Ashley Tisdale - Paparazzi

Ashley Tisdale - At LA airport (13.4.)

14. dubna 2009 v 18:10 | Nika & Bára
Ashley Tisdale si na několik dní vyrazila na výlet do Mexika a včera (13. dubna) se vrátila. Je krásně opálená a tak paparazzi pořizovali tolik fotek, kolik mohli. Přiletěla na letiště v Los Angeles. Když se prozradila za jejími slunečními brýlemi její identita, všichni fanoušci začali křičet: "Ashley, Ashley!" Na letišti ji již čekala matka, se kterou Ashley tuto budovu opustila.
Ve světě se neustále spekuluje o Ashleyiném rozchodu s Jaredem Murillem. "Mrzí mě to, ale jsme pořád kamarádi. Aspoň to mě těší," prozradila Ashley. Více o jejich rozvodu se dozvíte zde.

Ashley Tisdale - Shopping with her friends in LA (30.3.)

31. března 2009 v 16:35 | Nika & Bára
Ashley Tisdale byla včera (30.března) spatřena v losangelském obchodním domě. Užívala si zde svůj volný čas, který jinak musí trávit zpíváním a hraním. S sebou si vzala pár svých přátel z High School Musical, přesněji Samanthu Droke a Caroline Clark. Bohužel Ashley odcházela z obchodů s prázdnýma rukama. Pokud vás zajímá, jak to vlastně pokračuje s Ashleyiným singlem "It's Alright, It's OK" z alba Guilty Pleasure, máme pro vás přesné datum, kdy se celý song objeví v médiích. Můžete se na něj těšit 14.dubna - to je datum, kdy se má dostavit do celostátních rozhlasových stanic, stejně jako do iTunes.

Ashley Tisdale - Cafe with Caroline Clark (28.3.)

29. března 2009 v 10:38 | Nika & Bára
Rozesmátá Ashley Tisdale se ukázala v Los Angeles včera ráno (28.března).23letá herečka a její velmi dobrá přítelkyně Caroline Clark si udělaly krásný den a zašly si v Los Angeles na kafe. Poté si Ash zašla do salonu, kde se připravila na pozdější akci. Jako většina celebrit, i Ashley se zůčastnila akce 2009 Kids' Choice Awards, kde byl muzikál HSM3 nominován na cenu: Oblíbený film.

Ashley Tisdale - Arriving at airport in Los Angeles - LAX (26.3.)

27. března 2009 v 15:43 | Nika & Bára
Když Ashley Tisdale dorazila 26. března na letiště LAX v LA, měla obvázaný krk širokou a teple vypadající šálou. xD
23letá zpěvačka nedávno prozradila, že její album se definitivně dostane na trh 16. června. Znamená to, že si na něj budeme muset ještě na nějakou chvíli počkat. Její další singl se jmenuje "What If" a napsala jej s Karou DioGuardi. Ashley tvrdí, že je to opravdu nádherná píseň, něco jako rocková balada, protože jako "pozadí písně" vystupují kytary a bubny. Další specialitou písně je prý text. Jsou tam fráze jako např.: "Když tě budu potřebovat, zkusíš mě zachránit." Nebo také písnička vypráví o tom, že když je člověk v boji, ten druhý se ho snaží chránit a za každou cenu udržet při životě.

Ashley Tisdale - Arriving at LAX airport (23.3.)

26. března 2009 v 18:51 | Nika & Bára
Ashley Tisdale objevili paparazzi na mezinárodním LAX letišti, kam právě přijela. Bylo to v pondělí odpoledne (23.3.). Ashley vypadala, jako by hodně spěchala. Snad jí to letadlo neuletělo xD Její jezdící kufr byl dá se říct přecpaný a k tomu si nesla velkou kabelku, do které dala zbytek svých věcí. Mnoho lidí na letišti udělalo velký rozruch, když poznali Ashley i přes její slušivé sluneční brýle, které jí měly maskovat obličej. Ashley už je ale vycvičená na tyto situace a tak kolem lidí jen neslyšně prošla a rozruchu si nevšímala, aby na sebe nepřilákala další pozornost.
Přes víkend Ashley dotočila video k písni It's Alright, It's OK. Tak doufejme, že ho co nejrychle ji někdo dá na YouTube, abychom se na něj mohli podívat. Písnička je prý skvělá, tak si ji nenechte ujít!

Ashley Tisdale - On The Set of It's Alright, It's OK (20.3.)

21. března 2009 v 20:47 | Nika & Bára
O Ashley Tisdale, která jde ruku v ruce s režisérem Scottem Speerem, se objevuje čím dál více informací a nových fotografií. 20.března, tedy včera, se High School Musical hvězda ukázala v nádherném oblečení. Dokonale zkombinovala barvy a vše doladila velmi zajímavými botami a krásným úsměvem. Scott pomáhá Ashley při natáčení jejího nového videoklipu k nové desce a konkrétně k písni It's Alright, It's OK.

Ashley Tisdale - “It’s Alright, It’s Ok.” - Videoclip’s photo

21. března 2009 v 18:28 | Nika & Bára
Konečně se objevily zcela nové fotky Ashley Tisdale, která byla spatřena se svým manažerem Scottem Speerem při natáčení svého nového videoklipu, který má název It's Alright, It's OK z alba Guilty Pleasure. Na fotkách můžete vidět Ashley přímo při natáčení jednotlivých scén. Myslím, že se máme na co těšit !

Ashley Tisdale - Making her nails done (20.3.)

21. března 2009 v 15:48 | Nika & Bára
Paparazzi objeví Ashley Tisdale doslova všude. Tentokrát pořídili pár jejích fotek z pedikérského salónu, který navštívila. Přišla si tady upravit nehty. Můžete si všimnout, že není vůbec namalovaná. Jestli máte menší sebevědomí, že nejste třeba tak pěkní jako Ashley, tak tuto myšlenku rozhodně zahoďte. Kdyby vás nalíčili takoví profesionálové, tak jste možná ještě hezčí! x) Na spodních dvou fotkách Ashley odchází z tohoto salónu.

Ashley Tisdale - Covering her face (19.3.)

21. března 2009 v 15:47 | Nika & Bára
19. března byla Ashley Tisdale spatřena v Toluca Lake. Tentokrát se ale nenechala od paparazziů jenom tak vyfotit. Svou tvář si maskovala svým kšiltem. Celkem Ashley lituju. Určitě jí to není k smíchu schovávat se každý den před paparazzi. Na konci článku máte video, kde si můžete prohlídnout, jak Ashley skrývá svou tvář.

Ashley Tisdale - Out with her friends (15.3.)

16. března 2009 v 11:22 | Nika & Bára
Ashley Tisdale si vyšla do města se svými třemi kamarádkami. Jedna z nich byla Samantha Droke. Zašly si spolu na snídani a potom do restaurace na oběd. Bylo to v neděli 15. března v califské Toluca Lake. Holky se stavily pro Ashley do jejího domu a potom všechny vyšly zadními dveřmi, aby ze sebe setřásly paparazzi. Ashley si na sebe ještě k tomu vzala sluneční brýle, které měly zakrýt její totožnost. To se jí jako vždy samozřejmě nepovedlo. Paparazzi jsou všude. x) Jako vždy to Ashley moc sluší. Oblečení se jí podařilo skvěle sladit. Posuďte sami. Více fotek najdete v Celém článku.

Ashley Tisdale - Leaving Andy Lecompte salon in Beverly Hills (13.3.)

14. března 2009 v 15:23 | Nika & Bára
Paparazzi vyfotili Ashley, když v pátek (13. března) vycházela ze salonu Andy Lecompte v Beverly Hills. Vypadá to, že si Ashley doma zapomněla hřeben, protože vypadá trochu rozcuchaně. xD Jak můžete vidět na fotkách níže, Ashley byla oblečené v lehkém svetříku a džínách. Vypadá to, že Ashley už se naučila paparazziů tolik nevšímat. Jen se kolem nich nevšímavě prošla a nastoupila do svého auta, ve kterém odjela pryč.
Hned, jak Ashley skončila natáčení HSM, pustila se do svého dalšího singlu z alba "Guilty Pleasure"
It's Alright, It's OK.
"Jsem moc ráda, že je již mé album hotové. Je v něm o mnoho více rockových prvků než v předchozím a hlavním nástrojem, který tam uslyšíte je kytara. Myslím si, že se povedlo a to už i kvůli tomu, že jsem na něm pracovala velmi dlouho. Těším se, co budou na Guilty Pleasure fanoušci říkat," pověděla Ashley. "K mému novému singlu: Je to jedna z mých nejoblíbenějších skladeb na albu. Všechny skladby jsou spíše pro holky. Věřím, že si je zamilujete stejně jako já."

Ashley Tisdale - Leaving Warrner Brothers Studio (9.3.)

10. března 2009 v 15:50 | Nika & Bára
Ashley Tisdale se skrývá za brýlemi a New York Yankees baseballovou čepicí, právě, když opouští Warrner Brothers Studio v Los Angeles. Tato akce se odehrála včera, pondělí (9.března). O chlapíkovi, který doprovázel Ashley nepadla ani zmíňka. Nejpravděpodobněji to je její manažer.


Ashley Tisdale - Visiting doctor (2.3.)

8. března 2009 v 13:10 | Nika & Bára

Objevily se nové fotky, na kterých můžeme vidět Ashley Tisdale, tentokrát se svou matkou Lisou. Tyto fotky jsou pořízeny z pondělí (2.března) z Beverly Hills. Na fotkách Ash odchází od svého lékaře a poté se přemisťuje do Bella Visage salonu ve Westfield Mall.

Ashley Tisdale, Samantha Droke and Caroline Clark at Aroma Cafe (26.2.)

28. února 2009 v 11:16 | Nika & Bára
Ashley Tisdale se svými přítelkyněmi Samanthou Droke a Caroline Clark navštívily ve čtvrtek (26. února) Aroma kavárnu. Ashley měla na sobě velmi výrazné brýle s červenými obroučkami a dlouhý šedý svetřík.

Ashley and Her Mom at Marmalade Cafe (16.2.)

17. února 2009 v 18:15 | Nika & Bára

Ashley Tisdale in Studio City (11.2.)

16. února 2009 v 15:03 | Nika & Bára

Ashley Tisdale at Mo's in Toluca Lake (9.2.)

14. února 2009 v 12:09 | Nika & Bára

Ashley and Her Dad - Airing Up Her Tires (2.2.)

3. února 2009 v 17:41 | Nika & Bára

Ashley Tisdale - Leaving Her Home (30.1)

31. ledna 2009 v 13:51 | Nika & Bára

Ashley and Her Mom at Art’s Deli in Studio City (29.1.)

30. ledna 2009 v 19:33 | Nika & Bára
 
 

Reklama