Beyoncé Knowles - Paparazzi

Beyoncé Knowles - Enjoying an evening out at Kanaloa Nightclub in London (13/11)

14. listopadu 2009 v 14:23 | Nika & Bára
Beyoncé Knowles si svůj volný čas užívá už nějakou tu dobu v Londýně. Na fotkách ji můžete vidět v Kalanoa Nightclub večer 13. listopadu. 28letá zpěvačka vcházela do budovy v obklopení svých několika bodyguardů. Po akci se uchýlila do svého hotelu Madarin, aby si po posledních náročných dnech odpočinula.
Víme, že Beyoncé miluje oblečení. Novináři vypátrali jednu legrační kuriozitu. Na začátku tohoto týdne, kdy se slavná americká zpěvačka nacházela v Manchesteru, si zablokovala 2 hotelové pokoje, a to jeden pro sebe a druhý pro svých 12 zavazadel. "Měla s sebou 7 kufrů, 3 kabelky a 2 krabice. V zavazadlech bylo očividně 14 šatů, několik bot, líčidla a 25 paruk," svěřil se tisku zaměstnanec hotelu.

Beyoncé Knowles - Malibu Beach Babe (18.2.)

19. února 2009 v 18:56 | Nika & Bára
Beyoncé - její poslední klip s hercem na pláži ve středu (18.2) v Mailbu.
27letý zpěvák údajně pracoval s High School Musical stars Zacem Efronem, Vanessou Hudgens, Mamma Mia! s Amandou Seyfried a Dominicem Cooperem. Huhg Jackman a Beyoncé se ohřívali v Baryshnikov Arts Center v New York City. Minulý týden si Beyoncé šla vyzvednout cenu za vynikající ženskou umělkyni 2009 NAACP Image Awards.

 
 

Reklama