Rihanna - Paparazzi

Rihanna - Stepping out for a Knicks game in NYC (7/12)

8. prosince 2009 v 17:18 | Nika & Bára
Rihanna se nebaví jen chozením po klubech. 7. prosince udělala změnu a zašla si na basketbalový zápas NBA mezi New York Knicks a Portland Trail Blazers. Konal se v New Yorku v hale Madison Square Garden. Při pohledu na VIP místa to vypadalo, že se barbadoská zpěvačkae se svou BFF (best friend forever = nejlepší kamarád/ka navždy) Melissou Forde dobře baví.
RiRi to moc slušelo. Moc pěkně sladila outfit. Pochválili ji dokonce i kritici - hodnotili 75%, což je velice dobré.
Jestli vás zajímá, jak zápas dopadl, tak se to samozřejmě dozvíte. Knicks porazili Blazers 93:84.
Zatímco je Rihanna ubytovaná v Jižní Karolíně v hotelu Big Apple, stihla už udělat několik vystoupení. V sobotu se zúčastnila show Saturday Night Live, kde zazpívala. V pondělí naopak poskytla rádiu VH1 rozhovor a ve čtvrtek se má objevit v BET's 106 & Park.

Rihanna - Propagating in London (13/11)

14. listopadu 2009 v 13:18 | Nika & Bára
Ano, vidíte správně. Toto je Rihanna se svým novým účesem... Nejsem žádný kritik, ale tohle jednoduše okomentovat musím. Myslím si, že k barvě Rihanniny pleti blond vůbec nesedí. A aby měla půlku hlavy černou a vyholenou a zbytek blond... No, je to jen můj názor. Zajímá mě, co si o tom myslíte vy. Pište prosím do komentářů.
Momentálně se RiRi nachází v Londýně kvůli propagaci svého videa k písni "Russian Roulette", která pochází z Rihanniného nového alba Rated R, jež má vyjít 23. listopadu. V hlavním městě Velké Británie navštívila např. FHM studia.
Song "Russian Roulette" způsobil v USA veliký rozruch. Dostal od fanoušků hodně hlasů a je dost pravděpodobné, že se v amerických hitparádách umístí v Top 10.

Rihanna - In Paris because of Paris Fashion Week (2/10)

4. října 2009 v 12:28 | Nika & Bára
Tyto fotky Rihanny jsou z 2. října, kdy byla Rihanna v Paříži kvůli Paris Fashion Week. Rihanna vypadala v černých šatech moc pěkně. Jde vidět, že extravagance jí nedělá problém a to dokazuje i její "klobouk".
Rihannina pěvecká kolegyně Miranda Lambert o ní řekla časopisu OK!: "Miluji na ní, že nikdy nevím, co si obleče. Vždy můžu jen hádat a právě to jí dělá drzou a zajímavou."

Rihanna - At a friend's wedding in Venice (26 - 27/9)

27. září 2009 v 20:16 | Nika & Bára
Víkend byl pro Rihannu plný oslav. V Benátkách se totiž konala svatba jejího dlouholetého manažera Marca Lordana, na niž byla samozřejmě pozvána. Pomáhala dokonce i s přípravami.
Vypadala opravdu extravagantně a i na této svatbě byla za hvězdu. Vůbec jí nedělalo problém vmísit se mezi ostatní hosty. Jediný okamžik, kdy na ni napadaly zvědavé pohledy kolemstojících, byl asi ten, kdy si Marc vyměňoval svatební slib se svou snoubenkou Katharinou Harf.
Poslední dobou se ve vztahu mezi RiRi a Chrisem Brownem nic moc nezměnilo. Rihanna se od něj snaží držet dál. Tisk zase pátral po nějakých informacích, které byly tentokrát poskytnuty Jay-Z. "Je to jedna z těch situací, kdy je ona mladá. Oba jsou mladí. Je tady ale o hodně více případů týkajících partnerských útoků na ženy. Mnoho mladých lidí prochází tím samým, ale nikdo je neslyší stěžovat si. Rihanna by mohla být jejich zástupce a tím i hrdina. To už je na ní. Má v téhle věci oproti ostatním velkou výhodu," řekl.

Rihanna - Out to dinner with her friends in Downtown Manhattan (27/7)

28. července 2009 v 19:47 | Nika & Bára
Poslední dobou tráví Rihanna svůj volný čas hlavně v Big Apple. Ovšem někdy si musí udělat čas i na své přátele, a tak se 27. července rozhodla zajít si s nimi na večeři do jedné restaurace v centru Manhattanu.
Vypadala velmi originálně. Náš pohled se ale asi nejdříve zastaví na jejím klobouku, nebo jestli se to vůbec dá nazývat kloboukem. Trochu mě zaráží její účes. Myslím si, že mít půl hlavy na ježka a půl s vlasy je pro většinu lidí nestylové. Pozor! Pro většinu! RiRi do většiny nemůžeme zařadit. Je to celebrita a ty většinou mívají, no, ne moc chytré nápady.
Minule jsem zde dala informaci, že se říká, že tato slavná zpěvačka se opět dala dohromady se svým expřítelem Chrisem Brownem. Rihanna tyto drby ale popřela. Lidé o jejich návratu k sobě začali diskutovat kvůli tomu, že Rihanna a Chris Brown bydleli v hotelu Trump International Hotel ve stejný den. RiRi se bránila a pověřila svého mluvčího, aby to vysvětlil tisku. "Byla to náhoda," řekl. "V tomto hotelu bydlela už dříve stejně jako plno dalších lidí."

Rihanna - Going to Da Silvano restaurant (16.7.)

17. července 2009 v 10:29 | Nika & Bára
Rihanna jako každý někdy dostane hlad, a tak se 16. července rozhodla zajít si na oběd do italské restaurace Da Silvano, která se nachází v New York City ve čtvrti West Village.
Tentokrát se opravdu moc pěkně oblékla. Tílka podobného střihu začínají v Americe nosit skoro všechny celebrity.
Dobře si prohlédněte vlasy RiRi; vpravo je má krátké a vlevo zase moc dlouhé. Vypadá to, že Rihannina originalita nemá konce. x)

Rihanna - Leaving her hotel (27.6.)

29. června 2009 v 15:06 | Nika & Bára
Rihanna byla spatřena 27. června v New Yorku užívajíc si svůj volný čas. Na fotkách vychází ze svého hotelu, jenž se nachází uprostřed Manhattanu. Všichni lidé na ni ukazovali, protože potkat tak slavnou celebritu se někomu hned tak nepoštěstí.
Docela mě zaujaly její "dvoupodpatkové" boty. Pozorně si je prohlédněte. Abych řekla pravdu, viděla jsem je jen několikrát, ale dá se říct, že skoro vůbec. Aby měly boty podpatek i vepředu? Jinak Rihannino oblečení bylo moc pěkné. Mi osobně se moc líbí ta mikina. Možná je to tím, že mám nejraději světlemodrou. x)
RiRi tento den byla ještě paparazzi nachytána v obchodě H&M a Steve Madden, kde si prohlížela oblečení.
Minulou noc RiRi získala na 2009 BET Awards ocenění, a to "Beautiful Hair and Viewer's Choice".

Rihanna - At Black Eyed Peas official album release party (10.6.)

11. června 2009 v 19:16 | Nika & Bára
10. června byla Rihanna spatřena na párty Black Eyed Peas konanou v New York City na počest jejich nového alba "The E.N.D.". Setkala se zde se všemi členy a oni s ní. Šlo na ni vidět, že se skvěle baví. Oblékla se moc pěkně. Sice hodně výstředně, ale na to už jsme přece u celebrit zvyklí.
Oficiálně má RiRi 22. června předstoupit před soud a svědčit vůči Chrisu Brownovi. Její právník Donald Etra řekl tisku: "Rihanna je povinna na všechny otázky odpovídat pravdivě. Jsem rád, že se tato kauza konečně popohnala dopředu. Měla by mít dostatek důkazů, aby přesvědčila soudce, že jde o závažný trestný čin."

Rihanna - Leaving a movie theatre in NYC (21.5.)

22. května 2009 v 15:50 | Nika & Bára
21. května byla Rihanna spatřena, když vycházela z jednoho newyorského divadla. Trochu se styděla před fotoaparáty, tak měla skoro celou dobu skloňenou hlavu. Jinak jí to moc slušelo. Černobílá zpěvačka ještě nedávno s černobílým účesem měla moc pěkné skoro černobílé brýle. xD
Do světa zase někdo vyhlásil, že RiRi chodí s Aubreym Grahamem. Ovšem ukázalo se, že to není pravda. "Je to jen kamarádka," vysvětloval Aubrey. "Cítím k ní hodně respektu a myslím si, že je velice talentovaná. To je opravdu vše," dodal.

Rihanna - Visiting a recording studio (18.5.)

19. května 2009 v 14:04 | Nika & Bára
Rihanně se už vrátila ta pravá chuť do života. Na incident s Chrisem Brownem postupně zapomíná. Dokonce už ukazuje svůj krásný úsměv a věnuje se naplno muzice, která je jejím životním koníčkem. 18. května se totiž rozhodla vypravit do nahrávacího studia ve čtvrti Chelsea v New York City. Byla doprovázena několika svými přáteli, kteří ji podpořili, když bylo nejhůř.
RiRi měla načesané vlasy zase "nějak jinak". Tentokrát byly vyčesané nahoru, až to připomínalo "pankáče". Ačkoliv už jsem si na zpěvaččiny podoby účesu zvykla, tenhle mi nepřipadá pěkný. Taky by mě zajímalo, kde se jí ztratil bílý melír. Ach jo, vypadá to, že si RiRi brzy své vlasy zničí. Tento nedostatek ovšem vykrylo oblečení, které měla Rihanna ten den na sobě. Dohromady to moc pěkně ladilo, ale fialové boty spolu s černobílou trochu bily do oka. Ale zase byly hezké. x)
Rihanna plánuje v prosinci vydat své čtvrté album, na kterém se bude podílet několik dalších slavných osobností, jako je například Justin Timberlake nebo Jay-Z. Prý bude plné hitů, tak se nechme překvapit. ;-)

Rihanna - Having a good time in NYC (5.5.)

6. května 2009 v 16:18 | Nika & Bára
Rihanna byla 5. května nějakými paparazzi vyfocena, když si v NYC užívala svůj volný čas. Byla oblečena poněkud extravagantně. Mi osobně se tento styl moc nelíbí. Žlutá, která bije do očí v kombinaci s červenou rtěnkou, jež bije do očí taktéž, je příšerná. Rihanna si také změnila barvu svého účesu. Do černých, krátce střižených vlasů si nechala udělat bílý melír. Myslím, že tato změna jí celkem sluší.
Dříve tento den si RiRi zašla do restaurace Bar 89, kterou byste mohli najít v New Yorku blízko hotelu Gramercy Park Hotel, kde je tato známá zpěvačka právě ubytovaná.
Nejnovější zprávy říkají, že byla Rihanna nominována v Urban Music Awards ve čtyřech kategoriích. To je něco! Tato soutěž proběhne 17. července.

Rihanna - At LAX airport (17.4.)

19. dubna 2009 v 12:42 | Nika & Bára
Rihanna poslední dobou velice často cestuje. 17. dubna se ukázala na LAX letišti s novými botami. Tentokrát jsou krevetově růžové s tmavě modrou podrážkou. Na první pohled se bijou do očí, ale jinak RiRi celkem sluší. Ten samý den měla vystoupení Britney Spears. Jejího "Circus" turné se Rihanna jako VIP zúčastnila. Prozradila magazínu US Live, že se snaží být silná, ale jako by se jí děl opak. Chození po klubech jí rozhodně nepřispívá.
Slavná zpěvačka má v plánu uspořádat 28. května koncert v Dubaji (kdyby někdo nevěděl, kde to je, tak je to hlavní město Spojených arabských emirátů a ty leží na Arabském poloostrově). Zdejší fanoušci si už připravují nějaké překvapení na uvítanou. Uvidíme co to bude a jestli bude Rihanna překvapená. ;) Lístky na koncert se neuvěřitelně rychle prodávají. Mluvčí ministra kultury Spojených arabských emirátů prozradila, že lístky budou určitě do dvou týdnů prodané. Do haly se celkem vleze 25 000 diváků.

Rihanna - Night Clubs (16.4.)

18. dubna 2009 v 15:15 | Nika & Bára
Rihanna se vydala špatnou cestou a hledá si přítelkyně v nočních klubech - tak zní titulky všech amerických bulvárních časopisů. A jak by ne, od tragické události s Chrisem Brownem se v životě RiRi moc věcí změnilo. Svůj žal zapíjí v hollywoodských klubech a s muži má teď údajně velmi špatné vztahy. Přes všechno se Riri drží ve světě celebrit, ale bohužel je teď hlavním tématem bulvárních časopisů. 28.května vystoupí na koncertě ve Spojených arabských emirátech a jak zpěvačka řekla, doufá, že zde alespoň na chvíli zapomene na věci, které zažila a bude myslet na své fanoušky, kteří ji mají rádi ať se děje, co se děje.

Rihanna - Leaving LAX airport (7.4.)

8. dubna 2009 v 15:19 | Nika & Bára
Rihanna byla neznámým zdrojem vyfocena 7. dubna na letišti LAX, když se vracela ze své rodné země, z Barbadosu. Byla zde za svou rodinou, protože se jí stýskalo a chtěla na chvíli utéct svým nepokojům v hollywoodském životě. Na letišti i na Barbadosu měla skvělou náladu. Byla samý úsměv. Žena, jež stojí na 2. a 3. fotce vedle Rihanny, je RiRina matka. Jmenuje se Monica Fenty. Kdybyste neznali celé jméno RiRi, je to Robyn Rihanna Fenty. Táty Rihanny, Ronald Fenty, se nedávno pustil do křížku s Chrisem Brownem, jenž Rihanně ublížil. Řekl mu, že bude vždy u jejich rodiny popírán a že chce, aby se skvělé zpěvačce vyhýbal. Její táta se svěřil magazínu Us: "Chcete znát můj názor? Je naprosto jednoduchý. Za to, co udělal Chris mé dceři, by měl soud nekompromisně tvrdě rozhodnout. Nechci zničit Chrisovu kariéru. Ona už totiž zhroucená je a to si zaslouží. Myslím si, že je to talentovaný kluk, ale každý musí za své chyby platit a to bez vyjímky. Dopustil se trestného činu. Ne, že bych si přál, aby seděl dlouhou dobu ve vězení. Jen chci, aby tam byl klidně i krátkou dobu, ale aby zpytoval své svědomí a došlo mu, jaký je grázl. Nepřeji si, aby se u soudu vymlouval, že to on nebyl. Chci, aby řekl "vinen" před všemi těmi váženými a vlivnými lidmi. Chci, aby to byla pro něj veliká potupa a aby zaplatil obrovskou pokutu. Jeho kariéra je pro něj navždy ohrožená a věřím, že už to nikdy nebude ten starý dobrý Chris Brown."

Rihanna - Leaving international airport in Barbados

4. dubna 2009 v 12:54 | Nika & Bára
Po předchozím večeru (2. dubna), kdy byla Rihanna na večeři s přáteli, vizte zde, se RiRi rozhodla, že se pojede podívat k rodičům na Barbados. Na barbadoském mezinárodním letišti Grantley Adams ji někdo 3. dubna vyfotil, ale kvalita fotek je špatná. Omlouvám se, ale lepší jsem nesehnala. Když Rihanna z letiště odcházela, dlouho s někým telefonovala. Pak si to zamířila k autu, jež už na ní čekalo, aby ji mohlo dovézt do domu jejích rodičů.
Rihanna se objevila na přední stránce jednoho amerického magazínu. Mluví zde o jejím "single" životě a říká, že si bez Chrise Browna vystačí.

Rihanna - Leaving a restaurant in New York (2.4.)

4. dubna 2009 v 12:40 | Nika & Bára

Rihanna si 2. dubna zašla večer na večeřido jedné restaurace v NY. "Jídlo mi opravdu chutná, ale musím se držet," přiznala se Rihanna. Na paparazzi, kteří ji chtěli vyfotit, se dívala poněkud podezřívavě. RiRi to na večeři moc slušelo. Akorát se mi na ni moc nelíbí ten "převlněný" účes. Vypadá to úplně jinak než jsme na ni zvyklí. Říká se, že návrat ke Chrisovi Brownovi zhodnotila RiRi jako špatnou volbu a že ho prý opustí. Říká to i její rodina. Myslím, že by to bylo pro skvělou zpěvačku nejlepší. Zdroj řekl tisku: "Všichni Rihannini blízcí jí říkají, že když s Chrisem zůstane, její kariéra už neporoste a naopak se zhorší." Co s tím tedy Rihanna nakonec udělá? Nechme se překvapit.

Rihanna - At Bar Deluxe (26.3.)

27. března 2009 v 16:03 | Nika & Bára
Rihanna 26. března navštívila večer Bar Deluxe, kde zůstala až dlouho do noci. Podle některých zdrojů i do rána. Frekvence Rihannin návštěv klubů velmi rychle stoupá. Jde vidět, že tato 21letá zpěvačka se bez párty a bez ostatních podobných zábav nudí. Do klubu přišla s mnoha svými přáteli. To samozřejmě nenechali paparazzi jen tak a začali Rihannu obtěžovat nepříjemnými otázkami. Ta už nad tím jen zakroutila hlavou a vkročila do klubu. Ani se Rihanně nemůžeme divit. Měla slušivý účes, ke kterému si vzala extravagantní náušnice a její řasenka z ní udělala vzhled "à la Japonka". Co se týče oblečení, kritici ji pochválili. Bílá halenka v kombinaci s "nečastou" sukní vypadala skvěle. Rihanna prozradila, že si nechala udělat další tetování. Tentokrát je na něm pistole. Třeba s ní vystraší Chrise! x) Za poslední dobu má na svém kontě hned několik nepříjemných skandálů. Ten největší je samozřejmě Chrisův útok na ni. To už tu ale připomínat nemusím. Rihanna se chová, jako by se nikdy nic nestalo a rozhodně ji to nevyvede z míry. Jen si RiRi dávej pozor, ať se po tom chození po klubech nestaneš dvojče Paris Hilton!

Rihanna - At a party in Hollywood (18.3.)

21. března 2009 v 13:56 | Nika & Bára
Rihanna se stále snaží zapadnout do společenštějšího života a to se jí daří. Skoro každý den chodí na nějaké akce, kde si získává větší sebevědomí. Tentokrát zamířila 18. března na hollywoodskou párty v Les Deux. A rozhodně nestála nikde v ústraní. Potkala se tady např. s Katy Perry nebo Hayden Panettiere. Celý večer se bavily a skvěle si spolu párty užily. Naneštěstí pro Rihannu její řidič nebyl moc zásadový a jel na červenou. To jako naschvál uviděla policie a uložila řidičovi pokutu. xD

Rihanna - Dining at Da Silvano (14.3.)

16. března 2009 v 10:53 | Nika & Bára
Rihanna se za posledních pár týdnů dostala opět do plného proudu společenského života. V sobotu večer (14. března) byla spatřena, když šla do restaurace, jež je v NYC West Village, na večeři. Konkrétněji šla do populární italské restaurace Da Silvano. Jak již bylo ohlášeno, Rihanna 13. března večer opožděně slavila své narozeniny. Setkala se zde s Jay-Z, Beyoncé a mnoha dalšími.

Rihanna - Going to Big Apple market (13.3.)

14. března 2009 v 16:40 | Nika & Bára
Rihanna se v poslední době viditelně straní společnosti. Ale i přesto si 13. března vyšla ven a byla spatřena, jak se prochází se svým bodyguardem po New Yorku. Tvář měla zakrytu brýlemi, aby nebyla tak lehce k poznání, ale očividně jí moc nebyly platné. Fanoušci se k RiRi sbíhali, ale ona se nad tím moc nezaobírala. Jen postupovala vpřed do obchodu s koženými boty Big Apple.
People magazine říká, že zpráva, že RiRi a Chris spolu nahráli duet, je výmysl. I když by je to možná ještě více usmířilo...

 
 

Reklama