Zac Efron - Paparazzi

Zac Efron - Arriving at Heathrow airport in London (18/11)

18. listopadu 2009 v 18:22 | Nika & Bára
18. listopadu byl na londýnském letišti Heathrow spatřen Zac Efron. Už dlouho cestuje po Evropě kvůli reklamním účelům, a to aby zviditelnil film Me and Orson Welles, ve kterém hraje jednu z hlavních postav. Jeho český název zatím není znám. Film bude nadabován do ostatních jazyků nejdříve za měsíc.
Nejnovější zprávy poukazují na Zacův rozhovor s magazínem "Extra" o svých fanoušcích. "Napadlo mě, že bych se sbalil a odletěl někam na pár týdnů. Ta myšlenka zanechat za sebou můj každodenní život každou chvílí sílila. A jak jsem v davu uviděl ty jásající fanoušky a fanynky, tak je možné, že bych můj "výlet" ještě uspíšil," svěřil se Zac. "Je to neuvěřitelně milé a cool, že kvůli mě fanoušci dělají takové věci. Velmi děkuju. Abych byl ale upřímný, někdy je toho na mě moc. Jsem jen člověk," dodal.

Zac Efron - LAX (1/11)

2. listopadu 2009 v 13:56 | Nika & Bára
Zac Efron byl zachycen na LAX letišti, když se vracel domů do Los Angeles. Herec je teď zcela vytížen a pracuje na svém novém projektu. Více informací bohužel nemáme, snad by vás ještě mohlo zajímat, že když procházel letištěm, ne moc nadšeně rozdával podpisy svým fanouškům.

Zac Efron - Filling up his Audi in Los Angeles (10.7.)

12. července 2009 v 13:39 | Nika & Bára
Kdybyste se jenom tak náhodou 10. července procházeli kolem jedné benzínové pumpy v Los Angeles, mohli byste zde vidět Zaca Efrona, jak pumpuje do svého auta benzín. Vypadal, jako by spěchal, protože když šel platit, rychle do obchodu běžel a běžel taky zase zpátky. Co měl za lubem se ale asi bohužel nedozvíme. Velice se snažil, aby se vyhnul zvědavým paparazzi, do kterých v jednom momentu málem narazil. Nechci nic říkat, ale škoda, že to neudělal. xD
Všichni víme, že když se Zac Efron potkal na předávání cen s Robertem Pattinsonem, vůbec si nepadli do oka. Robert o něm v nedávném rozhovoru řekl: "Je to sice nová tvář úspěchu, ale myslím si, že je přesný opak toho, čím by mohl být. Je čestný a snaží se být příjemný. Mnoho lidí si může myslet, že je připraven mluvit neustále s fanoušky a být jim vstříc, ale vůbec to tak není." Když budeme hledat mezi řádky Robertova "proslovu", každý můžeme najít něco jiného. Ale moc kamarádsky to teda neznělo.

Zac Efron and Dylan Efron - At a basketball match in Staples Centre (7.6.)

8. června 2009 v 18:03 | Nika & Bára
Zac Efron se svým mladším bratrem Dylanem Efronem (na fotkách jde špatně vidět) v neděli 7. června navštívili basketbalový zápas, který se nacházel ve Staples Centre. Zac seděl celou dobu vedle Adama Levineho (člen kapely Maroon 5) a následně se setkal se svým idolem Leonardem DiCapriem.
Zac si na sebe vzal velmi slušivý outfit. I když byl vlastně jednoduchý, vypadal moc pěkně.

Zac Efron - At Heathrow international airport in London (29.4.)

30. dubna 2009 v 17:40 | Nika & Bára
Trysková cesta kolem světa Zaca Efrona za účelem propagace filmu 17 Again ještě pokračuje. 29. dubna byl spatřen na britském letišti v Heathrow, odkud se snažil chytit spoj do Los Angeles. Zac měl na sobě, jak můžete vidět na fotkách, obyčejné tričko s nápisem ARMY a potom jeany a sluneční brýle.
Den předtím se Zac objevil v Madridu na premiéře již dříve zmiňovaného filmu. Už jenom tyto zálety do zahraničí stojí USA dost peněz, ale za určitě vysoké cash flow to stojí. Můžeme říct téměř 100% dopředu, že na něj do kin půjde obrovské množství lidí.
Herecká kolegyně Zaca Efrona Elizabeth Banks ho velmi pochválila. "Zac Efron opět nezklamal. Ve filmu je okouzlující. Fanynky se jen můžou přetrhnout," zhodnotila.

Zac Efron - With his mum in Alte Fischersh

26. dubna 2009 v 14:00 | Nika & Bára
Dnes už jsem přidala video se Zacem a matkou Starlou na Losangelském letišti. Udělali si malý výlet do Berlína, kde má Zac premiéru svého nejnovějšího filmu 17 Again. Premiéra by měla proběhnout dnes. V Berlíně navštívili zahradní restauraci jménem Alte Fischersh,kde si podle některých zdrojů dali pivo.

Zac Efron - At LAX airport (14.4.)

15. dubna 2009 v 15:24 | Nika & Bára
Zac Efron se snaží skrýt svůj úšklebek za ochrankou a zároveň doprovodem, která ho hlídá 24 hodin, ve dne i v noci. Přesto se šikovným paparazzům podařilo zachytit pár snímků z LAX letiště v Los Angeles, kde se Zac včera objevil. Už teď se můžete těšit na spousty nových článků, jelikož Zac má premiéru filmu 17 Again v Los Angeles, kde se setká i se svými přáteli, včetně Vanessy Hudgens.

Zac Efron - Walking in New York City (13.4.)

14. dubna 2009 v 17:57 | Nika & Bára
Zac Efron má obrovskou radost z prozatimních úspěchů filmu 17 Again. Ráno 13. dubna byl spatřen, když se procházel po New York City. Paparazzi ho nenechali na pokoji, ale Zac si toho očividně nevšímal. Byl zabraný do svého mobilního hovoru. Byl velmi stylově oblečený, můžete to sami zhodnotit pomocí fotek pod oddělovačem. Večer tento den se zúčastnil pořadu Late Show with David Letterman.
V nedávném interview byla Zacovi položena velmi osobní otázka, a to, kdy plánuje mít děti, popřípadě kolik. "Upřímně, momentálně se na děti necítím. Na otcovství nejsem vůbec připraven a plánuji děti až za dlouhou dobu. Myslím si, že má kariéra se pohybuje kolem vrcholu, a tak bych si ji raději ještě dlouho sám vychutnával. Ovšem touha mít děti na mě určitě přijde, ale určitě ne pár nejbližších roků," opáčil Zac na otázku v interview.

Zac Efron - Interview about his privacy (5.3.)

7. dubna 2009 v 19:50 | Nika & Bára
Mnoho celebrit využívá komunikativních sítí na internetu, jako je např. Facebook, MySpace aj. Zaca Efrona ale bohužel na žádné z nich nenajdete. V nedávném interview HSM hvězda řekla, že nemá ráda tyto typy webových stránek, protože je rád, že má soukromí. Prohlásil: "Jsem typ člověka, co má rád soukromí a je mi nepříjemné, když někdo ví, kde teď právě jsem a co dělám." Když se jej lidé, jež s nim prováděli rozhovor, přes telefon zeptali, jestli by jim prozradil něco o svých momentálních citech, Zac zavtipkoval: "Jsem na záchodě. Stále jsem na záchodě. Vůbec vás neslyším, prosím nerušit. Stále na záchodě." xD
Film 17 Again by se měl údajně dostat do kin 17. dubna 2009. No, to je zrovna na moje narozky (Nika). x)

Zac Efron - At Heathrow international airport in London (27.3.)

27. března 2009 v 18:14 | Nika & Bára
"Cesta kolem světa" Zaca Efrona se pomalu blíží ke konci. Dnes 27. března se dostavila na mezinárodní londýnské letiště Heathrow. Jak můžete vidět na fotkách, Zac se tváří velmi vážně. Možná je to tím, že v Londýně je skoro pořád mlhavo. Zac dokonce v jednom rozhovoru přiznal, že ho, nebo spíše jeho náladu, počasí ve velké míře ovlivňuje. Když se Zac objevil na letišti, okamžitě se k němu snažily dostat fanynky. Ještě, že Zaca letištní personál bere jako VIP osobu. Čekal zde na svůj soukromý let. Zac byl celkem pěkně oblečen. Rifle v modrém odstínu, bílé tričko, mikina a sluneční brýle k sobě pasovaly. Jde vidět, že Zac se o svůj look stará.
Několik hodin předtím, než dorazil na letiště, rozdával v Central London hotelu autogramy fanouškům, jak můžete vidět na posledních fotkách. Mi osobně se líbí ta fotka předposlední. Připadá mi vtipná. Zac na ni totiž zaujímá... jak to říct... vtipný postoj. xD

Zac Efron - At Heathrow airport in London (25.3.)

25. března 2009 v 16:18 | Nika & Bára
Zac Efron se dnes (25.března) objevil na letišti Heathrow v Londýně. 21letý herec si udělal výlet po celém světě na premiéry jeho nového filmu, 17 Again. Zacova poslední účast byla zaznamenána na The Graham Norton Show spolu s hercem Davidem Walliamsem. V Anglii má film 17 Again premiéru 10.dubna. Tak uvidíme, kdy dorazí k nám.

Zac Efron - At LAX (17.3.)

18. března 2009 v 19:42 | Nika & Bára
Tyto fotky byly pořízeny včera, 17.3, když se Zac Efron vracel z Austrálie, kde byl na premiéře filmu 17 Again. Na letišti LAX se objevilo mnoho fanoušků, kteří chtěli Zacův podpis a tak na letišti udělali velký rozruch. Mladý herec udělil pár autogramů a snažil se vyhnout otravným fotografům, co nejlépe to šlo.

Zac Efron - Hisense Arena Hoops

15. března 2009 v 10:49 | Nika & Bára

Zac Efron se snažil splinout s davem v pátek večer (13.března) na finále národní basketballové ligy v Hisense Areně v Melbourne, Austrálie.
Čtenář Beckiie napsal:, "Na sobě měl kapuci a snažil se držet zpátky až do doby, kdy ho ukázali na velké obrazovce. V poločase se Zacovi fandové snažili dostat se k němu co nejblíže, ale bodyguardi je v čas zastavili. Mluvil s několika mladými fanoušky na plný úvazek a málem ani nezpozoroval, že Dragons porazili Melbourne Tigers. " Zac je v Melbourne na premiéře filmu 17 Again , která se bude konat v pondělí večer (16.3.)

Zac Efron - In Sydney (11.3.)

11. března 2009 v 12:23 | Nika & Bára

Zac Efron si chrání své oči před pestrým sluncem a kráčí přitom po molu, kde ho má vyzvednout lodní trajekt a zavést ho přímo do jeho hotelu v Sydney v úterý odpoledne (11.března).
21 letý herec jel do Sydney, protože zanedlouho zde proběhne premiéra filmu 17 Again.
Cesta do Sydney a více o filmu 17 Again zde.

Zac Efron - The house

10. března 2009 v 16:55 | Nika & Bára
Poprvé za delší dobu přidávám článek, který není napsán BaraNika.blog.cz, ale níže uvedeným zdrojem tn.cz !

Zac Efron - herec, zpěvák a majitel luxusního domu.


Pěveckými a hereckými výstupy láme Zac Efron srdce fanynek už devět let. Za tu dobu naštval řadu kritiků, natočil povedenější i méně povedené věci a taky si vydělal pěkné peníze. Díky megaúspěchu Muzikálu ze střední se zařadil mezi nejlépe placené mladé herce Ameriky a to pro něj znamenalo jediné: měl by začít investovat do pořádného bejváku.

Zac Efron - At LAX airport in Sydney (9.3.)

10. března 2009 v 16:13 | Nika & Bára

Zac Efron se usmívá na paparazzi, když vchází na LAX letiště v Los Angeles v pondělí večer (9.března). 21 letý herec je na své cestě do Sydney, kde míří na premiéru svého zcela nového filmu 17 Again. Zac, jako mladá verze Mike O´Donnella si zahrál chlápka, jehož život je zcela naopak, než chtěl a chce, aby se mohl vrátit na střední školu a změnit jej.
Zac se také objeví v australské populární talk show Rove spolu s komikem Russellem Brandem 15.března.

Zac Efron - Alongside his house (5.3.)

6. března 2009 v 11:03 | Nika & Bára
Zac Efron si odhodil vlasy z obličeje, právě, když opouštěl svůj domov v Los Angeles ve čtvrtek odpoledne (5.března.)
Časopis Elle nedávno zveřejnil, že Zac úplně nechápe úspěch filmu High School Musical a že se nedokáže vyrovnat se svou slávou.
21 letý herec ale řekl : "Líbím se jako kluk v kruhu dospělých. Když se poohlédnu trochu zpět, pamatuji si, že jsem nemohl pochopit, jak se z takových dětí, jako jsme byli, mohly stát hvězdy. Pořád nerozumím tomu, jak se mohl z High School Musical mohl stát světový hit. Budu se snažit dělat tak veselé filmy, jaké dokážu. Pokaždé, když jsme začali nový High School Musical film, chtěl jsem, aby mě živilo to dítě uvnitř mně."

Zac Efron - Lakers Game (3.3.)

5. března 2009 v 14:19 | Nika & Bára
Objevily se nové fotky Zaca Efrona, který se 3.března ukázal na basketbalovém zápase mezi Lakers vs Memphis, konající se v Los Angeles. Na fotkách jde vidět i Zacův manažer a kamarád Joson.Během hry se Zac údajně setkal se známým hercem Davidem Arquettem.

Zac Efron - In West Hollywood (3.3.)

5. března 2009 v 14:10 | Nika & Bára
Zac Efron byl viděn, když šel z obchodu, kde si koupil láhev POM Mango šťávu z granátového jablka v Los Angeles v úterý odpoledne (3.3.)
21 letý herec byl později viděn, jak šel na oběd a poté na místní benzínovou pumpu se svým Audi.
Zac se zanedlouho chystá navštívit populární australskou talk show, Rove.Film 17 Again, ve kterém si mladá star zahrála, má mít premiéru v Sydney 11.3.

Zac Efron - Gets some pom pom action

4. března 2009 v 16:24 | Nika & Bára
Zac Efron byl viděn, když si šel koupit láhev POM Mango šťávu z granátového jablka v Los Angeles v úterý odpoledne (3.března).
21 letý herec byl později viděn na obědě a poté na místní čerpací stanici, kde doplňoval benzín svému Audi. Zac se objeví v ausralské populární talk show Rove 15. března.11. března bude v Sydney premiéra filmu 17 Again.

 
 

Reklama