Lady GaGa

Lady GaGa - Meeting Elizabeth II. during Royal Variaty Performance in Blackpool (7/12)

8. prosince 2009 v 17:01 | Nika & Bára
Lady GaGa zažila už ledacos. Dokonce i setkání se samotnou královnou Velké Británie Alžbětou II. Když se Lady GaGa dozvěděla, že se s královnou může setkat, byla úplně nadšená. Vše se uskutečnilo během Royal Variety Performance (setkání všech členů královského rodu ve Velké Británii) 7. prosince v anglickém Blackpoolu. I když měla GaGa v Anglii nějaké vystoupení, vše v pohodě stihla. Samozřejmě, že ji tisk nenechal jen tak odejít a na všechno se jí ohledně královny zeptal. "Chtěla jsem před královnou předvést sebevražednou scénu, jež jsem udělala na MTV Awards, ale bylo mi řečeno, že to není vhodné. Nejenže mi to bylo zakázáno, ale také jsem se musela držet nazpět a snažit se vyjadřovat velice slušně. Ale nic z toho mi tolik nevadilo, protože jsem opravdu velký královnin fanoušek - bylo skvělé, když jsem se poklonila," řekla GaGa. "Když jsem nejdříve zjistila, co musím udělat, řekla jsem si: 'Oh, my f*cking God. Je to báječné, doufám, že se to bude královně líbit' ".

Lady GaGa - Attending Billboard Women in Music Awards (2/10)

3. října 2009 v 9:00 | Nika & Bára
Lady GaGa se 2. října na Billboard Women in Music Awards (zde ji můžete vidět na fotkách níže), vyhlásila, že se dohodla s Kanyem Westem o zrušení společného pořádání tour "Fame Kills". To ovšem znamená, že spolu nebudou vystupovat, jak se mnozí fanoušci domnívali. Lady bude koncertovat sama a už se na to velice těší.
"Bylo to vzájemné rozhodnutí," promluvila Lady GaGa ráno 2. října k tisku. "Kanye se chtěl zbavit času. Dobrá zpráva je, že první koncert této tour budu pořádat už za několik týdnů."

Lady Gaga - International Airport (28/9)

28. září 2009 v 19:43 | Nika & Bára
Po dlouhém letu do Washingtonu DC byla Lady Gaga vyfocena na mezinárodním letišti dnes brzy ráno. Jak je o Lady Gaga známé, obléká se velmi odvážně. I dnes zvollila velmi odvážný kostýmek. Posuďte sami, jestli byste si ho někdy vzali na sebe. Jenže Lady Gaga přemýšlet nemusí - je hvězda a rozhodně se za to nestydí.!

Lady GaGa - Leaving Tremoille hotel in Paris (10/9)

10. září 2009 v 19:57 | Nika & Bára
Ups! Lady GaGa si doma zapomněla kalhoty! Jediné, co je zvláštní, tak to, že si je kvůli svému stylu zapomněla schválně. Tohle je nad chápání "normálních" občanů, takže netřeba komentovat. xD
Nedooblečená Lady na fotkách opouští 10. září pařížský hotel Tremoille, ve kterém byla ubytována během jejího propagačního turné v Evropě. Jak můžete vidět, ze všech stran ji obklopuje ochranka. GaGa si to vše podle svého výrazu užívá.
Pro mnohé fanoušky není radostná zpráva, že akce MTV Video Music Awards 2009 se koná už 13. září, kvůli odjezdu Lady GaGa. Je ale celkem možné, že zde vyhraje ocenění "Nejlepší video roku". Ladyina videa ocenila i její pěvecká kolegyně Ashlee Simpson, která řekla MTV News: "Musím uznat, že videa Lady GaGa jsou ohromující."

Lady GaGa - Leaving her concert in Hamburg (26/7)

27. července 2009 v 20:09 | Nika & Bára
26. července se uskutečnil v hale Stadtpark, jež se nachází v jednom z velkých německých měst, a to v Hambutku, koncert Lady GaGa, jenž byl pouze částí jejího turné skrz naskrz Evropou. Byla zase "nenormálně" oblečená a po skončení koncertu posílala paparazzi pusy.
Víme, že Lady neexperimentuje jen s oblečením, ale taky se svými vlasy. Právě zde, jak můžete vidět na fotkách, je měla na krátko a vlnité. No, Lady, dej si pozor, ať si je nakonec nezničíš.
Objevilo se několik kritik k jejímu videoklipu k písničce "Paparazzi". Prý je tento videoklip příliš drastický. Lady tam totiž zabíjí svého kluka. Můžete ho shlédnout např. na YouTube.

Lady GaGa - Performing at the Oxegen Music Festival in Ireland (12.7.)

13. července 2009 v 15:22 | Nika & Bára
Lady GaGa 12. července vystoupila na třetím dnu festivalu Oxegen Music Festival, jenž se koná v Irsku. Měla zde plno svých fanoušků. Její sláva je jako pandemie, která už se rozšířila po celém světě.
Jak můžete vidět, Lady už dlouho nezměnila svůj outfit, ve kterém vystupuje na koncertech. I když by se nám to u ostatních zpěváků mohlo zdát podivné, neustálé měnění a vynálezání nových extravagantních modelů je, ať už chceme nebo ne, část této naší oblíbené zpěvačky. I přesto všechno se v Lady pořád dost elegantnosti nachází. Ke kostýmu na fotkách si vyrobila masku, ve které odzpívala několik písniček. "Není to jen maska," snažila se prosadit si svou Lady GaGa. "Je to kus umění. Právě teď mám své období, kdy jsem posedlá nakupováním oblečení a dalších doplňků v sex shopech. Myslím si, že všechno toto oblečení je navrhováno gayi." Už asi nezjistíme, co k tomuto názoru Lady GaGa přivedlo, ale asi k tomu má svůj důvod, který možná řekne příště.

Lady GaGa - Performing at the MuchMusic Video Awards (21.6.)

22. června 2009 v 17:19 | Nika & Bára
MuchMusic Video Awards je skvělá akce. V ještě ohromnější ji ovšem 21. června proměnila svým dechberoucím vystoupením plným elektrických efektů Lady GaGa. Do Toronta se na ni přišlo podívat mnoho fanoušků. Na pódiu nesměli chybět pyrotechnikové, kteří odstartovávali petardy a zapalovali neuvěřitelné množství prskavek. Pro větší jistotu bezpečí stál hned vedle zdravotní personál vybavený lékárničkami. Nikomu se ale nic nestalo.
V představení zastupovala Lady GaGa jakousi zlodějku a ostatní tanečníci policajty. Měli na sobě skvělé kostýmy, které to jen dokazovaly. Dokonce nechyběla ani pouta.
Lady GaGa může slavit úspěch! Vyhrála ocenění nejlepšího videa, a to k písničce "Poker Face".
Americká zpěvačka prozradila, že je ráda, že se narodila v 80. letech a ne v 70. letech. "Mám o hodně více příležitostí a užívám si tuto moderní hudbu. Kdybych se narodila tak o 15 let dříve, byla bych spíše jako Beatles. Myslím si taky, že by se ze mě nestala tak úspěšná zpěvačka jako teď. Dnes zbylo již málo rockových zpěváků a já chci patřit mezi ně a zatím se mi to daří," řekla novinářům Lady GaGa.

Lady GaGa - On the set of Dancing with the Stars (12.5.)

13. května 2009 v 15:08 | Nika & Bára
Kariéra jedné z nejúspěšnějších zpěvaček dnešní doby bez překážek neustále stoupá. Na 12. května byla Lady GaGa dokonce pozvána na natáčení jednoho dílu úspěšného televizního pořadu Dancing with the Stars. Jako vždy zde vypadala Lady poněkud extravagantně. Je to milovnice zvláštních modelů. To tu ovšem ani nemusím psát, protože to všichni víte. x)
Lady GaGa nazpívala s Rihannou novou písničku. Jmenuje se "Silly Boy" a můžete si ji poslechnout zde.

Lady GaGa - At UK radio and show (20.4.)

20. dubna 2009 v 19:38 | Nika & Bára
Lady GaGa minulý týden navštívila Německo, poté se 20. dubna odebrala do Londýna, kde promluvila k fanouškům z rádia BBC.
Když se dostavila do Londýna a vyšla z auta, doslova šokovala. Víme o tom, že její styl je poněkud přehnaný, ale tohle... Už jí nebudeme říkat Lady GaGa, ale Lady White Women xD Celá v bílém, k tomu pruhovaný klobouček, extravagantní náušnice a brýle s růžovými sklíčky, ale nejzvláštněji působí její rtěnka, jíž nemá pokryty celé rty. U všech kritiků vzbudila image této zpěvačky obrovské spekulace... Bohužel většinou nebyly kladné, ale Lady GaGa si z toho nic nedělá, má totiž svůj styl.
Dnes odpoledne vystoupila Lady GaGa v Jonathan Ross show, kde poskytla desetiminutový rozhovor. Když Američanka mluví s Brity, jde zde slyšet odlišný přízvuk. GaGa vypadala chvílemi dezorientovaně.

Lady GaGa - At a concert in a club (16.4.)

18. dubna 2009 v 11:14 | Nika & Bára
16. dubna se Lady GaGa vydala na koncert, který se konal v jednom londýnském klubu. Kupodivu to nebyl její koncert, ale objevila se v pozici diváka. Neustále fotila paparazzi, kteří se zase snažili vyfotit ji. a jako vždy měl na hlavě příčesek v podobě mašle. Je známo, že Lady GaGa pokaždé překvapí a okouzlí něčím jiným. Tentokrát to byl podivný potisk její košile. Ve výšce prsou má totiž dva křížky. Jen se podívejte sami na zbytek fotek.

Lady GaGa - In London (15.4.)

17. dubna 2009 v 14:42 | Nika & Bára
Lady GaGa přiletěla na letiště v Londýně a nadělala zde pěkný rozruch. Hlavně tedy zvoleným oblečením. Vyrazila také se spousty bodyguardy kolem sebe a to vše způsobilo, že se kolem ni začalo motat spousty zvědavých lidí. Lady GaGa je však známá tím, že se ničím a nikým nenechá vyvést z míry, takže šla dál zabraná do svého mobilu.

Lady GaGa - Concert in Boston (30.3.)

1. dubna 2009 v 15:04 | Nika & Bára
Vypadá to, že i na koncertech volí Lady GaGa podivný druh oblékání. Když je na fotkách v tomto článku otočená k fotoaparátu zády,... tak jde vidět trochu víc než by vidět mělo být. Lady GaGa se pokoušela být na tomto koncertě originální a to se jí opravdu povedlo. Koncert se konal v House of Blues v Bostonu 30. března.
Písnička Poker Face se v USA nachází na těch nejvyšších příčkách. Zpěvačka musí být opravdu šťastná, protože téměř před půl rokem o ní nebylo ani vidu ani slechu. Její rychlý vzestup kariéry je poněkud... podivný.

Lady GaGa - Brit Awards 2009

19. února 2009 v 17:24 | Nika & Bára
Tady je video z již několikrát zmiňované prestižní akce Brit Awards, na kterém můžete vidět Lady GaGu.

Lady GaGa - Going Brit-Brit (18.2)

19. února 2009 v 14:46 | Nika & Bára
Zpěvecká senzace Lady GaGa přiletěla na Heathrow Airport v Londýně. V Anglii se účastnila včera, 18.2.2009 BRIT Awards. Tato akce je největší událostí v pop kalendáři. Nebudou tady chybět opravdu známé celebrity, jako Kylie Minogue, Coldplay a Duffy.

Lady GaGa with Paris Hilton in London (27.1.)

31. ledna 2009 v 13:37 | Nika & Bára
Lady GaGa si s Paris Hilton 27. dubna vyrazila do jednoho klubu v Londýně. Skvěle se bavily, vypadá to, že jsou z těchhle blondýnek skvělé kamarádky.

Lady GaGa at the National Indoor Arena in Birmingham (22.1.)

24. ledna 2009 v 10:26 | Nika & Bára

Lady GaGa - Životopis

24. ledna 2009 v 10:14 | Nika & Bára
Lady Gaga

Profese: Zpěvačka
Datum narození: 20.3.1986
Místo narození: New York, USA
Znamení: Ryby
 
 

Reklama