Taylor Lautner

Taylor Lautner - “New Moon” Premiere Night (16/11)

17. listopadu 2009 v 12:56 | Nika & Bára
Včera přišla dlouho očekávaná premiéra filmu New Moon (dále už NM). Fanoušci z celého světa přijeli do Californie, aby viděli své idoly na červeném koberci. Jako prvního zde přidávám Taylora Lautnera, ve filmu Jacoba Blacka. V prvním dílu - Twillight, si Jacob nezahrál moc velkou roli. Kdo četl knihu ví, že v NM má Jacob jednu z hlavních rolí a tak se tady na Jacoba můžeme těšit ve velkém. A co říkají o Taylerovi lidé, kteří s ním pracují?: "Je to úžasný herec. Je velmi slušný, na všechny se usmívá.. Chceme po něm, aby dal do filmu úplně všechno, možná, aby se choval jako malé dítě."
*BaraNika.blog.cz Vám doporučuje přečíst si New Moon knihu a srovnat ji s filmem, který režiséři natočili.

Taylor Lautner - LAX airport (26/9)

27. září 2009 v 19:49 | Nika & Bára
Taylor Lautner si to míří skrz LAX letiště ve své nové kožené bundě. Kolem sebe má samozřejmě ochranku, která ho chrání před bláznivýma fanynkama. 17letý Taylor letí zpět do Vancouveru, kde by měl pokračovat ve filmování Twilight sagy: Zatmění. V pátek večer, jako mnoho známých celebrit, i Taylor se ukázal na Teen Voque Young Hollywood Party v MILK studiu.

Taylor Lautner - Fire hydrant hop (11.5.)

16. května 2009 v 8:27 | Nika & Bára
Jacob je svižný
Jacob je rychlý...
A aby tomu bylo opravdu tak, Taylor Lautner pečlivě trénuje své skoky přes červený požární hydrant v ulicích Vancouveru. Počasí mu bohužel nepřálo, v ten den bylo deštivo, ale přesto to Taylora neodradilo a skákal si to i přes fotoaparáty paparazzů dále. 17letý herec se dokonale vžil do své postavy v novém dílu filmu Stmívání - Nový Měsíc. Jakby taky ne, když celý film se bude točit kolem něj a Belly (Kristen Stewart). Co si o něm myslí režisér Robert Rodriguez? Rodriguez prozradil MTV: "Byl prvním hercem, kterého jsme viděli na Sharkboy a byl prvním hercem, který přišel a my věděli, že je to muž, kterého hledáme. Našel jsem tak úžasné herce, že není divu, že má Stmívání po celém světě tak velké úspěchy."

Taylor Lautner and Selena Gomez - Having lunch in Vancouver (23.4.)

25. dubna 2009 v 22:01 | Nika & Bára
Tento týden ve čtvrtek (23. dubna) byli spatřeni Selena Gomez a Taylor Lautner, když šli spolu na oběd do jedné vancouverské restaurace. Vypadá to, že se zrodil nový hollywoodský pár. Vypadají spole celkem roztomile. Do restaurace ze za nějakou dobu údajně dostavila i Selenina matka Mandy Gomez. Byla tam v pozici gardedámy.
Selena Gomez momentálně natáčí film Ramona a Beezus, zatímco Taylor o hodně očekávanější Nový Měsíc.

Taylor Lautner - Životopis

29. března 2009 v 12:46 | Nika & Bára

Profese: Herec
Datum narození: 11.2.1992
Místo narození: Grand Rapids, Michigan, USA
Znamení: Vodnář

Taylor Lautner and Robert Pattinson - Vancouver - New Moon (11.3.)

13. března 2009 v 11:11 | Nika & Bára

Robert Pattinson si to namířil do svého auta, když opustil místí kavárnu ve Vancouveru, Kanadě ve středu ráno (11.března).
Costar Taylor Lautner byl viděn spolu s tátou Danem když šli vyzvednout nějaké potraviny. Tato dvojice je v současné době ve Vancouveru na natáčení filmu New Moon, který má přijít do kin v listopadu. S Taylorem se nedávno dělal rozhovor v BlogTalkRadio, kde řekl, že je velmi vděčný za Twilighské fanoušky. Řekl: "Jsem trochu nervózní. Ale jsem moc vděčný všem mým fanouškům a fanouškům Roberta Pattinsona. Vím, že bez fanoušků bychom nikdy nemohli pokračovat v natáčení New Moon ani (potom) Eclipse. Děkujeme."


 
 

Reklama