Kristen Stewart

Kristen Stewart - “New Moon” Premiere Night (16/11)

17. listopadu 2009 v 13:16 | Nika & Bára
Také Kristen Stewart nemohla chybět na NM premiéře. Kritici ji velmi vyčítají účes a hlavně to, že chodí hrozně shrbená. Naopak velmi chválí model šatů. Více o premiéře zde.

Kristen Stewart - Toluca Lake casting (5.6.)

6. června 2009 v 14:50 | Nika & Bára
Kristen Stewart byla vyfocena, když přicházela do kastingového studia v pátek odpoledne. Jen co se Kristen objevila v Toluca Lake, už na ni čekalo mnoho paparazzi, kteří ji za každou cenu chtěli vyfotit. I přesto byla Kristen dobře naladěna a jak můžete vidět níže, dokonce se na paparazzi usmála. Jakby taky ne, když si z prestižní soutěže MTV, která nedávno proběhla, odnesla spolu s Robertem a studiem Twilight celkem 3 ceny. Gratulujeme, Kris!

Kristen Stewart - Picking up some energy drinks (14.4.)

18. dubna 2009 v 11:02 | Nika & Bára
Kristen Stewart věnuje téměř celý svůj volný čas natáčení filmu Nový Měsíc. 14. dubna byla spatřena při vyzvedávání nějakých "energy" drinků. "Dost mi to při natáčení pomáhá," svěřila se paparazzi Kristen, "Necítím se potom tak unavená. Do foťáků se Kristen usmívala. Energetické drinky jí zřejmě dodávají i dobrou náladu. Na posledních fotkách můžete vidět, jak odchází do svého ubytování s dvěma psi svého hereckého kolegy Johna Crobetta.

Kristen Stewart - Visiting Jimmey Kimmel show (13.3.)

15. března 2009 v 16:50 | Nika & Bára
Kristen Stewart si užívá přestávku z natáčení Nového Měsíce a tak navštívila jednu divadelní show v Hollywoodu. Bylo to 13. března. Během tohoto rušného dne Kristen odmítla dávat fanouškům autogramy. Ti z toho byli smutní, ale z toho si Kristen nic nedělala. Jen si to dál mířila po hollywoodských ulicích. Kristen se brzy vrátí do Vancouveru, kde se bude točit pokračování filmu Stmívání.

Kristen Stewart - Greeting fans in a hollywood film studio (13.3.)

15. března 2009 v 11:45 | Nika & Bára
Kristen Stewart, jak už určitě všichni víte, natáčí ve Vancouveru pokračování filmu "Stmívání" Nový Měsíc. Pro herce je to velká námaha a proto si někdy dají od své práce na chvíli pokoj. Toho využila právě v pátek 13. března Kristen. V hollywoodském televizním studiu se nechala vyfotit se svými fanouškami. Šlo vidět, že si to užívá, ale Kristen vypadá na fotkách zbytečně pesimisticky. Malý úsměv by ti nic neudělal, Kristen. x) V rozhovoru Kristen údajně prozradila, že je velmi šťastná, že může točit tyto dva filmy a těší se i na další díly Ságy Stmívání.

Kristen Stewart - Going on a shopping spree (8.3.)

9. března 2009 v 13:09 | Nika & Bára

Taylor Lautner, Kristen Stewart a Nikki Reed si v neděli 8. března vyšly nakoupovat ve Vancouveru. Prolezly obchody počínaje botami a končeje elektrotechnikou.
V pátek 17letá herečka trénovala na špinavém kole scény pro další díl ságy "Stmívání", který se jmenuje "Nový Měsíc". Tento film se začne točit koncem tohoto měsíce ve Vancouveru. Na film se těší všichni fanoušci Stmívání a doufejme, že bude taky stejně dobrý.
Velký rozruch vzbudila v pořadí 3. fotka, když Kristen dává kouřit cigaretu své kamarádce Nikki. Dakota Fanning bude údajně hrát v Novém Měsíci upírku Jane.

Kristen Stewart - Životopis

9. března 2009 v 12:54 | Nika & Bára

Profese: Herečka, zpěvačka
Datum narození: 9.4.1990
Místo narození: Colorado, USA
Znamení: Beran
 
 

Reklama