupit kávu. Když si Ashleyina kamarádka hrála s Mauim, Ashley se smála a byla šťastná, že si taky užívá normální lidský život. Avšak jak spatřila paparazzi, její úsměv se vytratil...
Ashley byla sportovně oblečená, nijak moc nalíčená, jak jde vidět. "Měla na sobě pouze make-up a řasenku," potvrdili paparazzi.

Ashley Tisdale - Leaving a dance studio in TL (25.4.)

26. dubna 2009 v 18:04 | Nika & Bára
Kdybyste se náhodou 25. dubna v sobotu ocitli v Toluca Lake, měli byste docela velkou šanci uvidět Ashley Tisdale, když vycházela z tanečního studia. Její look měl šmrnc, ale to vlastně vidíte na fotkách sami. :) Ten den bylo poměrně větrno, tak si vítr pohrával s Ashleyinými vlasy. Ty jí ale do očí nelezly, protože měla světle modré sluneční brýle a to hlavně kvůli tomu, aby si jí nevšimli paparazzi.

Ashley Tisdale - Running with her friend (24.4.)

25. dubna 2009 v 9:30 | Nika & Bára

Ashley Tisdale si byla zaběhat kolem Hollywoodského jezera s neznámým kamarádem. Paparazzi z toho samozřejmě vyvodili, že je to její nový přítel. Nicméně po všech těch dnech, strávených v nahrávacím studiu a dlouhých přípravách songu a videoklipu It's alright it's ok, si dala Ashley pořádně do těla.

Ashley Tisdale - Leaving a hair salon in West Hollywood (22.4.)

23. dubna 2009 v 13:37 | Nika & Bára
Ashley Tisdale musela být v minulém životě sluníčko. Když 22. dubna vycházela z jednoho západohollywoodského kadeřnictví, pořád se usmívala a to dokonce i na paparazzi, kteří jí byli neustále v patách. Skvělá nálada nevyzařovala jen z ní, ale sršila i z jejího oblečení. Měla na sobě šaty značky Free People a kabelku jedné prestižní americké značky Givenchy. Celebrity to mají těžké. Vy si to asi neuvědomujete, ale kritici ano. Když byla její kamarádka Vanessa Hudgens v lednu se svým přítelem Zacem Efronem na obědě, měla na sobě ty samé šaty, jaké má Ashley na fotkách na sobě. Ashley, Ashley, víš, že se z těchhle věcí tvoří skandály!

Ashley Tisdale - At an actors' workshop in Hollywood (21.4.)

22. dubna 2009 v 18:29 | Nika & Bára
Ashley Tisdale byla ráno v úterý 21. dubna spatřena, když vycházela z jednoho obchodu v Hollywoodu. Nechtěla přivolávat pozornost a tak si paparazzi nevšímala a jen na nesouhlas sklonila hlavu, ať jí moc nejde vidět do obličeje. V ruce si nesla svou oblíbenou kávu, jež je promíchána s čajem a zmrzlinou (!).
Ashleyino zapírání se provalilo. Určitě není se svým "skvělým přítelem" Scottem Speerem jen kamarádka. Byla totiž spatřena, když si spolu vyměňovali polibky...

Ashley Tisdale - At "The Phone" premire (20.4.)

22. dubna 2009 v 17:00 | Nika & Bára
Ashley Tisdale se 20. dubna objevila na slavnostní premiéře nového amerického seriálu The Phone. Konala se v Los Angeles v nočním klubu MyHouse. Když se procházela po červeném koberci, paparazzi ji nestačili fotit a fanoušci nadšeně křičeli. "Všechnu tuto slávu si moc užívám. Vsadím se, že budou fanoušci jásat ještě více, až vyjde moje nové album Guilty Pleasure," sdílela s paparazzi emoce Ashley.
Ashley se zde také vyjádřila k jejímu románku se Scottem Speerem. "Nenazvala bych to chození, jsme jen opravdu skvělí přátelé, ale nezapírám, že z toho nemůže být něco víc," konstatovala Ashley. No, myslím si, že kdyby byli jen dobří přátelé, určitě by se nedrželi za ruku během procházení ve městě, ale je to Ashleyin život...

Ashley Tisdale and Scott Speer - At Malibu (18.4.)

20. dubna 2009 v 19:09 | Nika & Bára
Ashley Tisdale si užívá čím dál více času se svým novým přítelem Scottem Speerem. Napsal pro ni scénař jejích videí pro singly "It's Alright, It's OK", "Suddenly", "He Said She Said" a "Not Like That". 18. dubna spolu byli spatřeni na Malibu. Scott nám prozradil, že je Ashley nesmírně talentovaná herečka a zpěvačka a skvěle se sní pracuje. To muselo Ashley určitě potěšit.

Ashley Tisdale - Going with Scott Speer at an airport (13.4.)

14. dubna 2009 v 18:26 | Nika & Bára
Zatímco lidé na celém světě litovali Ashley Tisdale kvůli jejímu rozvodu, Ashley čas nemarnila a poměrně rychle se v jejím životě objevila další pro ni nemálo významná osoba. Zdroje říkají, že je to Scott Speer. Tatáž osoba, která vymyslela pro Ashley její posledně natočený videoklip. Paparazzi tyto dva "zamilované" spolu viděli na letišti, kde Ashley Scotta doprovázela. Další zdroje dodaly, že byla Ashley se Scottem viděna, když spolu opouštěli jednu párty ruku v ruce...
 
 

Reklama