Vanessa Hudgens - Paparazzi

Vanessa Hudgens and Stella Hudgens - LAX (14/11)

16. listopadu 2009 v 16:30 | Nika & Bára
Vanessa Hudgens se objevila se svou mladší sestrou - Stellou Hudgens na LAX letišti.

Vanessa Hudgens - LAX Airport (27/9)

28. září 2009 v 8:55 | Nika & Bára
Vanessa Hudgens se ukázala ve velmi dobré náladě na LAX letišti, když jela zpět do Los Angeles. Disney slečna si byla koupit zpáteční letenku do Vancouveru - kde bude pokračovat ve svém novém projektu, "Sucker Punch." Slečna Hudgens také strávila den v Neutrogeně Fresh Feces Music Benefitu. Potkala se zde se svou kamarádkou, také propagátorkou neutrogeny, Hayden Panettiere, kterou znáte ze seriálu Hrdinové. Opět dodávám, moc se mi líbí Vanessiny boty! A celkové sladění oblečení je přímo dokonalé!

Vanessa Hudgens - Heading into MGM building (28.5.)

31. května 2009 v 8:50 | Nika & Bára
Při zakončování náročného dne se Vanessa Hudgens 28. května odebrala do budovy MGM, jež se nachází v Century City. Přijela zde autem, které dala pohlídat svému poskokovi. Když mířila do budovy MGM, neustále s někým SMSkovala na svém nedávno koupeném červeném mobilním telefonu. Sice se dříve tento den na Oakley Intro to Summer Event (vizte zde) usmívala a neustále pózovala paparazzi, ale teď říkala "žádné fotky, žádná interview". Takže ji paparazzi fotili jen z dálky.

Vanessa Hudgens - Attending Oakley Intro to Summer Event (28.5.)

31. května 2009 v 8:37 | Nika & Bára
28. května byla Vanessa Hudgens spatřena na Okley Intro to Summer Event. Tato akce se nacházela v přízemí hotelu Mondrian Hotel Skybar. Vypadalo to, že Vanessa měla dobrou náladu. Pořád se totiž na paparazzi usmívala, což není zvykem. Van ke svým vlasům zvolila krásnou barvu šatů. K černé se totiž bílá hodí asi nejvíce. Svůj outfit doplnila několika náramky. Nakonec Van vybrala sobě i Zacu Efronovi pár slunečních brýlí právě od této značky.

Vanessa Hudgens - On a trip near Los Angeles (27.5.)

28. května 2009 v 18:02 | Nika & Bára
Vanessa Hudgens je vždy plná energie. 27. května si ji rozhodla vybít při turistickém výletu nedaleko Los Angeles. "Neúsměv" na fotkách vyvážil její outfit. Měla moc pěkné tričko s kraťasy. Jako doplněk použila dlouhé korále s tmavě hnědou kabelkou. Ovšem nejvíce překvapily její boty (prohlédněte si na dalších fotkách); takové totiž moc často nevidíme. Působily, jako by měly rozvázané tkaničky, ale ve skutečnosti to tak má být. x) Video k článku najdete tady.
Zac Efron dal nedávno Vanesse profesní radu, aby se před kamerou více svlékla. Potvrdil to jeho mluvčí: "Zac se domnívá, že je to dobrý nápad, jak se zbavit Vanessiny teenagerovské pověsti. Míří na úplný vrchol herectví a chce zde Van vytáhnout s sebou. Pokud bude Vanessa Hudgens častěji odhalovat více ze svého těla, nebude se už potom tolik bát." Je to celkem šok, že má na toto Zac takový názor, ale teoreticky má pravdu...

Vanessa Hudgens - At LAX airport (15.5.)

16. května 2009 v 8:42 | Nika & Bára
Vanessa Hudgens byla 15. května spatřena na letišti LAX, kde čekala na přílet svého letadla. Je to nedávno, co dokončila svou propagační cestu a vůbec není unavená. Přílišné cestování je totiž velice vyčerpávající. Kritici pochválili Van za krásné sladění oblečení. Já bych jí taky dala 1*.
Tento den ráno se Vanessa zúčastnila akce pořádanou filmem Bandslam, která se konala v Los Angeles v muzeu Grammy. Setkala se zde např. s Aly Michalkou a Gaelanem Connellem.

Vanessa Hudgens - Shopping in Beverly Hills (12.5.)

13. května 2009 v 14:44 | Nika & Bára
Není žádné tajemství, že Vanessa Hudgens miluje boty, proto vás asi ani nepřekvapí, že celkem poměrně často navštívuje obuvnictví. Tentokrát 12. května navštívila jedno v Beverly Hills. Vanessa vystřídala se svou matkou, která ji zde doprovázela, několik párů bot. Obě si to očividně užívaly.
Vanessa prozradila paparazzi něco o své budoucí kariéře: "Je pravda, že v některých filmech by byli rádi, kdybych se do půl těla svlékla, ale já to odmítla. Tuto nabídku přijmu, až přijde ten správný čas, zatím ne."

Vanessa Hudgens - Shopping in Studio City (10.5.)

11. května 2009 v 16:38 | Nika & Bára
Jak je známo, Vanessa Hudgens svou rodinu nadevše miluje. 10. května, což byl Den matek, si Van vyrazila na nákupy, kde koupila i malý dáreček své mamince. Zvolila nákupní středisko ve Studio City, které je významné svou rozlohou a pestrostí. Poté si HSM zpěvačka zašla nakoupit oběd do fast foodu Daily Grill. Nessa si oblékla krásné černé šaty, které dokonale sladila s vhodnými doplňky, které nikdo nepřehlídl. Teda jestli spíše nikdo nepřehlídl Vanessu Hudgens. x)

Vanessa Hudgens - Shopping in Toluca Lake (7.5.)

9. května 2009 v 9:09 | Nika & Bára
Stejně jako herecká kolegyně Vanessy Hudgens Ashley Tisdale si Vanessa Hudgens vyšla 7. května ve čtvrtek odpoledne na nákupy do jednoho nákupního střediska v Toluca Lake. V obchodě si dokonce koupila i květiny. Komu je asi dá?
Vanesse to velice slušelo, hlavně ten úsměv, který rozdávala dokonce i paparazzi.

Vanessa Hudgens - Going to Cecconi's restaurant (5.5.)

6. května 2009 v 15:49 | Nika & Bára
5. května si Vanessa Hudgens vyrazila na oběd do italské restaurace Cecconi's, jež se nachází ve West Hollywoodu. Udělala si účes, který jsme už na ní dlouho neviděli, a to pletené copánky. Nemůžu si pomoct, ale připadá mi Nšoči a Rybanu. xD Mám tak ale trochu pravdu. Vanessa má opravdu indiánské předky. HSM herečce šaty od Lauren Moshi, jež měla na sobě, velice slušely. Černé vzory v kombinaci s načervenalou barvou jsou opravdu moderní.
Vanessa nedávno nafotila fotky pro brazilský magazín Caras (vizte zde), kterému taky poskytla rozhovor: "Mí rodiče mě podporujou ze všech nejvíce. Od začátku mé kariéry byli vždy se mnou a se vším mi pomáhali. Když jsem točila první díl High School Musical, odešla jsem ze školy a začala studovat doma. Moje nejlepší kamarádka je bezpochyby sestra Stella Hudgens. Užiju si s ní plno legrace. Když jsem bez ní dlouho, je mi smutno, ale o to jsou zase krásnější shledání. Vždy jsem chtěla mít sourozence. Proto když se narozdila, byla jsem velmi šťastná."

Vanessa Hudgens - Leaving a cinema in Studio City (3.5.)

4. května 2009 v 18:52 | Nika & Bára
Vanessa Hudgens zjistila, že když se někde odehrává film, tak nemusí být nutně v něm, ale může se na něj taky dívat. Nepochybuju, že to věděla, ale celkem málo to praktikovala. Jak jste si už mohli domyslet, 3. dubna si HSM hvězda zašla do kina. Five Easy Pieces - film, na němž byla - se uskutečnil ve studiocityjském kině. Její už tak nabitý denní program stále však ještě neskončil. Po pěkné podívané se stavila do obchodu koupit jogurt, vyzvednout nějaké knihy a pak hurá do domu Zaca Efrona, z něhož podle paparazziů vyšla až další den v poledne...
No, myslím si, že by se měla do foťáků paparazziů lépe tvářit. Takhle totiž nevypadá jako jedna z nejkrásnějších hereček, ale jako... domyslete si sami. x)

Vanessa Hudgens - Barneys (1.5.)

3. května 2009 v 9:28 | Nika & Bára
Vanessa Hudgens je nákupní typ. Miluje nákupy a vše okolo. Potvrzuje to i fakt, že se 1.máje vydala nakupovat do Barneys v Beverly Hills. Můžeme si všimnout menšího detajlu a to, že ptáci si Vanessino auto zřejmě velice oblíbili. K dispozici máme více fotografií, ale všechny mi připadají velmi podobné. Možná by se Van cestou do BH měla stavit v myčce.

Vanessa Hudgens - Shopping (1.5.)

2. května 2009 v 15:48 | Nika & Bára
Také Vanessa Hudgens nezůstala sedět doma a zašla si do Beverly Hills na nákupy do velmi slavného skladu Barney. Fotek máme k dispozici bohužel jen tři a bližší informace zatím také nemáme. Jen musím podotknout, že Vanesse to jako vždy moc slušelo.

Vanessa Hudgens - Going to friend's house in LA (29.4.)

1. května 2009 v 8:32 | Nika & Bára
V Los Angeles se 29. dubna ukázala Vanessa Hudgens, jak se přišla podívat na přítelův tamější dům. Když vystupovala z auta, ze všech stran ji okamžitě obklopili paparazzi se svými foťáky. Vanessa se snažila nevšímat si jich, ale to bohužel nešlo. Sem tam na ně hodila nějaký úsměv, ale to jí moc nepomohlo. Tak šla jednoduše skrz ně. Odtud se potom vydala do zdejšího filmového studia Film Colony Studios, aby zase zapracovala na svém novém projektu.
Vanessa byla vyloženě květinově oblečená. Velice jí to slušelo. Černý top v kombinaci s květinovou sukní, slunečními brýlemi a dlouhým náhrdelníkem vypadal skvěle.

Vanessa Hudgens - Taking care of herself (27.4.)

28. dubna 2009 v 16:12 | Nika & Bára
Není tajemství, že si Vanessa Hudgens pro sebe dopřává hodně péče. Včera v pondělí 27. dubna byla spatřena, jak se nechává rozmazlovat v nehtovém salónu ve Studio City, kde jí udělali kompletní manikúru, pedikúru a masáž. Jako vždy vypadala Vanessa skvěle. Nejvíce mě zaujaly její boty a tričko, ve kterém vypadala opravdu "cool".
Magazín People Vanessu Hudgens vyhlásil jako jednu z nejkrásnějších 20letých celebrit. Velice ráda o sebe pečuje a proto zůstává pořád tak pěkná. "Vůbec mi nevadí pořád si na sebe dávat make-up a líčit se. Už se u toho sice někdy nudím, ale výsledek stojí za to. Nechtějte mě vidět bez líčidel," směje se Vanessa.

Vanessa Hudgens and Nikki Reed - Shopping in Melrose Avenue (23.4.)

25. dubna 2009 v 21:46 | Nika & Bára
Že by byly z dvou filmových hvězd Vanessy Hudgens (HSM) a Nikki Reed (Stmívání) kamarádky? Zatím to tak vypadá. Dámskou jízdu dokonce rozjely ještě s talentovanou muzikantkou Sage Dill, která je kamarádka Nikki. Ve čtvrtek 23. dubna si vyšly nakupovat do Melrose Avenue, což je něco jako "shoppingparková" ulice. Vanessa Hudgens se zastavila v obchodu Fred Segal a Nikki se se Sage se šla porozhlédnout po obuvnictvích. Podle paparazzi se tohle trio nakonec setkalo až na obědě v restauraci Lala's Argentine Grill.
Nikki Reed bohužel pořád nemá moc času, protože pět dní v týdnu točí film Nový Měsíc, který má přijít do našich kin až v listopadu.

Vanessa Hudgens - Shopping in West Hollywood (21.4.)

22. dubna 2009 v 18:45 | Nika & Bára
Vanessa Hudgens se 21. dubna vydala nakupovat do západního Hollywoodu, přesněji do obchodu Diesel. Měla na sobě letní plandavou karovanou košili. Vyzařovala z ní letní aura. Všichni, kdo se na ni podívali, ji museli obdivovat, protože jí to s kombinací černých slunečních brýlí velice slušelo.
Vanessa přijala roli ve filmu Beastly, kde si má zahrát jednu z hlavních postav. Film má být jakési moderní zpracování pohádky Kráska a zvíře. Natáčení má začít v létě a má se konat v Manhattanu. Bude to prý moc pěkné, tak se nechme překvapit. Těším se, až to přijde do kin. x)

Vanessa Hudgens - Fitness(15.4.)

17. dubna 2009 v 14:21 | Nika & Bára
Mám pro vás nabídku několika nových fotografiích, na kterých určitě poznáte Vanessu Hudgens, i když se po celou dobu schovává za svou novou kšiltovkou. Myslíte si, že Vanessa nic nedělá pro svou skvělou postavu? Tak to jste na omylu a tyto fotky jsou důkazem. Vanessa cvičí v každé volné chvíli a to i ve středu, kdy odcházela z tělocvičny. Dokonce se spekuluje o novém filmu, ve kterém by měla herečka údajně hrát roli a ten film nese název Sucker Punch, tak uvidíme, co z toho nakonec bude.

Vanessa Hudgens - At JFK airport (9.4.)

12. dubna 2009 v 10:11 | Nika & Bára
Vanessa Hudgens se 9. dubna objevila na letišti JFK. Letěla do NYC, kde již na ni čekal Zac Efron, protože zde měl vystoupit v pořadu SNL.
Vanessa a Zac tráví opět hodně času společně. Do světa se dostaly zprávy, že jsou prý zasnoubení. Já tomu ale moc nevěřím. Zase si to vymyslel nějaký paparazzi a rázem to ví celý svět.

Vanessa Hudgens - Going to meet with Johnny Vieira (8.4.)

9. dubna 2009 v 12:00 | Nika & Bára
8. dubna měla Vanessa Hudgens v Los Angeles důležitou schůzku se svým právníkem Johnnym Vieirou v jedné kancelářské budově. Jedná se o kauzi Vanessa Hudgens vs. $5 000 000. Tento případ se stále ještě nevyřešil. Van se na tuto schůzku oblékla velmi stylově a své ruce ozdobila spolu s kabelkou rozmanitými doplňky. Vanessa někomu volala ze svého nového mobilního telefonu. Dokonce byla tak zabraná do hovoru a do psaní SMSek, že když překráčela cestu, ani se nepodívala. To je od ní velice nezodpovědné.
 
 

Reklama